Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 0.28, czy CM 0.31


Recommended Posts

wg. mnie pytanie serii

 

"co lepsze, lody wanilinowe czy czekoladowe?"

 

Praktycznie to samo. AK74 strzelał trochę bliżej ale była to kwestia gumki HU.

 

Bierz waść to co się waści podoba. Stockowo się nic nie chwiało.. po jakimś czasie kumplowi chwieje się trochę kolba ale miał mały wypadek:).(AK74)

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

rzecz gustu?

nie tylko.

 

cm.028 ma nieco dłuższą- czyli mocniejszą sprężyne. Różnica pomiędzy (stockowymi) cm.028 (moim), a cm.031 to jakieś 5m na kożyść ak-47 [z niemal zerowym hu]

 

po wymianie gumki i wstawieniu precki w mojej replice, przewaga ta wzrosła do 15-20m.

 

jednak cm.031 ma ładniejsze plastikowe elementy body niż cm.028- jeśli chodzi o WYKONANIE, nie o pierwowzór.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

czy dobrze zrobie jeśli dam ak cm.031 , w zbrojowni.com.pl jest tuning do 400 FPS

Tam wymieniają elementy wew. na lepsze ? , opłaci mi się do tego zmienić gumkę hop up na gumkę Guandera i wymienić okablowanie ? , jaką Batkę byście mi wtedy polecili ?

Edited by daniel8
Link to post
Share on other sites

Może powinieneś zacząć stosować poprawną interpunkcję? Polecam.

 

Co do "replik" - być może jest to kwestia trafienia odpowiedniego egzemplarza ale ja polecam 0.31. Mam od 2 lat jako zapas, nic w niej nie wymieniłem (nawet gumka jest stock). W ciągłym użytku gdyż bardzo często pożyczam ją znajomym których zawiedzie ich zabawka... a mnie ten wytwór chińskiej myśli technicznej nigdy nie zawiódł ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja mam ak74 cm031 i jestem z niego zadowolony wiem jedno ten karabin jest bardzo wytrzymały. Spadł mi z 2 metrów na beton, w lesie spadła mi na niego gałąź nic się nie stało z nim jestem z niego bardzo zadowolony. Bardzo polecam ten karabin !

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam poprzedni post! Gdy go pierwszy raz trzymałem nie wyglądał mi na wytrzymałego, luzy i to duże, nawet po dokręceniu śrubek. A tu raz się sam upuścil; z rąk :-F i nic mu nie jest, spadłem razem z nim z drzewa wbił się lufą w ziemie trzeba było go rozebrać i wyczyścić i nadal działa :lol: cm.031

Edited by Snipermen
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wyborowiec, mów za siebie. Ja z zapartym tchem, gryząc paznokcie i ścierając pot z czoła śledziłem losy Mateusza i jego straszliwego wyboru przed ltórym postawił go los i nędzne życie. :) Temat do zamknięcia, tak myślę.

Link to post
Share on other sites

No jak to koniec!!!

 

Co dalej?

Jak się potoczą losy mateuszAK47 i jego cm.028? Czy padnie w nim selektor? Czy zyska uznanie w oczach mateuszAK47? Czy nie zostawi go dla cm.031? Czy ta zdrada jest możliwa?

Tego dowiecie się, za jakiś czas w kolejnych postach.

 

CDN....

 

Wystąpili:

W roli głównej-Karabiny firmy Cyma

Reżyseria- mateuszAK47

 

 

Pana Azura proszę o odejście od odbiornika, ponieważ jest to temat dla ludzi o mocnych nerwach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...