Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fallout 3 w akcji


Recommended Posts

Mix Stalkera i Obka :P

Nawet Howard w końcu przyznał (oczywiście z dumą) jakiś czas temu że TES V: Fallout to "Oblivion with guns" (za co wcześniej banowali na swoim forum :) )

 

Niestety 'Wasteland' jak na dzisiejsze czasy okazała się dla mnie niezbyt grywalna

Cóż, wielu ludzi twierdzi że Wolf 3d jest obecnie niegrywalny (bullshit!), ale nikt chyba nie powie że nie był kamieniem milowym w historii gier :P . Tak samo Wasteland jest kamieniem milowym w historii gier post-apo i nic na to nie poradzimy :) .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nawet Howard w końcu przyznał (oczywiście z dumą) jakiś czas temu że TES V: Fallout to "Oblivion with guns"

O Jezusie, ale błysł... Normalnie zabrakło mi nazw artykułów budowlanych na tego faceta...

Ale i tak zagram. Wypłata już za tydzień. :P

Link to post
Share on other sites

Jeszcze tak na "zachętę" :P :

KLIK

 

Gra jest bardzo podobna do Obliviona i raczej nie zachowuje klimatu pierwszych dwóch części. Nie jest to raczej zaskoczeniem, ale na pewno zasmuci wielu bardziej nostalgicznych fanów serii. System dialogów jest niemal identyczny, podobnie ma się sprawa z zadaniami zlecanymi przez inne postaci ze świata gry, gracz po chwili zaczyna się czuć, jakby przebywał w postapokaliptycznym Oblivionie. Nie jest wada, ale z pewnością wielu graczy będzie nastawionych krytycznie. Z drugiej strony fani serii Elder Scrolls będą zachwyceni.

 

W ogóle zauważyłem że po "udostępnieniu" pirata w necie, w środowisku fanbojów Obliviona wszyscy się zachwycają nowym TES V: fallout (większość ludzi pierwszy raz się z nim zetknęła, przynajmniej tak wynika z ich wypowiedzi), za to fanboje fallouta jeszcze bardziej psioczą na TeESa.

 

Więc jeśli podobał się Wam Obek, to i TES V-tka będzie dla was świetny :P

Edited by Spirit
Link to post
Share on other sites

Ok, grałem...

Po pograniu ok 3h zastanawiałem się czy nie scancelować zamówienia w EMPIKU ale stwierdziłem że to by było mało etyczne... Niejmniej jednak...

Powiem tak.. Gra jest bardzo fajna, miła, śliczna, dynamiczna... Ale z Falloutem ma wspólną tylko nazwę...

Link to post
Share on other sites

Westie, cieżko pwiedzieć czy zeszło na psy... Po prostu oczekiwałem czegoś... bardziej Falloutowego... Nie mówię że ta gra jest zła... Że nie ma klimatu.. Ma klimat i jest fajna... Ale to nie fallout...

Od poniedziałku pogram nieco więcej więc napiszę wrażenia :)

Link to post
Share on other sites

Takie pitolenie, a czego sie spodziewaliście? Nawet sztuczne lansowanie się chyba na siłę na fana ( fana czego? nurtu "post apoc" czy serii gier, do ktorej Van nie należy oficjalnie ) wymaga od niektorych widze jeżdzenia po tytule. Kwestia nastawienia czy krakania za większością? Opinia osoby zaczynającej zabawę jeszcze na c64 i liczącej na kartce swego czasu, czy aby wystarczy mięsa ze skorpiona na podróż...

Ciuszki ładne, bandyci, świat, bronie ( pomijając zasilanie G3 na 5.56 czy ta nieszczęsna pojemnośc maga ) a i humor jest, choc często między wierszami, muties okładający się z botsiakami, vaulty...

Stąd nie rozumiem narzekania że "mało fallouta w falloucie3". Ta gra nazywa się Fallout, jest o post apoc, jest spójnie połaczona realiami świata z pozostałymi, dobrze sie przy niej bawię - narazie na etapie zawieszania anteny 3Dogowi - jeżeli bedzie trzymać tak do końca to bedzie godną kontynacją serii. A potem już tylko mody :D

Link to post
Share on other sites

Masz zamiar udowadniać, że mi się powinno podobać coś, co mi się nie podoba czy jak? ;)

Raczej przedstawic opinię, iż MNIE sie podoba, mimo iż z racji wieku/uopdobań/historii grania nie powinno, bo wtedy wyjdę na fana Obliviona, lamera i wogóle dziecko neo :lol: .

To Fallout, ma klimat <dla mnie> :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...