Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Jak bawi sie Bydgoszcz i Torun (i okolice)


Recommended Posts

Filmiki super. Nie wiedziałem że mnie ktoś nakręcił w tej akcji. Wiem, że niektórym trafionym po kilku moich takich wypadach nie w smak było dostać tą kulkę, ale mi nie mówcie, że to cwaniakowanie. To że wbiegałem na wasze pozycje jest efektem braku Waszej obrony w tamtych miejscach co zostało udowodnione w sobotę wielokrotnie. A to że się tak szybko zmywałem było wynikiem syfonu który robił mi się po wystrzeleniu 6-7 kulek. Musiałem się cofać za ścianę żeby wpakować gaz i atakowałem znowu. Za trzecim razem zginąłem :D

Szkoda że Wasz cameraman nie skręcił wcześniejszej akcji w drugą stronę kiedy wbiegłem za ścianę, a tam stało 5 odwróconych plecami do mnie ludzi i nikt nie bronił szóstej tych panów. 4 zginęło. Jeden uszedł z życiem bo mi się syfon zrobił :(

PA.

Link to post
Share on other sites

Fuck...

 

"Podczas sprowadzania URL-a: http://neo.telsten.com/zjawa/

 

wystąpił następujący błąd:

 

Nie można ustalić adresu IP hosta o nazwie neo.telsten.com

Serwer DNS zwrócił następującą wartość

Name Error: The domain name does not exist.

To oznacza, że:

Serwer cache nie jest w stanie polaczyć się z hostem o nazwie wymienionej w URL.

Sprawdź czy podany adres jest poprawny."

 

Ni holery nie chce działać... :(

Link to post
Share on other sites

tu tez dziala ;P

 

Pa oj to jest zart z tym cwaniakowaniem :P Wykiwales naszych i dobra Twoja :D uwazam ze to bylo bardzo zabawne i stad ten zarcik :) zwlaszcza ze zrobiles to dwa razy z rzedu :P Filmikow bedzie wiecej dzisiaj i wogle bedzie przybywac :) z czasem zastąpione zostaną nowymi te stare dlatego lepiej zgrywac :) Mi w szczegolnosci podobają sie te w podczerwieni :)

Link to post
Share on other sites

Łokej rozumiem. Sorki ale jakoś mi się przykro zrobiło, że myślicie o mnie w ten sposób, dlatego riposta.

Dawać te filmiki bo już się doczekać nie mogę.

Chciałbym zobaczyć tą część gdzie cameraman w pierwszych ujęciach dostał kilka razy bęcki bo nikt poza Rezulem nie był świadomy, że to gość z kamerą, a nie z gunem. A że się skradał w ciemnościach to efektem był atak na niego. Ja mu wygarnąłem raz, a potem kesil drugi raz z elektryka :D

Na szczęście się nic nie stało.

Link to post
Share on other sites

Ehhh..to wina naszeglo glupiego servera. Jedyna rada bo serva na bank nie zmienimy- trzeba czekac :|

 

Do Kmieciu4eveR- a u was zwyklych strzelankach nie mowie o scenariuszach lezycie przez cala "ture" czy tez jak my schodzicie z rekam w gorze?To samo pyt. odnosnie scenariuszy.

Link to post
Share on other sites

Staramy się siedzieć w miejcu i nie przeszkadzać tym, którzy jeszcze żyją :) A gdy walka przeniesie się w inne miejsce, to wroty na miejsce zborne... o wyjątkiem jest szturmowanie budynków: wtedy raz na kilka minut wychodzi grupa zastrzelonych obrońców...

Link to post
Share on other sites

Mnie osobiście irytuje obecność na polu walki osób już ustrzelonych. Choćby nie wiem jak się taki osobnik skulił to i tak może zostać wzięty za żywego nieprzyjaciela, potem się do niego strzela, on odkrzykuje, że już nie żyje, potem następuje wymiana cenzuralnych bądź niecenzuralnych słów dotyczących tego, że jest w niewłaściwym miejscu, a na koniec ja dostaję serię od jednego z przeciwników, bo zamiast grać to dyskutuję z "trupem". To przykład z ostatniej rzeźni. Nie wiem jak Wy to robicie, że "trupy" pozostają na polu walki i nikt się nie myli. Proszę mi przybliżyć sposóby na unikanie ww. incydentów. Jak Wy to robicie.

Pozdrawiam

PA.

Link to post
Share on other sites

Ciemniejsza czcionka to dobry pomysł. Bardzo dobry.

A co zrobiłem że mi działa? Próbowałem do skutku :P

Nie mam pojecia co to może być.. sorrki ale grafiką się zajmuje a nie sieciami...

Przykro mi że ni mogę pomóc.

A filmików jeszcze nie oglądałem bo w pracy nie kodeków, a admin nie pozwala nic instalować. Tutaj nawet Task Man. nie odpale :?

Link to post
Share on other sites

Pa, ze mną wtedy sie zagadales :P przepraszam za tamto, schodzilem już ustrzelony ale ktos mnie zagadal na klatce schodowej w przejsciu potem Ty ostrzelales, i tak wyszlo :| generalnie chyba jednak bylo dobrze nie? :) Mysle ze problemow ze schodzącymi jako takich nie bylo. To dobrze ze oni odchodzą z pola, bo teren nie jest na tyle "wygodny" ze tak go nazwe, zeby tam lezec 10 minut w tym gruzie czy zimnym betonie albo w błotku :)

 

co do stronki to fakt, wszystko teraz jes czytelnie :) slicznie i wogole jakie ah piekne :P

 

tylko ze cos nie chce sie teraz (ze szkoly sprawdzam) wogole wlaczyc stronka :| cos z serwerem? :| uhh nieciekawie, no nic.

 

pozdr.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...