Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aby nie mnożyć tematów chciałbym się dołączyć. Właśnie zakupiłem nowy tłok ultimate oraz bore-up firmy modify do mojego HK416 od VFC. problem w tym że po wyciągnięciu z pudełka i złożeniu tłoka z głowicą tłoka po włożeniu do cylindra cały zestaw jest kompletnie nieszczelny od razu zapytałem o to sprzedawcy a on zapytał czy smarowałem te części i że posmarowanie wszystko poprawi czy to prawda, bo coś mnie się nie wydaje, gdyż głowica tłoka ma spore luzy. jestem jednak początkujący więc chciałem zapytać o waszą opinię.

Link to post
Share on other sites

Jeśli smar ma coś dać, to da mizerny efekt. Przejdź się do sklepu hydraulicznego i dobierz odpowiedni oring. Nie wiem jak z modify ale u guardera najlepsze oringi to 20x2,5mm 20,5x2,5 i 19x3 z czego 2 ostatnie lubią się uszczelniać też do tyłu więc trzeba uwazać.

Link to post
Share on other sites

Bzdura. Zarówno o-ring ma luz na głowicy tłoka jak i sama głowica tłoka nie jest dopasowana średnicą do cylindra.

 

Po prostu nasmaruj uszczelkę. Może być olej do mechanizmów precyzyjnych. Dopiero jeśli to nic nie da- możesz wymieniać uszczelkę. I pamiętaj, że głowice tłoka w AEG uszczelniają się dopiero przy wyższym ciśnieniu.

Link to post
Share on other sites

posmarowałem to smarem teflonowym poprawiło się trochę, ale to chyba będzie tak jak mówisz dexter z tym że przy wysokich ciśnieniach dopiero się to uszczelnia.

Problem w tym że mój zestaw stockowego cylindra i głowicy jest super szczelny i porównując oba wpadłem w panikę bo to nowe modify zachowuje się całkiem inaczej niż stock od VFC. poskładam to do kupy i zobaczę jaki to razem daje rezultat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...