Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak czytam zamówienie majowe od Cybula, to aż mi się chce beczeć z zazdrości jak widze zadowolenie klientów kolegi Cybula którzy już odbierają swój szpej.... następne zamówienie tylko u niego coś tak czuje...

 

pozdro

Edited by drogomysl
Link to post
Share on other sites

Witam, Holmes wisi mi 1.5 koła za sprzęt a do niego mam 200 + km, jestem z Puław koło lublina, ale i tak pewnie do niego zajadę bo i mi już puszczają nerwy- idę do wojska 05.08 i nie mam czasu się bawić w policję itp, jeśli ktoś potrzebuje towarzysza to piszę się. PS. Krakowa nie znam :D Więc towarzysz się przyda.

 

pozdro kamzi

Edited by Kamzi_909
Link to post
Share on other sites

Tak 2 dni a jak znam życie wyjedzie sobie na 1-2 tygodnie gdzieś (czyt. ściema) bo przecież są wakacje...- sam pomysł wyjazdu był dobry ale mowa o nim tutaj... to był błąd!

 

Ja wam życzę powodzenia, ale nie widzę innej drogi jak sądowa by miał kolega nauczkę na całe swoje życie...

 

A tak jak czytam wasze posty to nic nowego od jakiś 3-4 stron nie ma ;).

 

Weźcie dogadajcie się (przecież wiadomo kto zamawiał) zróbcie listę i na policję- szybko, sprawnie i na garba jemu siądzie. Za to co wyprawia nawet bym się nie zawahał. Pamiętajcie o jakimś materiale dowodowym (e-maile, sms'y, kontakt do ludzi również wrobionych, czy spotkania, które może ktoś potwierdzić).

 

I długo to nie potrwa... przy takiej ilości osób sprawa wydaje sie oczywista.

 

Pozdrawiam i dzięki za nabicie posta :D

Link to post
Share on other sites

Panowie patrzę na sprawę z boku, więc mam chłodniejsze od Was spojrzenie.

 

Według mnie MARNUJECIE CZAS !!!!!

24 lipca nic sie niw wydarzy.

Gdyby Holmes miał Wam dostarczyć paczki na 24 to już musiałby je mieć. Myślę, że w takim przypadku trąbiłby na całe forum i meldował o sukcesach.

Najprawdopodobniej nie ma żadnych paczek.

 

Zgłoszenie sprawy na policję wymaga solidnych przygotowań.

1. Musicie zebrać dane jak największej liczby poszkodowanych

2. Dane muszą zawierać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numery telefonów, i najlepiej kwotę na jaką dana osoba została oszukana.

(zebranie tych informacji przez policję potrwa bardzo długo i opóźni rozwiązanie sprawy)

3. Niech każdy przygotuje wydruki korespondencji z Holmesem. Niech każdy zrobi sobie notatki z rozmów z nim odbytych. Wszystkie te informacje musicie poszeregować sobie chronologicznie. Policja w tym względzie jest baaaardzo szczegółowa.

4. Przygotujcie potwierdzenia przelewów. Potwierdźcie je w bankach.

 

Wszystkie te czynności są NIEZBĘDNE. Jeśli tego nie zrobicie to policja itak was o to poprosi lub co gorsza zrobi to sama. To bardzo wydłuży czas.

 

Wasza sprawa nie jest wcale błaha. Tu chodzi o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Możliwe, że więcej.

 

Zacznijcie przygotowania JUŻ. I tak nie zdążycie do 24 lipca.

 

Nie ma na co czekać.

I jeszcze jedno.

Jeśli zawalicie tą sprawę, to nikt nigdy nie będzie bezpieczny podczas zamówień zbiorowych. Jeśli przejdzie tak gruby przekręt to co dopiero małe zamówienia.

Z tego punktu widzenia każdy powinien być zainteresowany Waszym sukcesem.

 

Do boju panowie !!!!

POWODZENIA !!!

Link to post
Share on other sites

Panowie jak działać to działać.

 

Pierwszy krok to wyznaczenie osoby, która wyrazi chęci i dobrą wolę aby poświęcić swój czas na zajęcie się tą sprawą. Najlepiej, żeby był to ktoś dorosły i poważny z bliskich okolic Krakowa. Osoba ta musi wiedzieć na co się pisze, bo zgłoszenie takiej sprawy będzie się wiązało z łażeniem po komisariatach, sądach i innej papierkowej robocie.

 

Więc czy ktoś pasuje do wyżej opisanego profilu? :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

paczcie co z wgcshopu napisali

 

I suggest you ask him the order number then we can provide more

information.

By the way,the last order from Tomasz Gadowski(we can't make

sure this is the same person whom you talking about,sorry) was shipped

out 20 June and it was delivered on 26 June.

Thanks,

 

--

Best Regards

Allen Wong

WGC ( Hong Kong )

http://www.wgcshop.com

Contact : http://www.wgcshop.com/contactus.htm

 

ale ciekawe co to za paczki i czy to nasz Tomasz. napasałem im jeszcze podane przez pana H daty wysyłki i pakowania może im to pomoże bo wątpię żeby pan H podał mi numer przesyłki jeśli wogule on istnieje.

Link to post
Share on other sites

nie chce naciskać ale może jednak kto się zdecyduje na zgłoszenie całej sprawy na policje. z tego co widziadłem w tym zamówieniu uczestniczą także osoby z Krakowa. poza tym im szybciej zacznie to wszystko się dziać tym szybciej ta cała afera się wyjaśni.

Link to post
Share on other sites

witam!

 

oczywiście Holmes nie odezwał się jak obiecywał w środę wieczorem... oba telefony wyłączone, milczą do dziś... kuurw...

 

jestem teraz nad morzem, nic nie moge zrobic, wracam w sobote i jezeli do tego czasu nic się nie wyjaśni we wtorek (29) zawitam u pana tomasza pod domem...

 

napisałem maila do Pani Sylwi żeby przekazała mi jakieś informacje odnośnie Gadowskiego.

 

jak narazie to mam inne zmartwienia na głowie, np. iść zjeść rybe czy jeszcze troszeczke poleżeć na piasku ;)

 

pozdr z nad pieknego Morza Bałtyckiego :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...