Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam m4A1 ris od jakiegoś miesiąca i muszę Wam powiedzieć, że nie ma co porównywać z kałachem cymki:D Replika strzela naprawdę szybko[jak strzelałem w domu to nie widziałem wylatujących kulek:Da odbite od szafy wracały na prawie tej samej wysokości(odległość z jakiej strzelałem do szafy to jakieś 5 m)]. Co do skutecznego zasięgu (nie chce skłamać)to jakieś 40 kilka metrów.Ogólnie replika jest kozacka tylko miałem z nią jeden problem bateria na mrozie wogóle nie trzyma, 20 strzałów krzyż i tyle, ale już to rozgryzłem wystarczą 2 ogrzewacze chemiczne obwinięte ścierką i taśmą klejącą i bateria wytrzymuje całą strzelankę.

Link to post
Share on other sites
40 metrów to trochę mało

A czego się spodziewałeś? To jest nadal chińczyk...

 

EDIT: Poza tym z tego co bujak napisał wynika, że mierzył "na oko".

 

Replika strzela naprawdę szybko[jak strzelałem w domu to nie widziałem wylatujących kulek:Da odbite od szafy wracały na prawie tej samej wysokości(odległość z jakiej strzelałem do szafy to jakieś 5 m)]

Ciekawy sposób pomiaru ;)

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Niczego narazie nie wymieniałem, póki wszystko działa nie będę przy nim grzebał.Zasięg mierzyłem "na oko" i wolałem podać mniejszą wartość niż napisać, że strzela na 80m. ;-) Strzelam na 0,25 i kulki lecą jak po sznurku dokładnie tam gdzie chce(czyt. celuje)

Link to post
Share on other sites

Wiem jak wyglądała sprawa z body w 2 generacji P&J ponieważ sam ją miałem , póki co jestem nadal ciekaw jak jest rozwiązane w 3 generacji .

 

Jestem bardzo zainteresowany tymi replikami ( najprawdopodobniej sprzedam moją emkę ca żeby kupić chinola ;] bo mi się bardziej podoba ) więc nadal proszę o odpowiedzi na moje pytania albo ewentualna recenzję z dokładniejszymi zdjęciami .

Link to post
Share on other sites

Też czekam na recenzję :D

 

A tak przy okazji. Waham się między właśnie tym PJ4 RIS, a Boyi-em konfigurowanym przez PJ. Gdy kupie boyi-a to na starcie chciałem dokupić kolbę SF, batkę do niej dedykowaną, preckę, i gumkę. Wyszło mi jakieś 950zł. W tym PJ4 mam to wszystko niby w standardzie za 649zł, ale coś nie mam przekonania do tego PJ, nooooo. Doradźcie mi coś.

 

W PJ4 RIS komora jest metalowa ??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...