Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obniża fps, ale zwiększa żywotność.

 

Poza tym wymiana uszczelki i komory też mogłaby być dobrym ruchem, bo szczelnością ta replika nie grzeszy.

 

EDIT:

Czy wy sobie to wyobrażacie PJ4 RIS zdrożał jakąś godzinę temu na 695zł, a ten M4A1 RIS boyia na 649zł. Kurde cenią sie chłopaki.

Ale LOL

No to polecieli w kulki ładnie. Potem obniżą do starej ceny i napiszą, że "promocja!"

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

:poddanie: Dziś o 14 miałem iść kupić PJ16A4 ale cena podskoczyła o 145 zł , ja podziękuję zostaje przy moim CA :wink: Wogóle co to za k***a podejście dolar był po 2 zł ceny nie spadały ale jak podskoczył to i ceny w górę :wink:

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Podniesienie ceny to normalne działanie marketingowe. Taka sprzedaż "na fali" jaką jest na pewno popularność tych modeli. Nie ma się co dziwić. Jak sprzedadzą jakąś część to obniża cenę z powrotem z prmocją.

Link to post
Share on other sites

Pracuję w firmie, zajmującej się m.in. importem.

Zwróć uwagę na to, że dolar bardzo tani był przez ponad rok, a liczy się to, kiedy był kupiony. To naturalne, że jeśli dolar jest super tani to importer zarabia lepiej - nikt chyba nie oczekuje, że krakmani będą obniżać ceny jeszcze bardziej, skoro i tak mieli je najlepsze na rynku?

 

Gdy dolar wzrósł doszło do takich paradoksów, że replika sprowadzana zamówieniem zbiorowym z HK bez gwarancji wychodziła zaledwie 50-70 zł taniej niż w polskim sklepie z gwarancją. A teraz znów opłacać się będzie prywatny import.

 

Kto nie skorzystał na 'replikowym dołku' może długo tego żałować

Link to post
Share on other sites

Kurcze tak trochę zjechaliśmy z tematu ale....tak samo było z replikami PJ II GEN. To był hit. Sprzedawały się super. Nawet ich brakowało. Potem podnieśli ceny. Za jakiś czas gdy repliki te okazały się już nie aż tak super to obniżyli ceny. Bez przesady ...to po prostu chęć zarobienia więcej ...tak przy okazji. Normalna sprawa.

Edited by vander
Link to post
Share on other sites

Myślę, że jest i inne wyjaśnienie podwyżki.

 

Jakiś tydzień, lub dwa temu mój brat był u krakmanów pomacać repliki, Sam jest zainteresowany m4ris. I jeden z sprzedawców mu powiedział, że za parę tygodni będzie nowa dostawa.

 

Repliki będą pewnie sprowadzone po nowym kursie, a to oznacza, że nie będą mogły być tak tanie. Jak sądzę, to tutaj należy się doszukiwać zmiany polityki cenowej firmy.

Link to post
Share on other sites

To chyba w takim razie zdecyduje się na zbrojownia.pl gdzie kupie Sr25 :D

Napisałem jeszcze do taiwangun ,czy wyjątkowo dziś mogliby sprzedać mi (ze względu, że wydałem u nich około 800zł) po starej cenie...odpisali mi, ze stare ceny nie obowiązują ;/

Ale to wszystko przez USA i kryzys !

Link to post
Share on other sites

No trudno. Ja będę zamawiał za jakiś miesiąc może mniej. Mam nadzieje, że spadnie troszkę cena.

 

Ale najpierw muszę opchnąć AK. Jak myślicie ile bym mógł dostać za roczne AK-47 tactical CYMY. Założona precka Systemy, komora metalowa SRC i gumka silikon Guardera ?? Do tego zmienione okablowanie na miedz beztlenową i założony mosfet.

 

A co do podwyżek ceny to z drugiej strony nikt za darmo nie chce pracować. :D

Edited by crash_atf
Link to post
Share on other sites

Kolego... nie rozpędzasz się za bardzo?... Przeczytaj nazwę tego działu, to nie allegro! Nie zaśmiecajcie tego wątku bo już ze 2 str to jeden wielki offtop ;|

 

Wracając do replik, czy ktoś z posiadaczy eksperymentował z magazynkami? Jakie podchodzą a jakie nie? Głównie chodzi mi o mid-capy CA ale będę wdzięczny za każde info.

Edited by Nomad
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...