Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z okładzinami i kolbą w kolorze OLIV to jeszcze można odwzorowywać, jednak z drewnem to już nie zabardzo ponieważ miały je pierwsze modele G3 a to było w latach 70-tych...

 

P.S: May_u przecież CA już dawno je wypusciło na rynek... wystarczy poszukać, wgcshop np....

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Kolbe kompozytową mozna spokojnie dostać w rangershopie:

 

http://www.rangershop.pl/product-pol-11467...o-G3-stala.html

 

z chwytem może by gorzej, ale tu proponuje przejżeć ofertę rangershopa niemieckiego i jeśli tam będzie poprosić by przesłali za pośrednictwem polskiego rangera.

 

innym wyjściem jest też wypad na jakiś przygraniczny bazar, np: Shwedt (chociaż to bardziej dla mieszkańców zachonich rubierzy)

 

zawsze też zostaje ten sklep ci Wolf zapodał

Edited by obcy
Link to post
Share on other sites

To ja juz wole nie mieć tej kolby niż kupić na rangershopie i czekać na nią półroku... ;-)

 

 

P.S: Co do tej kolby oraz chwytu przedniego to napiszcie do Darg (Cpt.D'arg) on ma je na sprzedaż :-P i zapytajcie się od razu ile chce za te magazynki do G3... ;-)

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

To ja juz wole nie mieć tej kolby niż kupić na rangershopie i czekać na nią półroku... ;-)

 

I Ty chcesz być w reko.? ;-)

Zobaczymy jak będziesz polował na allegro , ebayach itp. na bardziej zaawansowany sprzęt :uśmiech:

Choć czasem trafiają się okazje niczego sobie :mrgreen:

Edited by Adrian"ADi"Krysztofiak
Link to post
Share on other sites

Hmmm, teraz widze jak to dobrze mieć możliwość odbioru osobistego u nich w sklepie (moją kolbe odebrałem po 4 dniach)

 

Mam takie pytanie do zorientowanych, czy te dwójnogi które są dodawane do TR II, albo SG Marui są takie jakich używa BW (np: przy HK 11/21) i czy strzelcy posiadający wersje ZF G3 posiadali dwójnogi? (chodzi mi o wersje z wąskim chwytem)

Link to post
Share on other sites

???

 

Na fotce jest ostatnia wersja ze zmienionym chwytem (full tworzywo) - o ile mi wiadomo nikt nie robi repliki tej wersji.

 

Dziwi jedynie szeroki foregrip w oliwce - w rękach żołnierzy tej wersji się nie widuje, ale może została dodana jeszcze później.

 

Dwie fotki G3 w użyciu współcześnie:

 

28041ca7my9.th.jpgthpix.gif

 

0102087354900in4.th.jpgthpix.gif

 

Jak widać rączka już w full plastykowej wersji, ale grip wąski z otworami.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...