Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

P.S.

Suma w rozesłanym pliku xls "trochę oszukuje", ponieważ sumuje również ujemne kwoty, które są wpisywane gdy ktoś dostał zwrot pieniędzy.

Nie oszukuje. To po prostu przybliżona aktualna suma do zwrotu. Nie są uwzględnione w niej rzeczy, które niektórzy dostali.

 

 

 

Powiedział mi że każdy ma na mailu tracking lub dostał kasę
Nie każdy, nie każdy.

 

a jeżeli nie to dostanie do końca tego tygodnia
Mam się dzisiaj spodziewać przelewu?

 

bo tak była ustalona data
Kto i z kim ją ustalił? Ostatni termin jaki z kimkolwiek ustalałem minął jakiś miesiąc temu.

 

Nie mówię Wam jak jest / jak będzie - mówię to co usłyszałem od Holmesa
Widać ściemnia nawet ludziom, którzy chcą mu pomóc.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Również zero kontaktu. Telefon cały czas wyłączony, maile bez odpowiedzi, tracking do paczek? Pierwsze słysze. Holmes ma czas do niedzieli (w moim przypadku). Jeśli sprawa się nie rozwiąże w poniedziałek odwiedze komisariat.

 

Moja cierpliwość się wyczerpała.

Link to post
Share on other sites

:strach:

No nie mogę! Znużony tą całą sprawą, po przeczytaniu tych kilku postów i dowiedzeniu się o kilku zwrotach, postanowiłem sprawdzić moje konto i wiecie co? Kasa wpłynęła! W końcu otrzymałem zwrot! Jeszcze kilka godzin temu nie było pieniędzy na koncie, więc podejrzewam, że przelew przeszedł koło 15, a na pewno wyszedł dopiero dziś. Mam nadzieję, że i w waszych przypadkach pieniądze szybko trafią do prawowitych właścicieli. Pewnie już nie usłyszymy wyjaśnień od Holmes'a, bo i po co skoro i tak wiadomo, że i tak będzie ściemniał. Miejmy tylko nadzieję, że sprawa szybko dobiegnie końca.

Link to post
Share on other sites
Do tych co jeszcze nie dostali:

Sprawdźcie konta, z których robiliście przelew do H.

O kurcze nie wpadłem na to żeby sprawdzić konto, dzieki za rade. Jak widzę takie posty to normalnie :poddanie:

 

Kasy nie było i nawet powiem szczerze mam nadzieje że w najbliższym czasie jeszcze nie będzie. Czekałem 5 miesięcy, wiec jeszcze wytrzymam tydzień, a przynajmniej za ten czas zapuka Holmesowi do drzwi policja, a z całą pewnością należą mu się dodatkowe kłopoty.

Link to post
Share on other sites

Byłem na komisariacie, zgłoszenie sprawy to kilkanaście minut.

Dowiedziałem się również, że można sprawę przyspieszyć jeśli stworzymy listę osób które już zgłosiły sprawę policji (z informacją gdzie to zrobiły) oraz listę osób które widziały się z Holmesem osobiście (kiedy i gdzie). Zdziwiłem się natomiast, kiedy policjant któremu zgłaszałem sprawę sprawdził adres Holmesa i okazuje się, że pan Tomasz Gadowski nie jest tam zameldowany. Zgłaszajcie się na policję bo sprawa ma charakter ogólnokrajowy i zostanie scentralizowana, tj. przypadek każdego z poszkodowanych wpłynie do jednej instytucji, prawdopodobnie do sądu wyższej instancji w Krakowie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...