Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RS Type 56-1


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lufa him... no i tutaj problem... W moim to kulki idą w kosmos po 30 - 40 metrach niezależnie od ustawienia hop up. Wymieniłem dystanser i gumke a tu znowu to samo.....

dałeś sobie radę z tymi idącymi w kosmos kulkami? Poza tym minęło już trochę więcej czasu, jak teraz oceniasz swoją giwerę? Będę wdzięczny za info, bo też mam zamiar nabyć to cacko.

pozdr

JL

Link to post
Share on other sites

Tak mam lufę Tanio Koby do ak

Edit:

No i pasuje tylko tłumik płomienia nie chce się dokręcić (2 mm brak abysię schował kompletnie)

 

Lufa Tanio KOby... 2 milimetry za dług bomi się tłumik płomienia nie dokręca jakieś 1,5 milimetra ale to sie da dorobić..

Edited by SAper111
Link to post
Share on other sites

No raczej gumke dobrze zalozylem;). Bron rozkladalem na czynniki pierwsze i polecam Wam zrobic to samo. GB rokuje baaardzo dobrze. Spodkladkowny pozadnie choc dosc przyciasno. Ja znalazlem zabłąkana podkladke u siebie zaczepioną o tlok. Na szczescie nie wyzadzila wielkich szkod. Lekko tylko go przypilowala nad jedna z prowadnic. Jesli chodzi o podwojna kulke to problem zniknal wraz z nowym magazynkiem;).Czy probowaliscie wybic pin podstawy muszki? Ja sobie dalem spokoj bo nie chcialem bic za mocno a i tak wyszedl minimalnie. Pozdrawiam

 

Volt.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ale po co wsadzać coś nowego skoro sam RS trzyma od 410 do 430 Fps? Sam sprawdzałem na chrono i ciągle mieści się w tym przedziale :-F

 

Niektóre grupy airsofotwe, np. Amok Jastrząb z Olsztyna ma wewnętrzne limity do 400fps. Generalnie na naszym olsztyńskim podwórku, wszyscy uczestnicy strzelanek przez nas organizowanych muszą się dostosować do max 400fps.

 

 

A propos granatnika do ak, miał ktoś do czynienia z chińczykiem? Jak wypada w porównaniu z gp?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...