Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanim wszystko poupada lub też mocno dostanie po tyłkach to ssą z klienta jak najwięcej...

BTW.

Mam nadzieję ,że wszystkie ceny wrócą jak najszybciej do normy...

Bo jak na razie cena zgina z radości, i do tego ta "promocja"

 

P.S.

Przypomniała mi się Francja kiedy to towar nie będący w promocji nie schodził w ogóle.

A po daniu ceny powiedzmy 300$ większej i dodaniu tabliczki promocja zeszły wszystkie egzemplarze... (cóż kłaniają się francuzcy milionerzy kiedy ponad 50%publiczności stawiało ,że to słońce krąży wokół ziemi... :wink: )

Jak widać Polska coraz widoczniej staje się zachodnim państwem.

Link to post
Share on other sites

Witam

Potrzebuję doradztwa i proszę o pomoc. Chciałbym kupić sr25 tylko nie wiem którego wybrać Ca czy PJ bo przy cenie ponad 2 koła za gp tą markę pomijam.

Nie planuję wzmacniać repliki powyżej 450 fps w przyszłości a obecnie zatrzymam się przy 400 fps. ( słabsza sprężyna do pj).

W przypadku pj wstawiam - gumkę, komorę i preckę.

- ca - precka, gumka, srężyna

Co w takim przypadku się bardziej opłaca albo inaczej co w takiej konfiguracji bedzie miało większą powtarzalność strzału i lepszy zasięg

Dięki za podpowiedź

Link to post
Share on other sites

Wg mnie bardziej warto P&J.

W stocku - 470 FPS, które Cię zadowala z tego co widzę.

Kupujesz preckę, komorę i gumkę i jeśli nie razi Cię głośny dźwięk GB, to masz bardzo dobrą replikę, z zasięgiem skutecznym około 60 metrów. Za całość dajesz 1200 zł.

 

W przypadku CA, które nie wiem ile posłuży po zwykłej zmianie sprężyny (zamiast pełnego tuningu). W każdym bądź razie za to samo wychodzi Ci ponad 1800 złotych, a do tego dolicz baterię i ładowarkę, czyli w sumie masz około 2000 złotych za te same osiągi.

 

800 złotych różnicy nie jest wg mnie adekwatne do zalet płynących z posiadania CA.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jeszcze jedno , plauję sobie dokupić zapasowego gearbox aby na milsimie nie obudzić się z ręką w nocniku a drugiej repliki nie będzie chciało mi się nosić - czy gb od gp będzie pasował.

O co chodzi z tłumikami , tzn z zawirowaniami kulki itd, bo coś takiego pisaliście w temacie pj - jeżeli lufa precyzyjna dochodzi do konca tłumika to jakie znaczenie ma rodzaj materiału tłumiącego w tłumiku ( poza ewentualnie wątpliwym efektem tłumienia ) ?

Link to post
Share on other sites

jakie magi najlepiej współpracują z pj25 , zależy mi na low tylko nie jestem pewien czy g&g dobrze będą podawały. Może lepszym wyborem będą midy od G&P albo CA ?

 

 

czy cylinder w tej replice pociągnie lufę długości 70 cm ? wiem że jest to do zrobienia tylko koszt takiej operacji będzie około 300 zeta. W jakim stopniu wydłużenie lufy z 65 do 70cm może poprawić zasięg lub skuteczność trafień ?

Link to post
Share on other sites

Czytać.... o magach było pisane tyle razy, że nie chce mi się kolejny raz tego powtarzać.

 

Feder, sorry, ale większość ludzi którzy wstawiają tłumiki robią to dla wygladu bądź właśnie zasłonięcia dłuższej lufy. Jeżeli chcesz cichego AEG-a wyciszasz GB a nie odgłos strzału (lub kupujesz p90 od TM :D)

Link to post
Share on other sites

Witam

Kupiłem sr'kę pierwsze przestrzelenie w terenie i wieeeelkie rozczarowanie. Rozczarowanie wynika z osiągniętego zasięgu 42-45 m ( zmniejszyłem moc do 400fps) mimo to lepszy zasięg miałem w m16 gp. Tor lotu niby precyzyjny ale niczym nie różniący się od poprzedniej m'ki. Strzelałem na kulkach 0,25 . Zasięg przychodzi z wielkimi bulami, końcówka lotu jest już o torze opadającym a jeżeli podkrecę hopa to automatycznie kulki w kosmos lecą. Dodam że wymieniłem :

- chwyt

- komorę na najlepszą polecaną

- gumkę

- preckę na 6,02 długości 590 mm

 

 

da się coś z tym zrobić czy przy mocy 400 fps i włożeniu wyżej wymienionych części nic więcej nie wyciągnę ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...