Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fallout 3 w akcji


Recommended Posts

W styczniu miał być na XBoxa, ale znając Cenegę, to na PC wyjdzie nie wiadomo kiedy - podziękować za spier... polskie wydanie. Jakbym wiedział, że taką akcję odwalą, najwyżej bym sobie z UK ściągnął.

 

Poza tym, AI wrogów jest tak ciężko porażone, że wierzyć się nie chce. Jeszcze żeby Centaur łapał się na sztuczkę z waleniem w łeb miną zza winkla, to spoko, ale supermutanty czy raidersi? FFS... :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po tym jak zakancza sie gra troche ciezko oczekiwac dodatkow. To znaczy co mialby taki dodatek zawierac? Nowe miejsca/nowe moby/nowe bronie/poprawiona grafike?

Hmm niczym ciekawym raczej zaskoczyc nie moga.

Juz ciekwiej zapowiada sie MODowanie tej gry.

Ale jak to zwykle czas pokaze. A nie powiem poczekam z przyjemnoscia bo dawno juz nie gralem w tak dobra gre, ktora naprawde mnie wciagnela.

Link to post
Share on other sites

I co z tego, jak różnica między niektórymi egzemplarzami była ledwie kosmetyczna, inne były totalnie bezużyteczne (patrz np. takie M14), a inne miały statystyki totalnie z d... i na ten przykład durne MP40 było lepsze od P90?!

 

Co do "osiągów" to się zgadzam. Ale IMO Stara pordzewiała M16A1 dawała klimat ponieważ borni nie produkowano to używane czego sie da nawet starych modeli. A np.: co to ma być ten karabin myśliwski w 3? Albo "Chiński karabin szturmowy"? Co to za gó**a?! :D :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gauss nie jest do luftu. Wali za 100 w pełni sprawny, ma plusy do krytyków i przy trafieniu obala na ziemię. Problem w tym, że jest zabugowany. Jak coś, to mogę pożyczyć od znajomego pirackiego F3 (paradoks, w legalnej polskiej wersji dodatek nie da się w ogóle zainstalować) i spróbować, ale i tak ludzie jadą po Operation Anchorage jak po łysej kobyle.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Mi sie nawet podobal, aczkolwiek zaskoczylo mnie kilka rzeczy.. mianowicie przez cale gre uzywalem Hunting Rifle 8-) (jakos inne bronie mnie nie przekonywaly) i wybuchowe samochody, moze nie byloby w tym nic dziwnego, ale kiedy pierwszy raz taki wybuchl (nie wiedzialem ze to bryka) to pomyslalem "kto do mnie strzela z mini-nuków?!" obrazu dopelnil "grzyb" ktory wyrosl nad samochodem :roll:

Link to post
Share on other sites

Kompleks Obliviona - naga gra jest taka se, dodatki jak Op:A to żal i smiech na sali. Za to jest boska bazą dla moderó, niesamowicie userfriendly. U mnie obie te gry napakowane modami jak dzikie świnie, zajmują w sumie ponad 40GB. Wlasny vertbird, bujające się booobsy, setki nowych broni, szat, pancerzy, swietny TERMINATOR mod. Z tym gra sie fajnie. Ale to niewiele ma wspolnego z f3.

Link to post
Share on other sites

A mi się klimat podoba nieziemsko. Bardzo podoba mi się eksploracja kanałów, podziemnych baz i krypt, oraz ogólne zbieranie złomu i zbieranie na nim małej fortuny. Aktualnie czatuję na wersję GOTY żeby go wreszcie skończyć (kiedyś sprzedałem go razem ze starą konsolą i nie udało mi się dobrnąć do końca).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Odkopuję, bo wrażenia są nieziemskie :D Od 3 dni nic nie robię tylko gram w F3 :P nawet olałem demko BC2 ^^ Ogólnie polecam, i nie wkurzać się, że Was zabijają na początku te dziwne stworzonka ani bandyci, chwile pogracie i wskoczyk pancerzyk wspomagany, karabin laserowy etc 8-)

Edited by Lee_ck
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pierwsze trzy dni zachwyt (mam wersję na GOTY na PC, przeszedłem wcześniej na PS3), później nuda. Wesoło eksplorując wasteland nabiłem 20 poziom zanim dotarłem do siedziby GNR, obecnie gra nie ma dla mnie sensu bo rzygam kapslami, zabijam wszystko poza Super Mutant Overlordami/Behemothami lub Ghoul Reaverami w 10 sekund, a walki z wyżej wspomnianymi są niesamowicie nudne.

Ech. :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po zaliczeniu głównego questa gre wyinstalowałem i sprzedałem.

 

Bronie jakoś tak "sucho" strzelaja i wkurzające jest to chodzenie po tunelach. Klimat może i jest ale nie taki jak w poprzednich falloutach. Po 2 godzinach gry można mieć jedna z lepszych broni, perki nie są tak widzialne jak w poprzednich....ogólnie lipa.

 

Plusem dla fallout 3 są ciekawe miejsca jak np. lokacja z tym gadajacym drzewem, czy megatona, lecz lokacji takich jak nowe reno w fallout 3 nie znajdziemy.

 

Jeżeli macie od kogo porzyczyć to polecam, jeśli kupić odradzam.

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Plusem dla fallout 3 są ciekawe miejsca jak np. lokacja z tym gadajacym drzewem, czy megatona, lecz lokacji takich jak nowe reno w fallout 3 nie znajdziemy.

Las Vegas się szykuje, a co do gadającego drzewa, to ci co grali w F1 i F2 powinni byli go rozpoznać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...