Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heheh, dokładnie :D. Musze powiedzieć, że wasze kamizelki jako jedyne mi się podobają. Przeglądałem oferty kazdego sklepu ASG i wasze trzymają estetykę która mi odpowiada. O dziwo nawet głupie molle moze być ładne i ładniejsze :D. Co do funkcjonalnosci ciezko mi sie wypowiadac bo dopiero planuje zakupić jeden z waszych produktów w związku z tym mam pytanie. Czy planujecie wypuścić kabury w systemie molle? Widziałem, że stworzyliście taką dla Glocka jednak przydałoby się tego nieco więcej ;). Ja osobiście poszukuję do P226. Fajnie by było gdyby była też opcja kabury dla pistoletu z laserem/latarką oraz... dla ludzi leworęcznych. To coś czego mi strasznie brakuje

Link to post
Share on other sites

Kurcze moglibyście się zająć tymi kaburami, z tego co oglądałem to "holstery"w systemie molle to niszowy produkt. Robicie bardzo fajne rzeczy i uniwersalne - lewo i prawo-ręczne kabury z kordury czy nawet kydexu są jak najbardziej do zrobienia, ale nie będe robił tu ciśnień :D. Może za jakiś czas się tym zajmiecie :)

Link to post
Share on other sites

tak, kabury z kydexu to jakieś 3-5 M PLN, jak tylko firma będzie dysponować takimi środkami to ruszamy z produkcją.... jak kogoś interesuje temat kydexu to tutaj już to opisywałem na SPECOPS, pozwolę sobie zacytować:

 

"Ok,

 

wchodzę w to:

 

oprogramowanie projektowe 75 000 PLN

Drukarka prototypowa 3D 250 000 PLN

Modele broni 30 000 PLN

Formy 150 000 PLN

projektanci 50 000 PLN

Automatyczna linia termoformowania kydexu 750 000 PLN

15-20 pracowników 300 000 PLN

zakup kydexsu na start 500 000 PLN

Dwa samochody dostawcze 150 000 PLN

Marketing w PL 100 000 PLN

Marketing w EU 250 000 PLN

Marketring w USA 300 000 PLN

 

I można jechać - jak ja liczyłem to w 3-4,500 000 PLN już można się zamknąć z podstawowym geszeftem do robienia fajnych kabur Kydexowych.

 

Wiec jak ktoś ma takie środki to bardzo proszę, jest gotowy plan, analiza rynku i siec potencjalnych odbiorców. Zwrot jest po 2,5 latach jeżeli się nie skończy wojna - 5 jak ogłoszą światowy pokój. Ale odbijemy jak Ściana wschodnia wejdzie do NATO.

 

Jestem pod jak ktoś chce uczestniczyć w programie SPECOPS-KYDEX: +48 514 10 33 10

 

Możemy się dogadać, człowiek nie jest taki.

 

K.

 

"

Link to post
Share on other sites

:o. O mamuniu, nie zdawalem sobie sprawy, że taka "bzdura" to takie nakłady. Koszty na pewno możnaby uciąc tu i tam, ale w takim układzie proponuję materiałowe ;p. Te też są dobre :D

 

A właśnie. Myśleliście nad robieniem kabur z włókna szklanego? Nie wiem czy to materiał który się do tego nadaje jednak znajduje on szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Moze i tu się przyda. Amerykanie też pewnie ucieszyliby się gdyby były takie z włókna węglowego :D. Nie wiem czy kształty kabur z Kydexu są objęte prawem licencyjnym, ale jeśli nie to na początek możnaby wykonać z takiej kabury prostą formę i na jej bazie stworzyć prototyp

Edited by cassius
Link to post
Share on other sites

Tak, myśleliśmy - zastąpić Kydex włóknem węglowym, np: VECTRAN - kosztorys taki sam jak powyżej, tylko trzeba dodać 700 000 PLN do kalkulacji.

 

Panowie, robi się nam off-top:

 

Nie mamy kabur Kydexowych w ofercie, żeby to produkować trzeba ponieść nakłady na które nas nie stać, jedyne co mogę Wam obiecać to JAKIEŚ proste kabury na MOLLE. Szału tam nie będzie, kabury to bardzo niszowy i trudny produkt - chyba że chcecie mieć taki worek na pasku nie spełniający żadnych norm / wymagań, to owszem, coś takiego można zarobić na kolanie, na szybko, po kosztach.

 

Na rynku są firmy, które robią całkiem niezłe kabury - polecam Ivo Hest na przykład, albo VEGA i oczywiście SECURITYLAND - bardzo fajne kabury z Kydexu.

 

Tyle na temat kabur.

 

K.

Link to post
Share on other sites

Przypomnijcie mi że mam zwolnić naszego handlowca - na tych super-pozer fotkach jest K93 w pełnej krasie i nowy PAS BPT-5 - którego nie widać oczywiście, ale generalnie jest to K93 - jak obrobimy resztę to będą fotki na których coś widać - powinny być dodane dzisiaj.

 

K.

Link to post
Share on other sites

pomacać to każdy, a kupić zestawik szyn na RIS to już nie ma chętnych ;-)

 

Reasumując:

 

BPT-5 - rozwojowa wersja BPT-4, nie wchodzi w skład systemu K93 - do K93 jest jeszcze taki prosty pas, coś w stylu pasa "WP" - ale jeszcze nie zszedł z linii. BPT-5 ma kilka kosmetycznych zmian wstosunku do BPT-4 - po pierwsze ma działające szelki do "zielonej" jest dłuższy o jedną 'komórkę" molle, ma złączki do taśm krocznych i profil jest minimalnie zmieniony.

 

K.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...