Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Borol zdjęcia 1 klasa :-F nie dość że są kosmicznie ogromne to na dodatek z jakiejś gry.

 

Ale rzeczywiście znalezienie na google takich zdjęć to chyba nie jest aż takie trudne zadanie by nie potrafić zrobić tego samemu:

 

http://i211.photobucket.com/albums/bb259/s...pg?t=1250603311

 

http://forcerecon.fc2web.com/LR300/lr300.jpg

 

http://i23.photobucket.com/albums/b355/Sar.../Picture060.jpg

Link to post
Share on other sites

witam a ja mam takie pytanie, dokupiłem do mojej LRki lufe precyzyjną systemy o długości 394, i mam takie pytanie czy dało by rade używać przy tej precce lufe zewnętrzną tą krótszą a wystający kawałek zamaskować tłumikiem? jeśli tak to który tłumik by pasował?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie. Po dłuższym strzelaniu, a czasami nawet 2-3 wystrzałach z silniczka zaczyna ulatniać się charakterystyczny swąd. Teraz tylko nie wiem czym jest to spowodowane. Czy winne są nadpalające się styki (mosfet zainstaluje niebawem, bo jeszcze go nie mam) czy też może to przez za mocne dokręcenie śrubki u dołu silniczka? Działa poprawnie, ale ten zapaszek mnie trochę niepokoi. Na początku o ile pamiętam - nie działo się tak.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że ten zapach to normalka choć mogę się mylić. Jak to z silnika to obstawiał bym że powietrze się jonizuje a pewny nie jestem. Ale za to mam pytanie z innej beczki no nie do końca, w LRce są łożyska 5mm czy 7mm? Otworze gadzinę i zobaczę jak się ma po ok. 40k BBs :D Miejmy nadzieje że wszystko OK bo gwarancja się kochać poszła...

Link to post
Share on other sites

Hmm co można powiedzieć... chyba się tego nie spodziewałem. A mianowicie Prawie wszystkie podzespoły są w znakomitej formie brak śladów zużyciu z wyjątkiem zębatki tłokowej, która wskazuje niewielkie śladu użytkowania. Niebawem do środka pójdzie nowy spring(downgrade oczywiście mocy temu już wystarczy :-F ) 110 lub 120.

Link to post
Share on other sites

Panowie - próbował już ktoś z was montować granatnik? Poszukałem w poprzednich postach ale same gdybanie było. Z tego co widzę potrzebna by była szyna na chwyt i granatnik RIS'owy, jakiś krótki. Zastanawiam się jakby to wyglądało i czy nie urwało by tego plasticzanego chwytu po jakimś czasie..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie - próbował już ktoś z was montować granatnik? Poszukałem w poprzednich postach ale same gdybanie było. Z tego co widzę potrzebna by była szyna na chwyt i granatnik RIS'owy, jakiś krótki. Zastanawiam się jakby to wyglądało i czy nie urwało by tego plasticzanego chwytu po jakimś czasie..

 

Jeśli zamontujesz "wciśnij kropek" w frontgripie to nie nie powinno urwać, chyba że będziesz na chama ciągnął ;)

 

 

Pozdrawiam

Gekon

Link to post
Share on other sites

Odnośnie dziwnego smrodu wydobywającego się z silnika podczas strzelania - w moim przypadku to przeszło po paru strzelankach. Niektóre egzemplarze silników P&J po prostu tak mają, bo np. w LR300 nic nie śmierdziało, a już inny silnik P&J (czyli ten sam co i w LR 300 siedzi) który wpakowałem do mojej M16tki smrodził dość konkretnie, co mogło sugerować że silnik zaraz wyzionie ducha. Z czasem zapach zniknął, silnik pewnie się dotarł czy coś w ten deseń i działa do dziś, więc nie ma co się tym przejmować. :)

Link to post
Share on other sites

Czy macie problemy z pj 300 po wymianie gumki hu? na stockowej wszystko gra tylko po wymianie nie wszystkie kulki wylatują tak jakby magazynek nie podawał.

 

 

Tak, ja mam. Po wymianie stockowej gumki na Systeme kulki zaczęły mi się zacinać w lufie. Tak czy inaczej dobrze jest też wymienić od razu komorę na KA, Guardera, lub CA. ;)

 

 

 

Pozdrawiam

Gekon

Link to post
Share on other sites

Tak, ja mam. Po wymianie stockowej gumki na Systeme kulki zaczęły mi się zacinać w lufie. Tak czy inaczej dobrze jest też wymienić od razu komorę na KA, Guardera, lub CA. ;)

Pozdrawiam

Gekon

 

Gumna w LR jest niestandardowa.Wiec jak wymieniasz trzeba ja naciąć w odpowiednim miejscu bo zasłania wlot do komory hop up jest to ok 2mm ale powoduje właśnie zacięcia kulek.

Link to post
Share on other sites

jaką długość i średnice precki polecacie? używam długiej lufy zewnętrznej i do tego jeszcze tłumik chce dołożyć max 150 mm jak myślicie lepiej przy takiej konfiguracji 510 włożyć czy 363mm oczywiście komora KA w planach razem z lufą będzie zakładana? W ogóle co sądzicie o G&G? Dobre robią preclufy? czy np madbull się też nadaje? miał ktoś już z tym styczność? Wiem że to może dso innego działu ale w końcu to forum naszej wyjątkowej giwery...

Link to post
Share on other sites

Próbował ktoś upychać baterie tego typu? Ogólnie V, na 9.6V też. W ogóle to od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuję mini albo mini podwójnej 9.6V na Sanyo RC. Podobno w UE są zabronione ze względu na toksyczny rozkład. Wie ktoś gdzie jeszcze można to dostać? Nawet same ogniwa.

Lipola nie chcę bo mam sprężynę 100 i jeszcze kupiłem jakiś czas temu porządną ładowarkę do zwykłych aku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...