Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ak - regulacja przyrządów celowniczych


Recommended Posts

ale niektórzy nie moga dalej chyba zrozumieć że to jak ustawimy muszke i szczerbinke czy nawet lunete w najmniejszym stopniu nie zmieni toru lotu kulki zasięgu ani celnośći :/ Przyrządy są po to żeby celowac a nie zmieniać tor lotu amunicji. To by było śmieszne bo tak jak Ty piszesz to dałoby się robić tak jak w filmie Wanted: Ścigani że pewna garstka ludzi potrafi zmieniac tor lotu kuli umysłem. A ty wydaje mi się że potrafisz przyrzadami celowniczymi. Mam nadzieje że odpowiedź już otrzymałeś wiec nie musisz już dalej ciągnąć tego watku:/ WBIJ SOBIE DO GłOWY ZE USTAWIENIE PRZYRZąDóW CELOWNICZYCH NIE ZMIENIA TORU LOTU KULKI I NIE EJST CZYNNIKIEM WPłYWAJąCYM NA NIEGO. JEDYNIE MA ZA ZADANIE WSKAZAć MIEJSCE W KTóRYM KULKA TRAFIA W CEL. I DZIEKI DOPASOWANIU MOZNA WYZEROWAC LUNETE CZY MUSZEK I SZCZERBINKE Z TOREM LOTU KULKI.

Link to post
Share on other sites

Biedny jesteś Sticker. W krainie ślepców jednooki królem.

 

A dla tych co uważają, że muszka, szczerbinka, kolba zmieniają tor lotu kulki zalecam wyjęcie HU i potwierdzenie tego czy kulki latają wyżej-niżej(lub na boki)

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

a dziwisz mi się ? Bo mnie cos już trzaska jak tacy ludzie co powinni siedziec jeszcze z rok w JESTEM ZIELONY pisza o takich peirdołach:/ jak komussię pdoboa zabawa z regulowaniem to niech sobie reguluje ale po co pytać o zdanie innych? Chyba założe temat jak mam pomalowac broń żeby ktoś inny za mnie podjął decyzje bo nie moge wybrać jednego wzoru. Mądre to jest? Najpeirw regulamin > podstawy > i coraz wyżej a nie zajmowanie się pierdołami.

Link to post
Share on other sites

ale niektórzy nie moga dalej chyba zrozumieć że to jak ustawimy muszke i szczerbinke czy nawet lunete w najmniejszym stopniu nie zmieni toru lotu kulki zasięgu ani celnośći :/ Przyrządy są po to żeby celowac a nie zmieniać tor lotu amunicji. To by było śmieszne bo tak jak Ty piszesz to dałoby się robić tak jak w filmie Wanted: Ścigani że pewna garstka ludzi potrafi zmieniac tor lotu kuli umysłem. A ty wydaje mi się że potrafisz przyrzadami celowniczymi. Mam nadzieje że odpowiedź już otrzymałeś wiec nie musisz już dalej ciągnąć tego watku:/ WBIJ SOBIE DO GłOWY ZE USTAWIENIE PRZYRZąDóW CELOWNICZYCH NIE ZMIENIA TORU LOTU KULKI I NIE EJST CZYNNIKIEM WPłYWAJąCYM NA NIEGO. JEDYNIE MA ZA ZADANIE WSKAZAć MIEJSCE W KTóRYM KULKA TRAFIA W CEL. I DZIEKI DOPASOWANIU MOZNA WYZEROWAC LUNETE CZY MUSZEK I SZCZERBINKE Z TOREM LOTU KULKI.

 

Czytaj ze zrozumieniem. Chyba, że ten post nie do mnie? Jasno napisałem, że przyrządy celownicze nie mają wpływu na tor lotu kulki. Ale wypadałoby mieć je ustawione tak, żeby komfort celowania współigrał z ustawionym hopkiem - chyba, że bardzo lubisz celować patrząc jak kulka leci.

Link to post
Share on other sites

prosisz o czytanie ze zrozumieniem a ja przeczytałem jak się "poprawiłeś" przyjąłem to do wiadomości ale nie musze ogłaszać wszem i wobec słynnego "ahaaaaa" Moje posty są głównie skierowane do kolesia który założył temat i dalej upiera się przy swoim.

 

P.S nie ja wybieram czas w którym moge przejrzeć dany temat i odpowiedzieć więc nie zawsze mój post jest odpowiedzią do postu napisanego wyżej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...