Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czołem,

 

Od dzisiaj działają nasze nowe linie telefoniczne:

 

Tel.: +48 58 732 14 01

Fax.: +48 58 732 14 04

 

Kontakt z nami:

 

Marcin "Beton" Chrzanowski

 

-Przetargi / Sprzedaż / Dystrybucja / Handel / Allegro / Faktury / Wysyłki towaru

 

Tel.: +48 58 732 14 01

GSM.: +48 668 29 81 19

GG: 370 47 05

 

 

Tomasz "Billi" Jerchewicz

 

-Projekty

 

Tel.: +48 58 732 14 03

GSM.: +48 512 33 79 49

GG: 885 96 46

 

Maciej "Kangur" Stopniak

 

-Inne

 

Tel.: +48 58 732 14 02

GSM.: +48 514 10 33 10

GG: 22 66 350

Skype: Specops_pl

 

ADRES:

 

SPECOPS

ul. Świętojańska 104 A / 3

81-388

GDYNIA

 

NIP 579-200-45-12

REGON: 220105906

 

Konto:

 

Millenium Bank

37 1160 2202 0000 0001 3597 5805

 

 

(Biuro się mieści nad Citibank, wejście od strony ul. Traugutta, II piętro)

 

KONTAKT

 

Niedługo oficjalne otwarcie punktu detalicznego w Gdyni.

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem,

 

Jeżeli jesteście dzisiaj w okolicach Sopotu - zapraszam o godz. 14:00 na MOLO - odbędzie się pokaz antyterrorystycznych operacji na morzu oraz akcji ratunkowych - zapowiada się ciekawie, całość prowadzi Grupa Lotos. Jesteśmy jednym ze sponsorów imprezy, na miejscu skromna prezentacja naszego sprzętu:

 

http://www.wib2009.wopr.sopot.pl/news.php

 

K.

Edited by Kangur_AU
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Stosujcie metki, metki zawładnęły światem, cordura bez metki to już jest poliester impregnowany, a poliester impregnowany z metką to już cordura :P

 

Czy to cordura sprawdzasz nie po metce - macasz - jak jest w dotyku bardziej szorstkie niż coś gorszej jakości - to jest cordura, poza tym widać charakterystyczny wzór w który się układają włókna na większych powierzchniach (bo cordura to nylon, tylko ładnie upleciony). No ale możesz być pewien, że ładownice masz z cordury, w produktach specopsa zamiennika cordury nie widziałem.

 

Wydaję mi się, że kolor jest całkowicie normalny, tylko co rozumiesz pod pojęciem sraczkowaty? Szarawy? Z różnymi odniesieniami sraczkowatości się spotkałem - od zółtego do ciemnego fioletu włącznie.

Edited by Szreder
Link to post
Share on other sites

Hej,

 

Metki - od dłuższego czasu wiele naszych produktów NIE ma metki "cordura". Powody są trzy:

 

1. Metka kosztuje ,20 Euro czyli ,90 groszy po dzisiejszym kursie - czyli na produkcie który kosztuje na półce w sklepie 49 PLN to jest znaczna cena - dla przykładu wszystkie NICI w jednej ładownicy kosztują mniej.

 

2. Niektórym klientom metki przeszkadzają - jak do każdej ładownicy damy wszywkę to potem kamizelka wygląda jak choinka cordurowych metek.

 

3. Koszta - minimalne zamówienie 2000 metek po ,20 euro centów... to jest kilka tysięcy złotych w miesiącu więcej które trzeba wydać na produkcje a nie ma to bezpośredniego wpływu na jakość produktu ani na jego sprzedaż.

 

Jeżeli chodzi o oryginalność cordury to pozostawię to bez komentarza, poliester może ulec samozapłonowi - jeżeli nie zostanie uziemiony to może skoczyć iskra i się magazyn spali więc jest blok na tak kiepskich materiałach które nie nadają się do jakiejkolwiek profesjonalnej produkcji wojskowej.

 

Czy gdzieś tutaj ktoś widzi poliester albo inną Ch*&*&$?:

 

http://www.specops.pl/technologia.html

 

Kolor NATO Olive u nas wygląda tak:

 

cordura_1000d_nato_olive.jpg

 

Więc jak już to jest SZARY a dokładnie mówiąc jest to "Feldgrau" tak jak mundur dziadka naszego Premiera.

 

RAL 7013

kod RGB to: #474238 (71,66,56)

 

http://www.doppeladler.com/oebh/ral7013.htm

 

- jak ktoś ma w domu spektrometr to podeślę próbki może sprawdzić ze wzorcem.

 

Z tego materiału jest uszyta w chwili obecnej większość oporządzenia wydziału Realizacji z Warszawy i Formozy - de facto wszyscy mamy ten sam materiał.

 

Tyle w skrócie, pytania?

 

K.

Link to post
Share on other sites

99.9% produktów kontraktowanych przez wojsko nie ma żadnych metek na produkcie. jest tylko informacja najczęściej tylko o kontrakcie. Metki Cordura najczęściej pojawiają się na chińskich rzeczach ;-) typu Pantac, G&P Helikon ....

Link to post
Share on other sites

A rzeczywiście :D A nie zauważyłem tego jak Ci podesłałem link na GG :-P

 

nie marudź Jaeger ..wz93 nie jest zły ;-)

lepszy niż deszczyk i puma...........

Ale gorszy niż... wieelee innych kamuflaży ;)

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...