Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wrednie profesjonalny karabin


Recommended Posts

No dobrze, czyli snajperka gazowa jest już ogólnie scharakteryzowana.

A jak jest ze sprężynami? Jak wyglądają ich osiągi (zasięg, powtarzalność itd.)? Oraz bardzo ciekawa rzecz - przeładowywanie po każdym strzale.

Gdzieś kiedyś na tym forum wyczytałem, że pewien właściciel SVD Atoz'a zanim przystąpił do rozgrywek musiał troszkę poćwiczyć krzepę bo nie był w stanie wygodnie i szybko przeładować.

I tutaj też powstaje kolejny problem - jak jest z wytrzymałością zamków typu bolt-action w mocnych sprężynach?

Link to post
Share on other sites

Czterotakty sam mam jeden i jak sprężyna no strzał i przeładowanie Broń nie jest ani troche przystosowana do szybkiego strzelania mysle ze te Snajperki są bdb dla snajperow w ghillie w lesie itp ktorzy idą na jakosc a nie na ilosc fragow :P

Link to post
Share on other sites

SWD się niewygodnie przeładowuje bo ma wąską rączkę. Normalny czterotakt nie sprawia problemów przy przeładowywaniu. Tzn powiem tak: czasem na strzelance podchodzi do mnie dwumetrowy niemal misiu z pytaniem czy może sobie strzelić. I taki dwumetrowy miś nieraz męczy się, trzaska zamkiem jak nie dociąga, niemal urywa rączkę i robi wieeelkie oczy jak ja przy moich 52kg i wzroście dużego dobermana :P bez najmniejszego problemu przeładowuję... i to szybko, sprawnie i (w razie potrzeby) po cichu. Spręzyna 170. Kwestia techniki. Jak łapiesz za koniec rączki od zamka, drzesz do siebie mając kolbę gdzieś pod pachą to sie nie dziwie że macie problemy. Ale jak kolbe masz na ramieniu, ciągniesz nie za koniec rączki a blizej cylindra, nie szarpiesz i masz te powiedzmy dwa tygodnie praktyki z czterotaktem to nie jest to najmniejszy problem. Szybkostrzelność stawiam na około 40strz/min (no co 1,5s mogę strzelić, nie mam 40 kulek w magazynku :/).

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie wiem czy Ty konkretnie bo juz baaardzo wiele osób (w tym "misiowatych") bawiło się moim gnatem (jak to w przerwach). Możliwe że Ty też.

 

Jasne, mam coś zjechane z tym że ja problemów nie mam... Tajemnicza sprawa.

 

Po prostu przeładowywanie guna to kwestia techniki a nie siły i już.

 

Po 10 odpada łapa? Heheh będziesz w sob. na F50 to się przypomnij proszę (swoją drogą nie kojarzę Cię chyba...)

 

 

 

P.S. Zero triger (mniemam że o niego chodzi bo to on trzyma tłok a nie żadna część w cylindrze...) czyszczony kilka dni temu- zero oznak jakiegokolwiek zużycia.

pict0865qx9.th.jpgthpix.gif

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...