Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Po pierwsze nie doradzałbym zakupów w tym sklepie, nie cieszy się on najlepszą opinią

Po drugie BOYI jest lepiej wykonany niż Cyma, lepiej spasowane części i wykorzystane materiały.

Po trzecie, jedyna rzecz, która przemawia za Cymą to gearbox v3.

Ale nawet pomimo tego gearboxa jakoś nie jestem przekonany do cymy.

 

http://www.customs.pl/produkty.php?product=23&cat_link=3 tutaj masz linka do AK74U, od tej wersji co podałeś linka różni się kolbą, ale z kolei w tym sklepie masz wymieniane słabe chińskie części gearboxa na mocniejsze, co przedłuża żywotność repliki.

 

Pozdrawiam

 

EDIT: literówki

Edited by Tebow
Link to post
Share on other sites

Mówisz o AK47 i AKM'ie, a podajesz linka do AK74 i AK47. Ale jeśli chodzi, AK74 to mogę ci spokojnie polecić BOYI'a. Ładnie wygląda, ale w tych kolbach ramowych łatwo się zatrzask łamie, większość ludzi robi sobie zatrzask na śrubkę. Też działa.

Link to post
Share on other sites

W tym przedziale cenowym, który pokazałeś w linkach (i ja także), nie ma już żadnych dobrych replik fullmetal+drewno (jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi). Później cenowo zaczynają się od 1500-1600 na przykład VFC.

Link to post
Share on other sites

Tebow, bez obrazy ale bzdury piszesz.

 

Sam fakt, że zewnętrznie rk prezentuje sie okazalej bo ma stal, nie czyni go lepszym. Replika ma przede wszystkim dobrze strzelać i to daje Cyma. Strzelałem z wieeelu Cym i Boyów. Rozbierałem wiele GB Cym i Boyów. Było nie było serwisuje repliki i NIGDY nie postawie Boya ponad Cymą. W każdym razie aktualnie nie widze takiej opcji.

Na chwilę obecną Cyma strzela i to cakiem nieźle a Boyi tylko strzela. Jesli replika ma być do lansu to Boyi bo ma stal i w ogóle. Jeśli ma strzelać to Cyma.

 

Inna rzecz, ze zewnętrznie każdy AK74 bdzie robil lepsze wrażenie od AK47.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

A co rozumiesz przez słowo "dobra replika"? Ja rozumiem w miarę dobrze działającego chinola i do 600 złotych możesz kupic coś o świetnym wyglądzie, z drewienkami i body ze stali jak i dobrymi bebechami. Oczywiście nie porównujmy tego do VFC, Ca czy może jeszcze czegoś lepszego. Dlatego pumbishon nie pisz bzdur i nie zniechęcaj nikogo. Jeśli dla ciebie replika to tylko od tysiąca wzwyż to lepiej nie propaguj takich poglądów. Nawet za 350 można kupic dobrego aega.

Link to post
Share on other sites

No popatrz. Jak dla mnie Boyi pod względem zgodności z oryginałem i ogólnie wyglądem jest lepsze od niektórych replik ze stajni CA. Dla mnie II klasa to dobre repliki. I nie wciskaj mi kitu że aeg to tylko od tysiąca wzwyż, po prostu nie wciskaj nikomu takiego kitu. Sam mam replikę CA, a i tak twierdzę że opłaca się kupować chinole. Oczywiście jeśli masz ten tysiąc to kupujesz coś z pierwszej klasy. Jeśli jednak nie dysponujemy takimi pieniędzmi to chinol będzie idealny. Jak dla mnie można się strzelać aegiem nawet i za 350 złociszy.

Edited by Belutek
Link to post
Share on other sites

Zastanów się co piszesz...gdzie ja komuś wciskam kit że dobre repliki zaczynają się o tysiaka??:D Sam sobie to wmawiasz. Ja mówię, że w tym konkretnym przypadku tak jest. Nie ma dobrej repliki kałacha poniżej min. 1000 zł. I taka jest prawda. Jak dla mnie to możesz strzelać nawet ze sprężynówki z bazaru - nic mi do tego. Ja nikogo nie potępiam ani nie skreślam kogoś kto ma replikę za 300 zł. Co ty sobie wymyślasz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...