Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Little War 2


Recommended Posts

JA też myślę, że następna impreza będzie dużo lepsza. Ale .... Na pewno już będzie mniej organizatorów - był bałagan organizacyjny a rąk do pracy i tak mało. Na pewno nic bym nie zmieniał u organizatorów wśród bojowników i cywilów - byliście tam niesamowici. Nie wiem czy kontynuacja odbędzie się pod nazwą LW3, ale BH na pewno spróbują powtórzyć ten klimat. Logistycznie nie widzę problemu bo za to właśnie odpowiadaliśmy na LW2. Cztery pojazdy z pięciu były od nas, teren też jest nasz. Na pewno też weźmiemy pod uwagę wasze sugestie i opinie!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podsumowując bojownicy i cywile z El Szarath przeprowadzili:

 

-Atak IED połączony z zasadzką na konwój US. Wysadzono jeden pojazd (5-6 ludzi?) oprócz tego w strzelaninie zostało trafionych ok 13-15 żołnierzy US w tym 2 medyków. Zginęło ok 5-6 bojowników Islamskich.

 

-Atak samobójczy (gdzie moja koza?) - zginęło 7? żołnierzy US w tym oficerowie.

 

-Atak moździeżowy na bazę US - zginęło 3 żołnierzy US.

 

-Oprócz tego przeprowadzono, protesty, obrzucania wyzwiskami, niekorzystny dla najeźdzcy handel i inne akcje mające na celu gnębienie sługusów Busha. ;-)

 

Jeśli główny organizator ma dokładne dane na temat strat i różnią się one od podanych powyżej, proszę o korektę.

Link to post
Share on other sites

Podsumowując bojownicy i cywile z El Szarath przeprowadzili:

 

-Atak IED połączony z zasadzką na konwój US. Wysadzono jeden pojazd (5-6 ludzi?) oprócz tego w strzelaninie zostało trafionych ok 13-15 żołnierzy US w tym 2 medyków. Zginęło ok 5-6 bojowników Islamskich.

 

ha! ze strony eh szarath to raczej 3-4 bojowników odbyło podróż do raju w celu obmacania 72 dziewic :D.

 

Ta zasadzka to była masakra szkoda, że nie udało się wysadzić 2 ciężarówki :/.

 

Na koniec mała sugestia: więcej cywili i bliższe odległości pomiędzy wioskami. będzie ruch na szlaku lepsza komunikacja i tym samym lepsza zabawa w wysadzanie isafów:P

Edited by Aiven
Link to post
Share on other sites

Nasz człowiek z Zikrit wygrał, było wyjaśnione zaraz po scenariuszu. A najlepsze jest to, że koleś był bojownikiem lol

 

przeeeekręt na przekręcie hrhrhr

 

 

Ogólnie mi sie wydaje, że te wybory to był jeden wielki polityczny przekręt. Musimy powołac komisje ;)

Link to post
Share on other sites

Ze znanych mi akcji:

 

- sobota: zakładanie min przeciwpiechotnych przy drodze (dźwiękowe) z nieznanym mi skutekiem.

- sobota około 19.00: atak na zgrupowanie sił stabilizacyjnych / okupacyjnych po stronie gdzie wioska Zikrit z nieznanym mi skutkiem.

- niedziela około 8.00: zaminowanie szlabanu przy bazie Tango (mina dźwiękowa). Nadjechał Żuk z 6-8 osobami. Jedna osoba wysadziła się na minie otwierając szlaban, reszta (poza pojazdem) została ostrzelana z nieznanym skutkiem (0-2 trafień). Brak strat własnych.

Link to post
Share on other sites

żuk jadący po termosy od niesczesnej grochówki(której jedna wioska nie powinna dostać bo wysadził;p) w składzie kierowca, dowódca i 3 członków załogi trafiła na zamknienty szlaban, dowódca zginąl otwierając szlaban, został wezwany patrol saperski w 2 osobowym składzie, po rozminowaniu i otworzeniu szlabanu padł ostrzał i krutka wymiana ognia, w czasie której wezwane zostały posiłki, napastnicy wycofali się, po dotarciu posiłków oba pojazdy zawróciły do Bazy SS ;) straty: SS-1, Terro-0 ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam Wszystkich !!

 

Z góry przepraszam, że tak późno to robię, ale walka z TP SA o neostradę okazała się wyczerpująca i baaardzo długotrwała.

 

Chciałam wszystkim bardzo podziękować za wspaniałą zabawę i pogratulować Organizatorom za profesjonalnie przygotowanej imprezy. Klimat niezapomniany !!!!

Dodatkowo dziękuję KUb`owi za przywiezienie nas do domu :))

 

Do zobaczenia na następnych Manewrach

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...