Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

Warto też wziąć listę poszkodowanych od Gorena.

Wszystko szybciej pójdzie jeśli zrobimy listę osób które już zgłosiły się na policję z informacją gdzie i kiedy to zrobiły, więc jeszcze raz prośba do tych którzy byli, wyślijcie mi PM. Taka lista znacznie przyspieszy działanie organów ścigania.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie czekałem, bo to niema sensu.

Holmes powiedział, że do 08.08.08 wszyscy będą mieć kasę => kasy nie było => sprawa na policji... proste.

Teraz to ja sie nie dziwie, że jeszcze mundurowi nie odwiedzili Holmes, jak ludzie to olewają i jest sprawa założona tylko na kilku (chyba 2) komisariatach, to zapewne zbytniej wagi do tego nie przywiążą. To przecież tylko kolejne oszustwo internetowe... tylko jak by więcej osób się zgłosiło, z takimi samymi konkretnymi dowodami to jednak mogło by coś ruszyć.

Link to post
Share on other sites

No niestety prawda jest taka, że takie rzeczy trwają ale sam fakt zgłoszenia sprawy na policji powinien podziałać na Holmesa mobilizująco. Myślę, że jak gość jest rozsądny to najpierw będzie oddawał kasę tym którzy sprawę już zgłosili, żeby jak najdłużej uciekać przed batem. Bo wiadomo, jak odda kasę to automatycznie wycofuje się sprawę.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że jak gość jest rozsądny to najpierw będzie oddawał kasę tym którzy sprawę już zgłosili, żeby jak najdłużej uciekać przed batem. Bo wiadomo, jak odda kasę to automatycznie wycofuje się sprawę.

 

Ad.1 Nie nazwałbym tego rozsądkiem tylko sprytem i przebiegłością.

 

Ad 2 Czy tak automatycznie to nie powiedział bym - wszystko zależy od zacięcia i chęci wyciągnięcia konsekwencji ze sprawy osoby który ową sprawę zgłaszała

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Adres Holmesa, z którego robił ostatnie zwroty różni się od tego, na który wysylalismy kase. Wcześniej był zameldowany w Krakowie, obecnie w Krzeszowicach. Tylko tyle podam na publicznym forum. Pełne dane wyśle Gorenowi, który mam nadzieje, że się nie obrazi, a jedynie dołączy tą informacje do kolejnej wersji listy poszkodowanych.

Link to post
Share on other sites

Witam, byłem w wojsku na unitarce... teraz mam przepustkę na kilka dni - od Holmesa żadnych pieniędzy nie dostałem, jako że nie miałem jak pójść na policję to proszę cię ŚWIR żebyś w jakiś sposób się skontaktował z holmes'em żeby oddał kase -1.500 zł Żaden sprzęt mnie już nie interesuje a grać głupio nie będę - mam dość pierdzielenia.

Link to post
Share on other sites

Popatrzcie tylko jak to wszystko ładnie ucichło..

 

Tyle gromowładnych przemówień o zgłaszaniu sprawy policji, o potrzebie ukarania winnych aby się to już nie zdarzało, o tym że nie odpuścimy, ukaramy bla bla bla...itd itd..

 

Dwóch czy trzech mądrych sprawę zgłosiło i prawie momentalnie otrzymali zwroty wyłudzonych pieniędzy a reszta czeka, siedzi cicho i żyje sobie spokojnie według idealnie funkcjonującego planu wyjściowego - Jak zamówić to tak aby zarobić i nic nie zamówić... :roll:

Link to post
Share on other sites

Z tym ze ucichło to się zgodzę i uważam to za żałosne.

Co do zwrotów to niestety mi zgłoszenie sprawy na policji nie zagwarantowało szybkiego zwrotu pieniędzy. Jedyne o czym to świadczy to głupota Pana H... przynajmniej poniesie jakieś większe konsekwencje niż upokorzenie i parę wyzwisk rzuconych mu w twarz.

Link to post
Share on other sites

nie rozumiem po co mamy go powiadamiac kto i kiedy zglosil sprawe na policji.

by wiedzial w jakiej kolejnosci oddawac kase ? by wiedzial ile jeszcze czasu ma ?

jak zapuka nagle do niego policja, prokurator lub komornik wszyscy poszkodowani na tym skorzystaja, a tak to tylko ta osoba ktora sie pochwalila ze juz zglosila sprawe.

 

no ale moge sie mylic oczywiscie.

Link to post
Share on other sites

Po prostu nie każdy odczuwa potrzebę pochwalenia się swoimi działaniami na forum.

 

Wczoraj dzwoniła do mnie pani z komendy stołecznej policji. Sprawa jest w toku - niestety do działań policji, jak do samego zamówienia trzeba mieć cierpliwość.

 

Pozdrawiam.

Do mnie pani dzwoniła dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...