Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, pasy są dostępne w najbliższym czasie, natomiast nigdy nie były produkowane w innym kolorze.

 

Problemem jest taśma, która jest dostępna od ręki tylko w kolorze czarnym - w celu pozyskania innego koloru trzeba zamówić 3 000m a to dość droga inwestycja - taśma kosztuje jakieś 9 PLN za metr - ale już kiedyś się nad tym zastanawialiśmy.

 

Jaki kolor Cie interesuje?

 

K.

Link to post
Share on other sites

Ace - technicznie możliwy byłby tylko jednolity kolor zielony - na tym etapie jest to pomysł na przyszłość - nie zamówię taśmy pod kolor za 27 000,00 - bieda ;-(

 

Borol - cena kamizelek MKT-M, KTI-1 oraz MKT-4 wynosi 490,00 PLN w detalu.

 

Cena jest niezależna od koloru Cordury - za oryginalny Multicam Crye zapłacisz tyle samo co za czarną. Kamizelki są dostępne tylko w jednym standardzie materiałów i jednym standardzie wykończenia.

 

Zamawiając komplet oporządzenia, lub większą ilość, zniżki studenckie w zależności od cyfry, funkcji, stopnia i wysługi zamawiającego.

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

 

Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim Forumowiczom którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów EUROPOLTECH a pózniej LONGSHOT - pozwolę sobie wkleić kilka zdjęć z tych imprez.

 

Ari - jak zawsze pracujemy nad nowymi projektami, "shingle" też gdzieś tam są w kolejce - i jak zawsze NIE podam Wam czasu.

 

Będzie to będzie - tak, wiem że to jest denerwujące, ale na tym etapie jest to jedyne stwierdzenie które jest prawdziwe. Pracujemy nad tym żeby było lepiej.

 

Pozdrawiam,

 

K.

Link to post
Share on other sites

Z blondynką jest problem bo ją Kuba W. obraca więc tam są spore koszta żeby to przebić.... - co do kamizelek:

 

Zasada jest taka - za 1200 PLN BRUTTO możesz kupić więcej sprzętu SPECOPS niż jesteś w stanie unieść - niezależnie czy to będzie pod kamizelkę MKT-4 czy MKT-M.

 

Niedługo podamy nasz nowy oficjalny cennik - jak mnie cyfra nie zablokuje to nawet będzie na stronie www ;-)

 

K.

Link to post
Share on other sites

Trzy rzeczy:

 

1. Ten niebieski kamuflaż to szkwał? Nie za ciemny jak na polskie warunki?

2. Ja też głosuję na brunetkę.

3. Jak otworzycie salonik w Gdyni też wpadne popatrzeć. Choć ceny macie wysokie, to przynajmniej jest możliwość "pomacania towaru", a to dużo daje.

Link to post
Share on other sites

hej,

 

1. Nie. To jest "Urban-Digital" wynalazek Tru-Speca - takie mundury sprzedaliśmy do AT Gdańsk i sprawdzają się bardzo dobrze - lepiej licują z czarnym oporządzeniem niż MARPAT o MC nie wspomnę. Ale jest to cywilny wynalazek, właściwości maskujące nie mają tutaj znaczenia.

 

2. Jeden woli rybki - drugi woli akwarium.

 

3. Może być tylko dobrze, a to nigdy nie znaczy tanio.

 

Do zobaczenia,

 

K.

Edited by Kangur_AU
Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien, czy to pytanie było zaadresowane do Kangura, czy do użytkowników, ale jako użytkownik odpowiem: są po prostu super. Zazwyczaj wystarczy nałożyć je na mordkę/szyję/uszka/kark etc raz i do końca np. milsimu się nie przejmować, że Ci się łatwo zetrą, czy że ci spłyną pod wpływem potu. Jednym słowem polecam :)

Link to post
Share on other sites

korzystałem z przeróznych na naszym rynku ..od czasów kiedy takich zabawek nie było na rynku; BBC, Hunter specialties i innego gówna ..

Camtech to canada przy innych ..szczerze polecam

U nas (Js2028) mamy tego z 10 opakowań i na okrągło jadą z tym co tydzień ;-)

 

jedyna wada (jesli można to nazwać wadą-takie moje spostrzeżenie z użytkowania) za mało jest ciemniejszych barw. wiem że czarny nie występuje w przyrodzie ale wolałbym albo czarny albo mocno ciemną zieleń

 

na dowód

na focie zawieszenie Specops -tez gorąco polecam i farby (fota z rana więc i farby mniej)

 

img2733k.th.jpg

img2735.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Również używamy w ekipie tych farb od dawna i są super - dobrze kryją (jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo, tylko też trzeba umieć używać farb, widziałem yntelygentów nabierających na raz pół opakowania, jak pasztet z puszki), pot ich nie zmywa, mają wyraźne kolory, jedno krycie wystarcza na wiele godzin, po nocy potrzebne są tylko małe korekty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...