Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

Do mnie też nie dzwonił, więc w środę sam do niego zadzwoniłem i o dziwo odebrał(dzwoniłem też w poniedziałek, ale wtedy nie odebrał, maila napisałem, a nie odpisał) i stwierdził, że dla tych, którzy chcą zwrot gotówki, odda kasę do końca następnego tygodnia(czyli 10.08.08, ale, że przelewy w weekend nie hulają to 8.08.08)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Holmes nie odpowiada na moje smsy, maile, telefony. Mam go w dupie, w poniedzialek ide na policje dowiedziec się co trzeba mieć przy sobie aby zgłosić oszstwo/kradzież, i we wtorek składam wszystko na komisariacie.

Dziwie sie osobom, które utopiły po kilka tysięcy, i jeszcze nie poszły na policję.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety w poniedziałek jadę do wojska i proszę o wstawienie się za mną przeciw Holmesowi, Goren ma wszystkie moje dane jbc.

 

Powodzenia w "SYFIE"(Tylko nie pij paliwa rakietowego, niczym zaczniesz pić cokolwiek niewiadomego pochodzenia to sprawdź na jaki kolor się pali -jak na zielono to sobie daruj :strach: )

 

Sry za OT. :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Jestem w służbie czynnej więc nie będę polemizował czy WP to syf czy nie.

Ale na szczęście jak powszechnie wiadomo ZSW powoli będzie likwidowana. Więc już nikt nie będzie płakał, że go zabierają od mamusi.

 

A tak przy okazji - zastanawialiście się ilu airsoftowców, bawiących się w wojnę, strzelanie itp było w wojsku ?

Link to post
Share on other sites

Panowie, przenieście się z tą dyskusją poza ten temat.

Wasze opienie o WP, ZSW, itp nikogo TUTAJ nie interesują. Do wymiany tych poglądów załóżcie sobie nowy kącik/temat.

 

Proszę ADMINÓW, by usunęli te posty z tematu.

Link to post
Share on other sites

Ja już co najmniej 6razy rozmawiałem z Holmesem i jak to zapewniał czekam do 17sierpnia no góra do 19sierpnia, na sprzęt potem jak go nie będzie cóż będę żądał zwrotu pieniędzy do 24sierpnia i w końcu jak niektórzy pójdę na tą komendę czego wolał bym nie robić bo wole łagodniejsze zakończenie sprawy.

Link to post
Share on other sites

Witam,

tak jak pisałem wcześniej wyznaczony przeze mnie ostateczny termin wpłaty kasy przez Holmsa upłynął 31.07.2008. Z powodu pewnych problemów dopiero dziś (tj. 5.08.2008) dowiedziałem Komendę Miejską Policji.

Krótka relacja:

 

Na miejsce dotarłem wyposażony w dowody w postaci całej korespondencji mailowej, podbitego w banku potwierdzenia przelewu, listy pokrzywdzonych od goren-a (przy drukowaniu należy zwrócić uwagę na szerokości kolumn tak by np. nie uciąć adresów, nr kont itp...), wydruk posta od Holmsa z listą rzeczy w poszczególnych paczkach i z info że ma się z każdym kontaktować tel.

 

Po przyjściu na komendę oznajmiłem panu w recepcji, iż chciałbym zgłosić wyłudzenie znacznej sumy pieniędzy ( teraz wiem że jest to oszustwo a nie wyłudzenie), po ok 10 min. zgłosił się po mnie aspirant. Streściłem mu sprawę i rozpoczął pisanie protokół z przesłuchania pokrzywdzonego/świadka.

Całe wyjaśnienie - spisywanie protokołu trwało praktycznie 2 godz.

I przy tym policja jest bardzo szczegółowa dokładnie kto i kiedy.

Dlatego warto się przygotować (poczytać maile, sms-y, poprzypominać sobie wątki z forum, a przede wszystkim daty, daty i jeszcze raz daty.

Dodatkowo jeżeli kogoś podajemy to najlepiej mieć więcej danych np. adres, maila, tel. itp. tak więc im więcej dowodów (szczegółowych) tym lepiej.

 

Po skończeniu czynności proceduralnych i przeczytaniu zeznania, zostałem poproszony o poinformowanie policji w momencie gdyby czasem Holms oddał mi pieniądze, wtedy zaprzestają czynności operacyjnych mojego zgłoszenia.

Dodatkowo polecił, aby każdy pokrzywdzony przez Holmsa zgłosił się na swój najbliższy komisariat policji i złożył zawiadomienie.

 

Na tą chwilę rozpoczyna się postępowanie wyjaśniające.

Żarty i robienie ludzi w .... się skończyły

Now it's pay back time :killer:

Pozdrawiam

Edited by Bielkins
Link to post
Share on other sites

Odzyskałem już wszystkie pieniądze które winien mi był pan H.

 

Widzę, że H. powoli coś robi, to dobrze.

Ale przy okazji sam sobie przeczy, że będzie oddawał wg. kolejności wpłat....

Kolega kewlar jest z zamówienia majowego (wg. listy od goren-a), a gdzie ludzie z zamówień luty, marzec/kwiecień....

Ehhhhhhhhh

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że zwrot pieniędzy następuje według wysokości wpłat :) Rosnąco :)

 

 

Panowie. Lista zaktualizowana. Jeżeli ktoś nie dostał maila lub chce zgłosić poprawki proszę o kontakt: goren@airsoftmail.com.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...