Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czyli twoim zdaniem repliki AK wszelakiej maści min. od Boyi, Cymy nadają się tylko do śmietnika? I nie nadają się do normalnego użytkowania, czyt. strzelania z nich? Nic sobie nie wmawiam jak sam napisałeś nie ma dobrej repliki kałacha poniżej tysiąca złotych.

Dla poparcia moich słów podam chodź jeden przykład:

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521912...ewnie-RK06.html

Jak dla mnie to powinniśmy skończyć ten offtop. Dyskusji na temat chinoli jest całe zatrzęsienie na wmasg. Każdy ma swój pogląd, jednak twierdzenie że poniżej tysiąca złotych nie ma dobrej repliki AK to lekko mówiąc wciskanie ludziom kitu, inaczej nazwać tego nie mogę...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Inny temat na takie odpowiedzi. Ja mogę śmiało polecić Cymę replikę AKM. Wykonanie bardzo dobre, drewno też niczego sobie, świetnie strzela. I podobnie jak Poldeck, nigdy nie postawię kałacha Boyi na Cymą, za dużo problemów, za dużo reklamacji.

 

LINK: http://www.gunfire.pl/product-yid-11521912...AKM-CM036A.html

Edited by blaszko
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak se składa ze miałem replike cymy cm.31 jak dobrze pamientam ijakos niemiałem z nia problemów fakt ze niebyłem jej pierwszym włascicielem ale na poczatku taką miałem swoje wystrzeliła i niebyło zadnych problemów znią gdzie repliki kolegów markowe siadały to ona dalej strzelała ja zniej wystrzeliłem około 30 tys kulek i jeszcze wczesniejszych 2 włascicieli i bebechy działały dobrze zero plobremów fakt ze wyła wyhłechtana jak mało która ale strzelała bez zarzutu

Więc mozna powiedziec ze to był dobry aeg

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

witam, mógłby ktoś podać informacje o zmierzonym zasięgu, celności i rozrzucie replik kałasznikowów wyprodukowanych przez cyme i boyi? Na pewno byłoby to lepsze porównanie obu replik niż posty w stylu"mam, strzela fajnie" albo "co za shit, po co kupowałem..." itd

Link to post
Share on other sites

witam, mógłby ktoś podać informacje o zmierzonym zasięgu, celności i rozrzucie replik kałasznikowów wyprodukowanych przez cyme i boyi? Na pewno byłoby to lepsze porównanie obu replik niż posty w stylu"mam, strzela fajnie" albo "co za shit, po co kupowałem..." itd

Link to post
Share on other sites

Nie da się ;-), bo co egzemplarz to różnie strzela, z naciskiem na bardzo różnie ;-). A nie ma szans (chyba, że myślimy o importerze), żeby wyciągnąć z kartonów z 10 szt i uśrednić wyniki.

Ogólnie, są to dość dobre repliki (piszę o Cymie), które naprawdę wystarczają w stoku, żeby się z nimi dobrze bawić. Boje jak napisano, wyglądają lepiej (kwestia gustu ;-) ), ale są odrobinkę bardziej awaryjne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...