Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wymieniał ktoś może 2 częsciową komore hopka na 1 częsciową TM ?? Warto się w to bawić. Pytam ,bo poszukuje rozwiązania które da mi o ok 10 metrów dłuższy strzał. aha ewentualnie jak uszczelnić/czy ktoś uszczelniał hopka ...

 

 

Ja wymieniłem komore ale na metalowa Prometheusa uszczelniona. I szczeze powiedziawszy to nic mi to nie dalo

Link to post
Share on other sites

Panowie, a co sądzicie o tym HK416[AGM] od Customs?

 

Szczerze ,to kup sobie na taiwanie. Wersja z baterią pod lufą za 500 zl. A co do tychy wymienianych części przez sklep ,to polecam wyskrobać jeszcze ok 200 zł i wymienić sprężyne, tłok, dysze, gumke od hopka. Wyniesie cię to tyle około. Wszystko ci na tajwanie złoża i przestrzelą, przesmarują (mam nadzieje).Pamiętaj ,żeby upominać się o te stare części (chyba że pójdą z niewielką dopłatą do tych firmowych) Założe się ,że te zmieniane części nie są wcale takie dobre jak produkty Systemy , DF, Guardera itp. A jeżeli nie podoba ci się bateria pod lufą to kup sobie albo kolbę albo cheek pada(taka torba na kolbe). Bedziesz miał tam więcej miejsca na baterie, klucze,fajki, telefon,portfel, i wszystko pod ręką. Kupowanie firmowych opłaca się owiele bardziej niż tych tańszych. Wytrzymają więcej, zyskasz troche mocy, a przy niewielkim tuningu nie bedziesz musiał ich znowu wymieniać. Prędzej czy później i tak coś się rozpiepszy w karabinie. Jeżeli chcesz na serio wytrzumałego guna kup sobie kałacha cymy w drewnie. Powinnien ci sporo wytrzymać o ile nie bedziesz nim rzucał, walczył nim kolbą (wykorzystywał jako maczugę :D). Jeżeli nadal masz wątpiwości wal do sklepu i się nie patrz ,że stracisz 30 zł na drogę. Pytaj się sprzedawcy, ogladaj,strzelaj...

 

I na litość boską nie bądź upierdliwy na forum tekstami w stylu "co mam wybrać HK416 AGM czy JG". Czytaj forum. Wiele razy zostały wypowiedziane opinnie na ten temat. Jednym się podoba innym nie. Takie pytania są poprostu nie na miejscu...

Edited by felek
Link to post
Share on other sites
Założe się ,że te zmieniane części nie są wcale takie dobre jak produkty Systemy , DF, Guardera

Wygrałeś hehehe :D

 

Prędzej czy później i tak coś się rozpiepszy w karabinie.

Chiny to chiny ;).

 

Jeżeli nadal masz wątpiwości (...) Pytaj się sprzedawcy

 

Taa, on z pewnością pomoże Ci zrozumieć, że replika, którą masz w rękach jest najlepsza...

 

I na litość boską nie bądź upierdliwy na forum tekstami w stylu "co mam wybrać HK416 AGM czy JG".

Może nie jestem w temacie, ale chyba z grubsza od tego jest forum :)

 

Panowie, a co sądzicie o tym HK416[AGM] od Customs?

Ja np. o HK416 od customs nic nie sądzę, ale ogólnie Customsi to sprawdzona i polecana marka. Na pewno lepsza niż GF, zaryzykuję nawet, że od taiwangun.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do sprzedawców to zależy na jakiego się trafi. Możesz trafić na pasjonata który regularnie się strzela i ci powie wszystko na temat broni i jak się sprawuje w akcji lub na sprzedaffce który bedzie kombinował jak ci wcisnąć ostatni karabin z defektami + super zawaliście potrzebne duperele typu celownik optyczny do glocka czy beretty :D. Ja znalazłem swój sklep w którym serwisuje, tunguje, konsultuje się ogólnie co do ASG i nie tylko ,i wiem ,że w nim napewno nie spotkam się z jakimiś odzywkami odniechcenia na temat danego modelu.I on też powinnien sobie znaleść. Nie lubie kupować czegoś przez internet. Wole zobaczyć ocenić czy warto, czy mi się podoba itp. Nic nie zastąpi zwykłego potrzymania i pomacania guna przed kupnem.

 

W tym i w temacie o JG było już niejednokrotnie o wadach i zaletach dwóch karabinów. Ile posiadaczy tyle opinni. A forum jest od tego typu pytań ale jeżeli zostało już raz zadane to poco jeszcze 3-4 razy pytać i śmiecić w temacie?

Edited by felek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ponawiam pytanie. Czy może mi ktoś powiedzieć czy warto zmienić cylinder 2 na cylinder 0 czy na 1. Testował ktoś /ma możliwość testu obu tych cylindrów w jednej broni? Proszę o jakieś porównanie.

 

 

Kiedy ja kupilem nowy cylinder - Systema typ 2, to jej otwór na boku był większy niż w stockowym cylindrze. Taki maly news

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...