Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

Pytanie na ile te uszczelki coś poprawiają...

 

Przez weekend z kumplem konwertowałem jego WA na M16A4 na częściach G&P. Ogólnie nie trzeba było nic piłować, podklejać itp, ale czasami niektóre elementy były aż zbyt idealnie spasowane i ich złożenie graniczyło z cudem. Pin trzymający dosyłacz zamka to już w ogóle wychodził jak wielki płód z ciasnej matki.

 

No i tydzień po kupnie kumplowi urwał się cooking handle, widać kolejna cholernie wytrzymała część...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tak spytam. Czy w G&P/WA wymienione zostało tylko części zewnętrze? Czy środek został też wzmocniony? Jak tak to czy wymiana tych części wpływa na żywotność całej konstrukcji, bo jestem bardzo zainteresowany kupnem tej repliki :) (jedyne co drażni to magazynki, damn 100$ za jeden to lekka przesada.)

Link to post
Share on other sites
I czy w WA działa dosyłacz zamka?

 

Działa, pisałem, już gdzieś o tym :).

 

Poza tym nie wiem czy ktos o tym już tu wspominał, ale w WA oczywiście też da się "wyłączyć" bolt catcha. Służy do tego ten wystający drucik na szczycie maga, przy zaworze. Trzeba wcisnąć ten element, który odpowiada za blokowanie bolta catcha i przesunąć drucik do przodu. Cała filozofia :P.

Link to post
Share on other sites

Ja liczyłem koszty dla WOC10. To kosztuje 500$, do tego dostawa, podatek i cło wg rzeczywistej wartości .

I jak liczyłem po kursie 3,6 to mi wychodziło ok.2500.

 

No powiedzmy 2800 mogę zapłacić jak dostanę gwarancje na 12 miesięcy.

 

Bo powiedzmy sobie szczerze, 2500zł to cena dla detalisty, sklepy mają standardowe upusty, czyli na takiej replice zarabiają minimum 600zł, przy założeniu że płacą podatek i cło jak należy :-). A wiadomo jeszcze, że zamawiali i płacili przy dużo niższym kursie wymiany...

I ja nie mówię "nie", wolę kupować w Polsce. Ale jak nie dają gwarancji to już nie widzę sensu kupowania tej repliki w Polsce, bo tu pozostaje tylko ryzyko związane z dostawą a jak i ją ubezpieczymy to nie widzę ryzyka.

 

Zobaczymy jakie ceny pokaże asgshop...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Napisałem do G&P w sprawie komory HopUp. I odpowiedzieli, że do wszystkich replik WOC dają komorę G&P WP78, cyt.:

"All our WOC guns are used with WP78 Hop-Up.

 

Best Regards,

G&P Webmaster

"

 

A co do repliki WA w dobrej cenie to można je dostać w sklepie headshot. Replika CQB w cenie 1799zł. Jak na stronie nie kłamią to jest nadal dostępna :-)

Link to post
Share on other sites

Pytałem w Capri ile wyjdzie sprowadzenie G&P WOC05 M4 MRE, odpisali że tyle ile SR16-tylko trza czekać od 8 do 10 tygodni(od momentu przelania całej sumy na ich konto), a gwarancje dają na 6mcy.

W między czasie kurs $ na chwilę spadł poniżej 3.7pln zatem bez zastanowienia zamawiałem na wgc i z podatkiem wyszło 2811pln,przesyłka powinna być u mnie najpóźniej końcem przyszłego tygodnia.

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-WAM4010_srch_1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...