Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hum, pisałem do krakmana, i powiedzieli, że żadna konwersja z ich oferty nie wejdzie do lr...hym....nie wiem co teraz myśleć :P to się zakłada bezpośrednio na przednią okładzinę?

Krakmani piszą bzdety ;]

 

Jak jeszcze miałem LRa to przymierzałem konwersje M16 (nie pamiętam teraz dokładnie, ale zapewne A&K) i pasowała bez problemów, więc z resztą konwersji od A&K/P&J będzie podobnie.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem (kupiłem razem z LR jak replikę kupiłem) nie polecam- różnica między PJ a kulkami z asgshopu (ich firmowymi- bodajże goldenball jest duża (zasięg, powtarzalność) a jeszcze większa pomiędzy PJ a madbulami- tu już barzo duża- nie cięły mi się, ale szkoda repliki- nikogo sięgnąć -:)

Link to post
Share on other sites

A ja się pochwalę moją przemianą LR 300 :D

Wymienione:

lufa wew. na precke systemy 519cm

gumka na systeme

kolba na G&P I gen.

front grip na RAS II BOYI

tłumik na silence 90mm

delta ring na emkowy

 

dodane:

dwójnóg BOYI

kolimator ACOG walthera

latareczka

peq II

 

Efekt:

 

http://img27.imageshack.us/i/20091123329.jpg/

 

http://img27.imageshack.us/i/20091123330.jpg/

 

http://img510.imageshack.us/i/20091123331.jpg/

 

 

 

MI się podoba :P

Link to post
Share on other sites

Witajta ludzie ponownie :P

Mam pytanie. Jak wyjąć pierścień mocujący znajdujący się na samym końcu komory hop up i przytrzymujący gumkę? (bo tak się to miedziane coś chyba nazywa) Bez jego wyciągnięcia nie jest zbytnio możliwe wsunięcie z powrotem gumki razem z lufą a na siłę nie chce nic wciskać.

 

Ps. No i sam pierścień też po dobroci nie chce wyjść jakby był przyklejony mocno albo coś. :|

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Znam to u mnie tez łożyska poszły... też od zębatki środkowej i przy tłokowej się trochę zjechały, za to zębatki prawie jak nówki xD A mnie aż coś ściska, jak już krakmani powymieniali tam parę rzeczy to mogli by chociaż 7mm łożyska dać bo te to porażka... Poluje teraz na jakiś GB od Boiy czy JG żeby kulowe wstawić, bo przy 6mm to prawie jak wyrok śmierci dla tłoka albo zębatek.

Link to post
Share on other sites

Witajcie. Mam problem otóż, zakupiłem sobie w speshopie tę oto lufę:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3547

 

Ogólnie nie jest zła, oprócz tego, że nie jest ze stali jak pisano w sklepie bo sprawdzałem magnesem. (ale to mały szczegół przecież :wink: ) Poprawiła się celność, kulki nie latają tak na boki ale stockowa gumka hop-up kompletnie nie nadaje się do tej lufy. Gdy ją dokręcam do końca kulka przy 23-25 metrze jest już na ziemi a celuje na wysokość oka przed siebie. Gdy w ogóle nie jest dokręcony wtedy leci w miarę normalnie ale jak mierzyłem to na 35 może 40 metrze już mocno opada i daleko nie poleci. Hop-up służy by zwiększać zasięg a tutaj działając koszmarnie go zmniejsza. Wiem, że wiele osób miało problem z dopasowaniem i prawidłowym współdziałaniem lufy i gumki. Zauważyłem, że wycięcie na gumke w lufie A&K jest inne niż to w G&G, zrobiłem dwa małe zdjęcia niestety słabej jakości ale widać różnice między jednym a drugim.

 

http://www.freeimagehosting.net/uploads/41ea5882a9.jpg

http://www.freeimagehosting.net/uploads/20c336c1dd.jpg

 

Pierwsza lufa to stockowa A&K druga to precyzyjna G&G. Wsadziłem w nie taki mały kawałek gumowej zatyczki by lepiej było widać wycięcia. (na wypadek gdyby ktoś się zastanawiał co to jest)

Teraz mam prośbę, jaką gumę hop-up do tej lufy dobrać by działała jak należy? Narazie odnoszę wrażenie, że zakup nie był do końca udany jak powinien przez te właśnie problemy ze starą, nie pasującą :poddanie: Mam zamiar też zacząć stosować powszechnie znane i chwalone białe kulki G&G 0.25g - mam nadzieję, że to będzie koniec tego typu problemów po tych dwóch zmianach.

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To nie wiedziałeś? Te nawilżone wymiatają :D

Super szczelność i nie trzeba używać silikonu xD

Niestety paczka kosztuje prawie 10pln i starcza tylko na 1 raz :/ bo trzeba założyć 3 na raz... Wtedy jest najlepsza szczelność między lufą a dziurką eeee od komory HU :-F

Tylko trzeba użyć jakiejś taśmy żeby się nie zsuwały podczas wkładania do komory.

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem w efekcie systeme sylikona, trudno było ją dostać, w spec shopie znalazłem, nigdzie indziej jakoś nie było. Teraz sprawuje się wszystko dobrze, mam jednak to samo co przedmówca - lufa z gumką dosyć luźno leżą w komorze i może to owocować się jej przekręcaniem. Być może warto byłoby komore wymienić bo wydaje się być nietypowa ale jeszcze nie wiem na jaką, z reszą to może poczekać. Mam też dystanser trapezowy mad bulla ale wydaje się być taki sobie. Gumka mało co wychodzi do lufy nawet na dokręconym na maxa hopku więc chyba dystanser zrobie sobie sam z czegoś twardszego. Za tydzień będe malował karabin to pokaże co mi wyszło :???: mam nadzieję, że nic nie sknocę.

 

A mam jeszcze pytanie do osób, które kupiły sobie tą kolbę składaną/regulowaną taką jak w oryginalnej wersji LR300. Produkcji DBOY, bo chyba nikt inny jej nie robi. Niedroga, ciężka fajna i w ogóle. Jedyne mankamenty to to, że nie ma dziurki na wkręcenie zawieszenia i strasznie się ta kolba telepie :???: Ktoś próbował ją rozebrać, poprawić albo np pozamieniać częściami z oryginalną? Bo to telepanie jest denerwujące, oprócz tego pierścień dokręcający taki jak w stokowej kolbie nie chce się ni cholery ruszyć tak jakby był tam na stałe więc w efekcie cała kolba trzyma się tylko na jednym centralym pinie przymocowanym do karabinu.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...