Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

REDZONE.com.pl


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A więc...

Sklep znajduje się Wa-wie. W porównaniu do zeszłego miesiąca asortyment znacznie się powiększył, a w najbliższej przyszłości (gadałem z pracownikiem) ma on być jeszcze większy ;-). Co do obsługi: bardzo miło dokonuje się transakcji w tym sklepie. Odpowiedzi na maile wręcz natychmiastowe, z dodzwonieniem się też nie ma problemów, klienta mają w największym poważaniu! Widać, że ludzie tam znają się na rzeczy, wiedzą co sprzedają i co najważniejsze potrafią doradzić. Dobre jest to, że podaje się im swoje wymiary (lepiej nie zakłamywać ;-) ), a oni dobierają dla nas odpowiedni mundur. Zamówiłem tam Berkuta, zamówienie zrealizowane w 2 dni. Jestem w pełni zadowolony z całości transakcji. "Mocny pozytyw" jak się mawia na allegro :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mi alarm wyskoczył na reklamie red zone na wmasg , ale to avast tak więc raczej coś sobie ubzdurał. A tak btw. to nie lepiej screena na jakiś serwer zdjęciowy chociażby imageshack?? EDIT: Na stronce to samo co i Tobie mi wyskakuje.

Edited by Zitos
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Sklep bardzo dobry. Kupiłem tam mundur i bandanę . Mundur świetny, oryginalny Spav :) Zapakowali mi tylko inną bandanę niż zamawiałem, ale po zgłoszeniu mailowym oddzwonili do mnie i zaproponowali korzystne wyjście z sytuacji. Także dla mnie sklep okazał się bardzo dobry i go polecam.

 

Ja tam wirusów żadnych nie stwierdzam na stronie. Avast lubi robić z igły widły.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...
  • 3 months later...

No i dwie kopie podwójnych ładownic od Smiersza dziś do mnie dotarły. Zamówiłem we wtorek. Trochę bałem się, że nie dojdą, bo w końcu PP wysłane, ale są i jestem mega zadowolony ich wykonaniem. Zero niedoróbek, magi od AK idealnie pasują. Nawet przegroda jest na rzep i można spokojnie zmieścić razem dwanaście magazynków. Boczne przegródki na flary są w sam raz na szybkoładowarkę do kulek o pojemności dziewięćdziesięciu sztuk. I na pewno jakieś magi pistoletowe też spokojnie wejdą. Spokojnie można je uczepić do kamizelki modularnej, holenderskiej, gdyby ktoś miał wątpliwości. Nie latają, są usztywnione od środka jakąś gumą czy czymś. Nie sprawdzałem, bo nie chcę rozpruwać. :D Zdecydowanie polecam ten sklep i ich wyroby. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...