Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 od ics plastik


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nic szkoda:) a mam jeszcze pytanie wiem ze konwersja RIS od boyi nie pasuje do tego modelu bo jest jakis tam minimalnie inny gwint ale moze jakiejs innej firmy beda pasowac?:) I jezeli mam ta replike full stock to co najpierw opłaca sie wymienic, gumke, lufe czy moze nic nie ruszac?:)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za post pod postem jednak szukam juz od kilku dni przedniego orisowanego chwytu do tej emki lecz nic w cenie ponizej 300zl znalezc nie moge. czy ktos moglby mi podeslac linki do frontgripow ktore beda pasowac do tej emeczki?

obawiam się jednak że poniżej 300zł nie z najedziesz chyba że używany.

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie wytarła się krzywka selektora, przez to selektor nie dopycha listwy selektora do pozycji safe.

 

Musiał byś wuciągnąć gearbox i ściągnąć zaślepkę selektora po prawej stronie, odkręcić selektor i zobaczyć czy nie jest wytarta krzywka w środku.

Link to post
Share on other sites

Nie ma możliwości aby krzywka selektora się wytarła. Krzywka zrobiona jest z stopu alu płytka selektora z plasytku.

 

Chciałbym napisać że wydaje się ale stwierdzam z pewnością że to kolejna seryjna przypadłość emek ICS-a. Pierwsza była prowadnica springa, druga rozwarstwiająca się zębatka, teraz problem płyki i styków na selektorze. Moja i dwie inne kolegów miały identyczny problem.

 

Skoro replika jest nówka to obstawiam na źle współpracujące styki znajdujące się pod płytką selektora. Sama płytka selektora powinna być ok. Oczywiście można to poprawić ale trzeba rozebrać dolny box. W Twoim przypadku jedynym rozwiązaniem jest wysłanie na serwis. Wcześniej zadzwoń i określ awarię. Jeśli to replika Madoniona to pogadaj z szefem i możesz powołać się na moją opinię.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za pomoc:) niestety replika nie jest z madoniona, zakupilem ja w Warszawie w sklepie marcus-graf ( ten z materiałami pirotechnicznymi). Ale oddam ja jutro Moze do coyotow bo mam do nich 10 min drogi jeżeli przyjmą, poczułem wielka ulgę jak napisałeś ze nie tylko ja mam taki problem:>

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeżeli kogoś obchodzi to moja emka wraca już z serwisu, powodem nie działającej blokady spustu była jakaś drobna usterka( co dokladnie to napisze jak już replika do mnie wróci) dodam także ze pan z serwisu powiedział ze dostają dużo emek z niedzialajaca blokada wiec chyba jest to ich kolejna przypadłość:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...