Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam zamiar zamontować w G36c JG precke ale nie wiem czy to ma sens. (zwiększy to zasięg i celność) please niech kto napisze....

 

jeszcze jedna sprawa .... chcę także zamontowac gumke hop up silikonową Guardera. Czy ona lepiej się sprawuje w zime niż stockowe i czy poprawi ona tor lotu kulki?

Edited by ahmed2712
Link to post
Share on other sites

Suchy, coś pomieszałeś :roll:

Żeby wpakować gumkę systemy wcale nie musisz kupować precki, bywa na odwrót. Przy precce systemy lepiej egzamin zdaje pierścień tej samej firmy dodawany do gumki.

Precka zawsze spoko, oczywiście to udana inwestycja. Co do stokowych gumek - w moim k jest silikon; sam w to nie wierzyłem, ale to jednak prawda. :strach:

Porównałem dzisiaj moją k z kumplową c, do której włożyłem mu gumkę systemy - przykro mi, zero różnicy... Nie wiem jakim cudem.

pozdro

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz do mnie i chodzi Ci o mój avatar to zdjęcie zostało zrobione na strzelance w trakcie "akcji" i całkiem możliwe, że palec był na spuście, ponieważ mogłem akurat się szykować do celowania.

Znam zasady ASG i nie musisz mnie pouczać, a tym bardziej w temacie do tego niestosownym - lepszym rozwiązaniem byłaby prywatna wiadomość.

Link to post
Share on other sites

Mam zamiar zamontować w G36c JG precke ale nie wiem czy to ma sens. (zwiększy to zasięg i celność) please niech kto napisze....

Wiekszy zasięg ? Jak sobie narysujesz. Celność ? Coś tam daje, jednym słowem - warto :-P.

 

jeszcze jedna sprawa .... chcę także zamontowac gumke hop up silikonową Guardera. Czy ona lepiej się sprawuje w zime niż stockowe i czy poprawi ona tor lotu kulki?

Gumkę opłaca się wymienieć 10 x bardziej, od precki - dlaczego ? Bo ta montowana stockowa to syf, poprawi się nie tylko tor lotu kulki, ale i zasięg.

Link to post
Share on other sites

No to ja mam takowe pytanko: wymieniłem gumke na czarną systeme i niestety, minęły już ze 2 tys kulek a gumka dalej podkręca kulki w prawo.

Probowałem ją przekręcać w obie strony, mniej lub bardziej dociskać ale ciągle kulki lecą jakoś chaotycznie. Jest założona prawidłowo, do komory (CA) weszła ciasno, patrząc przez lufę wysuwa się symetrycznie, lufa czysta, bez rys, dystanser stokowy.

Na stokowej podkręca dobrze, nawet jeśli (umyślnie) ustawie ją lekko niesymetrycznie. A na systemie każda kulka ma focha. :poddanie:

Co może być przyczyną?

Edited by makkak
Link to post
Share on other sites

No to ja mam takowe pytanko: wymieniłem gumke na czarną systeme i niestety, minęły już ze 2 tys kulek a gumka dalej podkręca kulki w prawo.

Probowałem ją przekręcać w obie strony, mniej lub bardziej dociskać ale ciągle kulki lecą jakoś chaotycznie. Jest założona prawidłowo, do komory (CA) weszła ciasno, patrząc przez lufę wysuwa się symetrycznie, lufa czysta, bez rys, dystanser stokowy.

Na stokowej podkręca dobrze, nawet jeśli (umyślnie) ustawie ją lekko niesymetrycznie. A na systemie każda kulka ma focha. :poddanie:

Co może być przyczyną?

 

 

Jakie kulki ? No i wydaje mi się, iż guma Systemy znosi naprawdę nawet dobrze po 500 fps i żyje długo - ciężko ją dojechać. Do tego możliwe jest, iż ubabrałeś ją silikonem - spróbuj ją po wyciągnięciu z giwery, wytrzeć - tą wypustkę która podkręca. I dla pewności wyczyść lufę. Jak nie podziała to nie jestem gotów uwierzyć w to co mówisz.

Link to post
Share on other sites

Makkak - sprawdź czy masz gumkę prawidłowo założoną, bo możliwe że nie nałożyłeś jej prawidłowo na prowadnicę na lufie i to może być przyczyną skręcania. Silikon po około 2000 kulek zwykle znika i przestaje tak dobrze działać, więc stawiam na zły montaż.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...