Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze sie blokowąc bo mogą być gniazda łożysk przekoszone czyli nie są w poziomie tylko pod katem i w złych miejscach wykonane. kup nowy szkielet i po kłopocie :) ja mogę sie tylko pochwalic ze dzis odebrałem szkielet od kolegi wykonany ze stali narzędziowej na obrabiarce cnc :) wyglad ? pancerny :) gdzie mozna było są dane żebra wzmacniające. program na maszynę napisałem sam :P zobaczymy jak przeżyje springa m170 guardera :P

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

A ile wydales na ten gerbox?-moze skoro juz masz ten program to puszczenie paru szt bedzie niedrogim posunieciem bo mysle ze pare osob sie skusi(oczywiscie jezeli cena bedzie odpowiednia)

Narazie przetestuj to na mocnej sprezynie i bedzie wiadomo co i jak

Link to post
Share on other sites

części pozostałe uzyję te co mam teraz czyli tłok Df z tytanowymi zębami i bore up guardera. wiec powinno wytrzymac :) co do v2 long dało by zrobicale musze miec jeden na wzór. koszt z robocizną i materiałami i zaąłtwieniem dojscia wyniósł ok 400zł za v3. myślałem nad obudową silnika ale wg mnie juz nie jest wymagana jakaś uber pro.

wczoraj zmontowałem ten gb. pierwsze wrażenie: jest dużo cięzszy niz zwykły :P zmontowany na moich czesciach i zasilaniu li-po 4400mAh 35c 11,1v wytrzymał 400 kulek i na semi i serią. dalej nie kontynuowałem poniewaz w aku skończył mi sie prąd :P

 

furion: tłok stalowy jest za ciezki i byłby wg mnie kiepski.

Edited by seger
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Krótkie pytanie z mojej strony. Jak jest z osiągami stockowego sr 25? Czy jest to faktycznie 470 fps jak podaje Krakman czy to "lekko" odbiega od prawdy?

 

Pyt nr2: Jak długa lufa do niej wchodzi?

Edited by Bate
Link to post
Share on other sites

A różnica w FPS jest, z tego co mi się wydaje (jak nie, to proszę mnie poprawić) wynikiem tego, że do dłuższej wersji Krakmani wkładają bore up chiński oraz sprężyne M130 zamiast M125.

 

Co nie zmienia faktu, że różnica między 430, a 470 FPS jest niemal niezauważalna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

Na allegro pojawiła się replika pj25 http://allegro.pl/show_item.php?item=680974319 Proszę o to aby jakiś użytkownik pj25 napisał mi czy Warto bo jak nie patrzeć okazja chyba że wy widzicie coś czego ja nie widzę. miałem kupić ją we Wrześniu nową, ale nie wytrzymam dłużej.

Dokupił bym preclufę systemy i myślę, że przez kolejne 2 lata by mi służyła dzielnie.

Link to post
Share on other sites

sory, ale zadaje pytanie w dziale o sr25 i to chyba oczywiste że chodzi mi o tłok do tej właśnie repliki a nie do colta. Jezeli ktoś udziela się w tym temacie to powinien wiedzieć że gb do sr jest przedłużony, no chyba że zabrał tylko głos aby się powozić jaki to jest super bo zrobił sobie gb.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

LOL, wypadła mi śrubka podtrzymująca ten kawałek metalu dzięki, któremu trzyma się pokrywa wyrzutnika łusek, dzięki trawie nie mam sprężyny, ale cyngiel i ten kwadracik mam. jakiś pomysł co zrobić by zapobiec temu w przyszłości, bo dzięki temu że to był pierwszy dzień użytkowania to z serwisu drugi zestaw mi przyślą.

ps. Ładowałem baterię 9 godzin ze wzoru 2000 / 300*1,4.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...