Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to normalne czy tylko ja mam jakiś fajny egzemplarz ale po wymianie komory na KA standardowy hi-cap podaje co 2-3 kulkę. Mid-capy od CA chodzą bez najmniejsztch problemów.

Nie kojarze żeby ten wątek był już tu poruszany więc pozwolicie że spytam... czy ktoś już zetknął się z tym problem i udało mu sie jakoś namówić ten magazynek do owocnej współpracy z nową komorą?

Link to post
Share on other sites

Mam tego PJ stockowego, który ma wzmocnine części, ale fartem kupiłem go za 720 zeta :-F Na stocku (przynajmniej jak dla mnie) te 50 m nie robi jakiegoś problemu. Nie wymieniałem jeszcze nic w nim, ale fakt, gumke muszę wymienic bo już zauważyłem różnice w stosunku do poprzednich strzelań. Bateria w tą niedziele wystarczyła mi na dwa magi, pomimo tego że cały karabin był oblepiony śniegiem :evil:

Link to post
Share on other sites
Mam komorę elementa (kopia KA w plastiku) i gumkę deepfire fabryczny hi-cap podaje wszystko.

dzięki tobie wpadł mi do głowy najgłupszy pomysł jaki chyba tylko mógł i o dziwo miałem racje xD

do rzeczy:

Postanowiłem przeprowadzić małe testy w domu ponieważ założyłem że przyczyną problemów z tym magiem może być niska temperatura. Okazało się że w temp. pokojowej podaje wszystko tak jak należy :o

...słyszałem że zimą są problemy z gazem, hopem ale żeby z magazynkami? xD

Edited by kOwal mc3
Link to post
Share on other sites

A podpowiem dlaczego ten wniosek-mialem giweke i zreszta mam m15a2 CA z tuningiem level 2 na 400 fps przy m 120 przez 1 rok i zachcialo sie pogrzebac wiecej wiec wymienilem sprezynke na m140 skorygowalem podkladki , wymienilem kable i takie tam ogolnie mial byc miod cud a tu na chrono? - 360-380 fps a powinno byc wg wyliczen cos kolo 500

Pozyczam komore wraz z lufa od kumpla i jest kolo 500

Zakladam stock komorke i mam niecale 400 biore inna i dalej szit,wkladam maga CA jest 370 a zakladam PJ i mam 390 fps

Mysle trudno postrzela moze sie zastanowi i zagada wiecej

Wale z magow PJ 190 i smiga az milo - zakladam CA 300 bb i podaje jak mu sie chce czyli wypinam bo szkoda nerwow,testuje midy 100 bb ktore kiedys podawaly az milo a teraz 1 kulka i nie

Wniosek-polaczenie geera z komora oraz komory z magiem i sprezynowanie tych elementow to newralgiczny punkt w giwerze nie liczac mechanizmow szkieletu i tu nalezy szukac przyczyny

Czasem mocniejsza sprezynka dociskajaca komore pomaga ale najpewniej jest wymienic komore,doszczelnic polaczenie lufa - komora lub poprostu wymienic jeszcze szkielet bo dalej bez rezultatow

Kto ma zapasowe czesci jest ok i metoda prob i bledow wylapie slaby punkt ale kto ma tylko ta jedna upragniona liczy tylko na cud

Link to post
Share on other sites

Moze i referat ale to moje spostrzezenia zdobyte w 3 latach grzebania sie w replikach

Kazdy choc troche myslacy pierwsza rzecza po zakupie wymienia gumke na silikonowa a tym bardziej w zimie wiec nie widze problemu z tej strony

Ja strzelam przy -5 i nie mam zadnych problemow a widze Penio ze uparles sie na ta gumke i basta-zle doswiadczenia?

Edited by Furion3
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...