Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 od ics plastik


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,

Mam pytanie do osób które włożyli w tą replikę m130 i zmierzyli na chromo ile mają fps? Ponieważ chcę mieć około 450fps i nie wiem czy starczy m130 czy muszę dać m140?

 

Nominalnie z m130 masz 425 fps. Ale z tego co pamiętam 420 miałem z M120 Guardera (jedyna firma którą polecam). Na M140 miałem 480-490 fps, M150 - 520-530 fps (obecnie spadło -chyba zużycie części daje znać). Wszystko zależy od szczelności całego układu. Dla przykładu: na tych samych springach ja mam 510 a Zulu 530 fps. Kiedyś kilka godzin wymieniałem bebechy między dwoma ICS-ami i nic nie pomogło, z tego samego boxa jeden dawał 510 fps, drugi 470.

 

 

Wcześniej toczyła się dyskusja na temat zasięgu. Jak ktoś mądrze powiedział z preclufy otrzymujemy skupienie a nie zasięg. Obecnie strzelam w większości z na singlu z kulek 0.30 bioval, 510 fps, 509 Madbull. Zasięg skuteczny, czyli trafienie w korpus człowieka wynosi około 70 metrów. Na 50-60 można spokojnie trafić w wystający łokieć albo head. Przy auto celność dramatycznie maleje.

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites

Nominalnie z m130 masz 425 fps. Ale z tego co pamiętam 420 miałem z M120 Guardera (jedyna firma którą polecam). Na M140 miałem 480-490 fps, M150 - 520-530 fps (obecnie spadło -chyba zużycie części daje znać). Wszystko zależy od szczelności całego układu. Dla przykładu: na tych samych springach ja mam 510 a Zulu 530 fps. Kiedyś kilka godzin wymieniałem bebechy między dwoma ICS-ami i nic nie pomogło, z tego samego boxa jeden dawał 510 fps, drugi 470.

 

 

Wcześniej toczyła się dyskusja na temat zasięgu. Jak ktoś mądrze powiedział z preclufy otrzymujemy skupienie a nie zasięg. Obecnie strzelam w większości z na singlu z kulek 0.30 bioval, 510 fps, 509 Madbull. Zasięg skuteczny, czyli trafienie w korpus człowieka wynosi około 70 metrów. Na 50-60 można spokojnie trafić w wystający łokieć albo head. Przy auto celność dramatycznie maleje.

 

A ty masz jakiś wzmocniony ten górny szkielet gb czy stocowy?

Link to post
Share on other sites

Witam, ostatnio spostrzegłem pękanie body. Powstała rysa i myślałem ,że lakier tylko zarysowany. Body pęka mi o dziury na pin w górę. Repliki nie używam agresywnie i dziwi mnie to pęknięcie. Czy gwarancja to obejmie?

Edited by Sebo_NS
Link to post
Share on other sites

To już skontaktuj się ze sprzedawcą, ale wątpię, żeby na to poszli. Gwarancja obejmuje głownie (i chyba tylko) uszkodzenia GB nie wynikające z winy użytkownika, bo plomby są tylko tam zakładane. Musiałbyś im chyba udowodnić, że pęknięcie nie wynika z Twojej winy, a oni musieliby przymknąć oko i podciągnąć to pod gwarancję.

 

Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, ale takie są moje przewidywania.

 

Pozdrawiam,

Kiekos

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/metalowy-magazynek-m4-m16-hk-416-i1352214133.html

Miał ktoś do czynienia z tymi magami? Jeśli tak, to jak się sprawują? Przerabiam swoją M4 na HK416 i zamierzam kupić magi, trafiłem na te z oznaczeniami HK.

ps. Jak odpiszą to dam znać.

Nie jestem pewien czy to w 100% ten ale miałem od kolegi tak samo wyglądający i oznaczenia też te same i wszystko, to mi nie wchodził.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Słuchajcie, już nie wiem co mam robić. Złożyłem wszystko szczelnie i ok, a tutaj karabin w ogóle nie pobiera kulek z magazynku. Nie pobiera z magazynku od CA i od KA, więc to jest wina repliki. Już nie wiem co mam robić, może wy macie jakieś pomysły?

 

PS: Wcześniej pobierał kulki od maga z KA, a teraz nie chce.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...