Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przywłaszczenie karabinu...


Recommended Posts

Witam

Piszę kolejny temat, jednak w tym samym temacie... mianowicie chodzi o sprawę pewnej repliki, kupionej przeze mnie na allegro... Przyszła do mnie uszkodzona. Przysługiwało mi prawo do zwrotu. Sprzedający jednak zgodził się ją przyjąc do naprawy. Mija prawie 3 tygodnie jak replika leży u sprzedającego. Kontrahent nie odbiera telefonow, nie odpisuje na maile ani smsy. Zero kontaktu. Pomyślałem że pora skierować sprawę do sądu. Teraz moje pytanie. Czy ktoś kiedykolwiek w takiej sprawie skladał pozew ? Czy mam jakiekolwiek szanse odzyskać pieniądze (mam dowód wysłania, korespondencję)?

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

3 tygodnie... hmm wyślij mail i sms że składasz doniesienie o kradzieży na policji z racji braku kontaktu od strony sprzedającego. Powinno zmobilizować do oddzwonienia ;) Jeśli się nie odezwie w przeciągu 3-4dni złóż doniesienie i tyle. Przygotuj się jednak że jeśli chciałbyś przedstawić emaile jako dowód to prześwietlą całego kompa w poszukiwaniu nielegalnego oprogramowania ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...