Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przydałby się ktoś kto dobrze ogarnia PHP i stworzył stronkę, do której osoby poszkodowane dopisywałyby swoje dane, a całość zapisywana by była do pliku ponad folderem public_html. W sumie taki prymitywny kod to i ja mógłbym zrobić, ale do takiej bazy z łatwością mógłby się dopisać każdy.. nawet osoba niepowiązana ze sprawą.

 

I suggest you ask him the order number then we can provide more

information.

By the way,the last order from Tomasz Gadowski(we can't make

sure this is the same person whom you talking about,sorry) was shipped

out 20 June and it was delivered on 26 June.

Dosyć pocieszająca wiadomość.. wg. mojej interpretacji Holmes stara się zebrać sprzęt, bo nawet jak sprawa trafi na policję to pewnie zostanie rozwiązana tak, że Holmes do określonego terminu będzie musiał określonym osobom dać określony towar lub zwrot gotówki, a w przypadku nie dotrzymania terminu wpadłby komornik. Miejmy nadzieję, że Holmes nie ma długów w bankach..
Link to post
Share on other sites

jestem spokojny. tylko powiedzialem co o tym mysle. moze koncowka mocna ale nie bede delikatny w tej sprawie.

No i co? Będziesz się wyżywał na innych bo nie chcą załatwić twojej sprawy? Raz jeszcze: uspokój się...

... I naucz się stosować wielkie litery i polskie znaki....

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie mogę znaleźć tematu WGC LUTY ? Przecież zamówienie nie zostało zamknięte, nie otrzymałem dotąd tłumika płomienia i gratisu, kontaktowałem się z Holmsem 8 lipca i od tego czasu cisza. Dzisiaj wysyłam maila z pytaniem kiedy dotrze do mnie tłumik.

Link to post
Share on other sites

Czy macie w ogóle jakiś kontakt z H?

Od kilku już tygodni moje telefony, SMS i emaile są ignorowane (zamówienie z marca).

 

Teraz mam inne priorytety i nie mogę osobiście pojechać do K, ale ja sprawy nie odpuszczę, dopóki nie zobaczę zamówionego sprzętu albo pieniędzy na koncie.

Link to post
Share on other sites

killer666, Chopin chyba zinterpretował Twoją wypowiedź jako skierowaną do zax0mla (post przed Twoim).

 

Baykos, nie jesteś sam, ja również nie otrzymałem wszystkiego z Lutego.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites

Co do tej stronki jeszcze...

Braciak ma własną firmę zajmującą się tworzeniem stron, pozycjonowaniem etc. Stwierdził, że gdybyście chcieli to prawdopodobnie jest w stanie zrobić tą stronkę tylko ustalcie co byście dokładnie chcieli aby na niej było, czy tylko dopisywanie itd. W zamian za ew. umieszczenie linków do jego firmy gdzieniegdzie.

Także gdybyście chcieli to na priv zapraszam, albo tutaj.

Szczerzę śledzę te wątki z zamównień Holmesa i ten i choć sam na szczęście nic u niego nie zamawiałem, to pragnę żeby ta sprawa rozwiązała się pozytywanie, oczywiście dla was.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A nie może tych danych po prostu zebrać jedna osoba w jakimś Excelu czy coś? Będzie prosto, bezpiecznie i skutecznie.

 

Jakby co ja mogę to zrobić. Trzeba tylko ustalić co powinno się na takiej liście znaleźć.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites

Możliwe że to przypadkowe nieporozumienie bo nie zamierzałem urazić zaxOmla ;) Ja nie mam kontaktu z panem H od 8 lipca. W exelu będzie najlepiej bo będzie przejrzyste wszystko. Myślę że jaka kwota została wpłacona panu H. na konto, miejsce zamieszkania i widzę że są ludzie z poprzednich zamówień to można dodać z jakiego okresu zamawiania są czy luty, maj a może grudzień no i oczywiście rzecz o której chyba nie muszę wspominać to imię i nazwisko wpłacającego ;)

Edited by killer666
Link to post
Share on other sites

Bardzo fajnie, że chcesz to wszystko zebrać :lol:

Można jeszcze numer gg dorzucić - bo tym środkiem tez sie komunikowaliśmy. No i oczywiście nick z forum.

 

Teraz kwestia wszystkich papierów, potwierdzeń przelewów, maili itp. Wydaje mi się, że to wszystko powinno być wydrukowane i złożone na policję, więc może np. każdy wydrukuje wszystkie swoje papierzyska z pieczątkami banku itp. itd. i przesle to do jednej osoby - tudzież do Gorena, żeby to potem razem złożyć. Co o tym myślicie? Nie trzeba wtedy zakładać żadnej stronki, tylko przesyłamy dane i wszystkie wypisane wyżej informacje na maila, a pocztą ślemy wszystkie papiery związane ze sprawą.

 

PS. + kserokopia dowodu osobistego każdy!

 

PS.2 A Ty Goren skąd jesteś?

Edited by bociek
Link to post
Share on other sites

Kolejny mail z wgcshopu co mówi coś o panu H. Prosili żebym podał jakis towar z zamówienia to podałem swój szpej co brałem. Wgc już więcej nic nie pomoże bo zrobili wszystko.

 

I didn't found any similar order from our system(atleast didn't

found the WGC custom M16A1 with M203 in the order)which under

your given e-mail.However,we can't make sure will him order it

by other e-mail address or not,sorry.

Thanks,

 

--

Best Regards

Allen Wong

WGC ( Hong Kong )

http://www.wgcshop.com

Contact : http://www.wgcshop.com/contactus.htm

Link to post
Share on other sites
Najlepiej jeśli zbierze to osoba zgłaszająca sprawę policji.

 

A może zbierzemy materiały i po prostu udajmy się do swoich lokalnych władz?

 

I tak, jeśli sprawa ruszy, zostaniemy wezwani przez lokalnych policjantów do złożenia wyjaśnień.

 

Takie są procedury w przypadku oszustw na allegro.

Link to post
Share on other sites

Tak czy siak, warto listę przygotować i zebrać dane. Będzie chociaż wiadomo o jak dużą kasę łącznie chodzi.

 

W pełni popieram!

z tym że opcja co zostało zamówione - co otrzymane, wg mnie nie obowiązkowa.

Osobiście z zamówienia marcowego nic nie dostałem.

Mnie interesuje już tylko kwota którą powierzyłem panu H. i kwestia odzyskania jej.

 

Pozdrawiam

Edited by Bielkins
Link to post
Share on other sites

Goren wysłałem Ci PW.

Ponowie apel już w tym temacie poruszany - czy ktoś z oszukanych a pochodzący z Krakowa mógłby się zgłosić ze sprawą do lokalnej policji po zebraniu danych do listy poszkodowanych? Tak chyba będzie najskuteczniej - może panowie w niebieskim mogli by zapukać do naszego "kolegi" co mogło by ewentualnie wywrzeć jakieś wrażenie na nim...

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałem z radcą prawnym. Lista jest potrzebna, ale w innym celu. Z tego co zapamiętałem, to nie ma czegoś takiego jak pełnomocnictwo w sprawie karnej (a to jest oszustwo). Każdy z nas ma to zgłosić u siebie w miejscu zamieszkania na policję, ale z informacją, że inni ludzie też takie coś zgłaszają. Mogła by by6ć lista osób. inna sprawa, to sprawa cywilna. Już załatwiam adwokata i na początku przyszłego tygodnia powinienem wiedzieć cos więcej. Moja propozycja jest taka:

- wszyscy zgłaszają się na policję z listą potencjalnych ofiar Pana H.

- składamy się na papugę, która w tym czasie prowadzi sprawę z powództwa cywilnego.

Radca mówił, że jedno drugiego nie wyklucza. i nawet lepiej.

Jeden papuga dla nas wszystkich obniży koszty i sprawa będzie się mogła toczyć w Krakowie...

Przepraszam za chaos w tym poscie, ale jestem w pracy i nie bardzo mam czas.

PS. Mam większy problem:( Okazało się, że przez przypadek wykasowałem korespondencję z panem H. Ale może da się to naprawić. Pozdrawiam Ivo_M

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...