Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

jestem w trakcie tuningu mojej snajperki PSG-1 (kupilem zestam Systemy FTK-26)

Duzo czytalem na temat luf precyzyjnych i przyznam otwarcie,ze mam straszny metlik w glowie.Jest tyle roznych firm,przeprowadzonych bylo wiele testow i jak to zwykle bywa opinie uzytkownikow sa bardzo podzielone.

Wiem ze sa produkowane w dwoch podstawowych dlugosciach 590mm,650mm.

Ktora z nich jest lepsza do Psg-1?Ktora zwiekszy zarowno celnosc jak i zasieg.

Czytalem ze 650 zwieksza celnosc ale moze skrocic zasieg.Czy to prawda?

Prosze o porade

dzieki

Link to post
Share on other sites

jeśli masz nieprawidłowy cylinder możne ująć kilka fps. Ale w PSG nie ma obawy. Możesz wsadzić nawet 705mm. Wymaga to z tego co pamiętam modyfikacji wewnętrznego tłumika. Albo coś takiego.

 

Co do luf: PDI 6,01, promyk 6,03. Ew eksperymentuj z DF 6,02 (są chyba jeszcze 705mm) ale to DF i ile ona faktycznie ma- trudno powiedzieć. Generalnie na lufie nie oszczędzaj.

Link to post
Share on other sites

jeśli masz nieprawidłowy cylinder możne ująć kilka fps. Ale w PSG nie ma obawy. Możesz wsadzić nawet 705mm. Wymaga to z tego co pamiętam modyfikacji wewnętrznego tłumika. Albo coś takiego.

 

Co do luf: PDI 6,01, promyk 6,03. Ew eksperymentuj z DF 6,02 (są chyba jeszcze 705mm) ale to DF i ile ona faktycznie ma- trudno powiedzieć. Generalnie na lufie nie oszczędzaj.

Nie chce wywalac jakiejs tam niebotycznej kasy ale jak juz wsadzilem 240$za Systeme to wysuplam jeszcze te kilka zlotych na lufe.Pieniadze sa sprawa drugorzedna (choc milionerem nie jestem )jak kazde hobby kosztuje,ale wie o tym kazdy maniak airsoftu.Chce po prostu byc zadowolony z calosci.

A co jesli chodzi o ryzyko zaciecia?Z reguly wszyscy zalecaja 6,03...

A czy przy lufie 650mm wymagana jest modyfikacja tlumika???

Link to post
Share on other sites

Mam promyka 650 mm. Trzeba było nieco rozszerzyć tłumik wewnętrzny aby się zmieściła. Niestety nie można dostać jej w Polsce. Nie sądzę aby zasięg był mniejszy niż na 590 mm. Gdyby cylinder nie był w stanie zapewnić kulce ciśnienia na całej długości lufy byłoby to mocno widoczne w fpsach. U mnie natomiast wszystko jest ok.

 

Używam przede wszystkim kulek G&G, wystrzelałem już koło 8 tysięcy. Żadnej zacinki nie miałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...