Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

60-70 zasięgu skutecznego M4 G&P


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Również M120 dająca 450 fps budzi moje zdziwienie... nawet na borku.

 

To przyjedz i zmierz, niedowiarku ;-). Fakt ze nie ja to skldalem - powierzylem robote chlopako mz ASGShopu, ktorzy to w moejj poprzedniej replice wycisneli 415 fps z M110. I nie pomylilem sie - da sie? Da sie. Pilnik, dremel, i DOSWIADCZENIE w skladaniu replik oraz ogromna WIEDZA naukowa (z jednym z serwisantow mialem ostatnio okazje spotkac sie na grillu) dyskwalifikuja jak dla mnie inne serwisy w kraju. Dajcie troszke wiecej za czesci i pozwolcie je zlaozyzc ASGShopowi, zamiast sprowadzac je z WGC i udawac ze umie sie je skladac... Da sie, naprawde. Tylko trzeba zostawic to fachowcom.

Link to post
Share on other sites

Gdy tak piszesz to sam już nie wiem - miałem od nich TROYa CQB ze sprężyną 120 - tak mi napisali ale nie wierzyłem bo chrono pokazywało 430 fpsów... Myślałem, że mi kit wstawili a w środku dali 130-stke... :roll:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

U mnie z kolei na odwrót. M110 i 300 fps... Też z ASGSHOPU...

Zakładajac sprezyne 120 m/s chce miec z reguły 120 m/s. A nie wiecej. Po to sa oznaczenia bym mniej wiecej wiedział ile osiagne.

 

A lufy w tych emkach o których pisałem były 363mm. Rozrzut fpsów wynosił 498-500, 497-500 i 500-503, możliwe, ze to temu zawdzięczaliśmy celność.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Otwarty GB i sprawdzone co nie tak. PĘKŁA głowica cylindra :strach: .

Cięzka skucha...

Przepraszam Panów z wyżej wymienionego sklepu.

 

 

Szmerglu: ku mojemu niezadowoleniu jak wpakowałem w G&P borka systemy i m140 guardera (+precka systemy) to dało 540 fps.

To jest chore, ja to tylko poskładałem...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

U mnie z kolei na odwrót. M110 i 300 fps... Też z ASGSHOPU...

Zakładajac sprezyne 120 m/s chce miec z reguły 120 m/s. A nie wiecej. Po to sa oznaczenia bym mniej wiecej wiedział ile osiagne.

 

 

Dlatego oznaczenia są tylko orientacyjne. Możesz na M120 mieć te 120m/s, a możesz mieć o 20 mniej albo o 20 więcej. Wszystko zależy od reszty części i złożenia całości.

Jeśli o mnie chodzi, to w M16A4 na stockowej sprężynie G&P dało radę wyciągnąć 400fps - na stockowej komorze HU doszczelnionej taśmą izolacyjną wyniki 394-399fps, na komorze KA 398-400fps. Tak więc na M120 z bore-upem też można spokojnie 450fps wyciągnąć.

Link to post
Share on other sites

Ja z systemy zrezygnowałem całkowicie, wybrałem CA z racji tego że jest lekki. Dalej mam standardowy szkielet v3 cymy ;)

Okazało się że Oring nie przeżył rofa generowanego przez silnik GP160. Po wymianie pokazuje przyjemne 520.

Z ciekawych historii mogę przytoczyć borka guardera w którym odkleiła się uszczelka hamująca z głowicy cylindra ;) uwaga ! po wystrzelaniu 100kulek :D Wszystko zasilane uber mocną M120 Hurricane............

Link to post
Share on other sites

Zestaw guardera z m150 to troche cudowania.

 

Zębatki do oryginalnych łożysk nie pasują. A w zestawie są łożyska 6mm. Trzeba opiłować uszka od prowadnicy sprężyny bo w G&P są okrągłe dziurki na nie a na oryginalną prowadnicę sprężyna z zestawu nie najdzie.

Trzeba opiłować stoper kostki stykowej. Dysza z zestawu nie współgra z częścią oryginalnych komór HU w g&p.

Link to post
Share on other sites

No przecież to oczywiste ;-) Bore-up guardera jest niezabardzo dobry a systema stoi moim zdaniem o klase wyżej...Przy kupnie systemy musisz wziąść pod uwage jedna rzecz: tłok- do wymiany...Zębatki jedne z najlepszych napewno dadzą rade, gorzej ze szkieletem GB.Tylko nie wiem czy ten zestaw jest dostępny w Polsce...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...