Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lewe kulki XTREME 0,25


Recommended Posts

Przed wekendem stwierdziłem ,że mam za mało kulek g&g 0,25 i potrzebowałem szybciutko coś dokupić. Z braku czasu skorzystałem z podrzuconego adresu od kumpla allegro urzytkownik: Trema61

 

Podjechałem i kupiłem kuleczki osobiście sprawdzone i jedne z lepszych a mianowicie xtreme 0,25g 2800 sztuk za 31 zł(nie kupowałem ich jakies pól roku bo leciałem na g&G

 

W sobotę przeżyłem szok.

Strzelam na strzelnicy na Bernerowie kolo lotniska bemowo z M15A2 CA z lufą 590mm prometeusza .Zwykle kulki precyzyjne lecą jak po sznurku spokojnie 50 metrów.

A tu na tych xtremach nie mogłem trafić serią z 20 metrów w butelkę po 2 litrowej koli-- wszystkie kulki rozchodziły sie na wszystkie strony i z serii 20kul wchodziły 2:):):):)

Broń nie była zawalona smarem , zreszą zacząłem najpierw strzelać g&g 0,25 i było jak zawsze idealnie nawet do 45-50 metrów

Powiem jeszcze ,że byłem z kolegą który wypróbowywał dopiero co wyjęta z pudełka sr 25 od p&j chłopak zaczął od tych trefnych XTREMÓW i sie załamał, na szczęscie miałem tez inne kuleczki:)

 

Mam pytanie czy ktoś z Was miał kiedykolwiek problemy z kulkami XTREME???

Czy firma Xtreme zaczęła nagle produkować tandetę pierwszej klasy czy należy szukać winnych gdzie indziej???

Inny mój kumpel który tez kupił te same kulki w tym samym sklepie nie zauważył problemu, a jak oświadczył sprzedawca kulki były z tej samej dostawy od gunfire.

 

Wieć o co tu chodzi Panowie?

Edited by Fresh
Link to post
Share on other sites

Trefne 0,25 Xtreme??? Tyle ich przerabiam ale pierwsze słyszę o takim numerze. Fresh a paczka była fabrycznie zabezpieczona przed otwarciem?

 

Na kilka sprawdzanych wszystkie miały bąble wewnątrz.

Wszystkie mają bąbel w środku :roll: Wynika to z procesu produkcji.

Link to post
Share on other sites
name='SAper111' date='29/10/2008, 14:17' post='881356']

Z uranu... Facet myślenie nie boli...

 

 

Facet - myślenie nie boli. To żart był... :wink:

 

name='SAper111' date='29/10/2008, 14:17' post='881356']

Osoby z mojego otoczenia nie uskarżają się na te kulki...

 

A ile z nich jest pracownikami firmy która je sprzedaje?

Może byłoby dobrze gdyby osoby związane zawodowo z dystrybutorem się nie wypowiadały w temacie co?

Edited by VITREUS
Link to post
Share on other sites

Facet - myślenie nie boli. To żart był... :wink:

A ile z nich jest pracownikami firmy która je sprzedaje?

Może byłoby dobrze gdyby osoby związane zawodowo z dystrybutorem się nie wypowiadały w temacie co?

 

Bystry jak woda w kiblu?

Ja nie reprezentuje firmy ale jeśli Ci tak to przeszkadza to może pośledzisz inne temety?

No i popularna teza... Po co dajesz niepotrzebne posty?

Zresztą szkoda gadać...

 

Tak dla twojej informacji znam osoby strzelające z tych kulek i nie pracujące w "firmie" czy też CIA ani FBI ani NFZ.

 

No już to może zanim coś powiesz to zastanów się co i czy w właściwym miejscu to robisz...

 

Masz coś do powiedzenia na temat to proszę słucham...

 

Taka dyskusja się już odbyła nie tak dawno i tak jak napisałem, okazało się iż opini jest tyle ile jest osób, pewnie Tobie się to nie podoba iż na podstawie takiej "próbki" statystycznej nie można nic wywnioskować... Niemniej z miłą chęcią dasz jakiś wystrzałowy post z zakresu "Co autor miał na myśli?".

 

Aby nie było iż nabijam posty sobie (bo z pewnością zostanę o to posądzony przez "Vitreusa" oto link do tematu http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=49516&st=20

Właściwie po co został zdublowany tego ja nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Trefne 0,25 Xtreme??? Tyle ich przerabiam ale pierwsze słyszę o takim numerze. Fresh a paczka była fabrycznie zabezpieczona przed otwarciem?

Wszystkie mają bąbel w środku :roll: Wynika to z procesu produkcji.

 

 

Witam .Paczka była na tą zapinkę co większośc torebek foliowych oraz lekko zgrzana niecały centymetr nad zapięciem, na tyle lekko ,że dalo sie to reką normalnie rozłączyć.

 

Ja tez byłem zszokowany totalnym brakiem wyważenia tych kulek - nie wierzę ,że to mogą być oryginalne xtreme 0,25.

 

Mam jeszcze pół paczki tego szajsu, bo dróga połówką ledwo wcelowałem w butelkę po coca coli z 20 metrów:) średnio 1/10 :)

 

Aż tak firma xtreme nie mogła zejść na psy.

 

I dodam ,że kumpel inny też kupił w tym sklepie i nie narzekał- zatem coś mi tu pachnie albo raczej nie pachnie.

Postaram się w najbliższym czasie porównać nasze kulki.

 

Zmierzyłem ich średnice suwmiarką i nie przekracza ona 5,90mm i waha się między 5,85 a 5,90- tych moich

 

Czy to mogą byc xtremy?

Edited by Fresh
Link to post
Share on other sites

Suwmiarką nie da się zmierzyć średnicy kulek i było o tym już nie raz...

 

A co do extremów, to ponieważ ogólnie znikają z rynku (z różnych sklepów) to nie węszyłbym przesadnej sensacji w jakimś sklepie, tylko w ogólnej jakości tych kulek.

Link to post
Share on other sites

Suwmiarką nie da się zmierzyć średnicy kulek i było o tym już nie raz...

 

To w takim razie ja mam taką którą się da zmierzyć ponieważ drugi centymetr obu ramion mierzących suwmiarki ma krawędzie o grubosci 3-4 mm a na takiej długości ciężko nie zmierzyć najwiekszego wymiaru.

 

Chyba ,że nie o to chodzi:)

 

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi.

 

Skoda ,że xtremy zeszły na psy - bo nie mam wątpliwości co do tego ,że były b. dobre(sprawdzałem celność na preclufie 23metry 3/4 kulek w 1/4 kartki formatu a4)

Link to post
Share on other sites

Nie o to chodzi ;)

 

Suwmiarka nie ma dostatecznej dokładności, kulki są plastyczne i nie są idealne, do tego błąd pomiaru i czynnik ludzki, itp.

 

Pozdrawiam,

MAG

 

EDIT: Na dzień dzisiejszy mogę polecić np. G&G jako bardzo dobre kulki.

Edited by mag
Link to post
Share on other sites

Nie o to chodzi ;)

 

Suwmiarka nie ma dostatecznej dokładności, kulki są plastyczne i nie są idealne, do tego błąd pomiaru i czynnik ludzki, itp.

 

Pozdrawiam,

MAG

 

EDIT: Na dzień dzisiejszy mogę polecić np. G&G jako bardzo dobre kulki.

 

Wiem teraz takich właśnie uzywam - swietne skupienie strzału

0,28 latają super 0,25 też wysmienicie

Link to post
Share on other sites

Na temat suwmiarek już było nie raz - w skrócie nie da się - zwłaszcza elektroniczną. Jak zdecydujesz się kiedyś wybrać politechnikę, to dowiesz się o błędach pomiaru, przyrządu (i jego dokładności). Gdyby to było takie proste, to nie było by osobnej nauki o takich zagadnieniach traktującej. Niestety nie jest.

 

Pozdrawiam,

MAG

 

I proszę zostawmy już ten temat, ten cały offtop. I najlepiej niech jakiś mod zamknie temat. No chyba, że ktoś ma coś do dodania istotnego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...