Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Zastanawiam sie nad kupnem gaziaka - max 500zł.

Chciałbym się dowiedizeć który model najlepiej spełni te wymagania:

-Full Metal

-Oznaczenai oryginału

-Realistyczny (w miarę możliwosci) BB

-Dostępny w polskim sklepie (gwarancja)

-Niezawodnośc - tzn nikal szansa na to ze cos nawali ;)

-Poręczny na polu bitwy :)

 

Jaki model bylby najlepszy (aha byle nei beretta i glock !)

pzdr

Link to post
Share on other sites

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2817

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2172

to by bodaj było PTP (repliki full metal ksc z systemem 07 czy jakos tak- mają inny system gazowy od zwykłych m9 ksc , magi są inne , mają lepsze osiągi, pełne oznaczenia , a jedyny element z plastiku to lufa zewn. i okładziny chwytu)

 

ale ja tam wole i tak de TM full metal :D i kopie i wygląda i celny jest ... poza tym sprawdzona klama (tylko że metalowe części osobno sie dokupuje)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

asgshop tylko bodajze ale narazie wysprzedali wszystkie konwersje więc w styczniu najlepiej zapytac ich co i jak ... wydaje mi sie że odrazu by Ci zainstalowali jak bys im napisał bo troche z tym jest paprania ...a i moze sprowadzą konwersje do wersji srebrnej :) tylko na nią czekam :D ... ps sam też poszukaj troche - kiedyś nas braknie i co wtedy zrobisz :D

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

[quote name=sjzmisiek' (repliki full metal ksc z systemem 07 czy jakos tak- mają inny system gazowy od zwykłych m9 ksc , magi są inne , mają lepsze osiągi, pełne oznaczenia , a jedyny element z plastiku to lufa zewn. i okładziny chwytu)

 

 

jak lufa zewnętrzna jest z abs, to jaki to full metal :wink:

 

pytanie moje jest natomiast takie - czy taki zestaw guardera nada się do Colta 1911 A1 WE, czy wyłącznie do TM, jak napisano: http://www.military.pl/guarder_99m/guarder...grey_7233t.html Będę wdzieczny za pewne informacje :-P

Link to post
Share on other sites

happy tak są podpisane "full metal" a że lufa z abs to już nie mój problem ...więc nie do mnie sie czepiaj, a i jak na ksc to samo metaloew body(+metalowy zamek) jest już wielkim sukcesem bo wszystkie klamy do niedawna tej firmy to sam plastik... nie wspomne o tym że gdzieniegdzie na stronach polskich (i nie tylko) repliki z tylko metalowym zamkiem i lufą zewn. w wykonaniu ksc (z plastikowym body) też są podpisane full metal- sam poszukaj i obadaj ...i dalej już sam oceń...

 

ja osobiscie wole te nowe ptp ksc podpisane fulll metal niż stare wersje podpisane tak samo a w 1/2 wykonane z plastiku

 

od bidy taki (nie do końca) full metal (ale już lepiej niż sam plastik) ... może z czasem g&p albo inna firma wypuści metalowe lufy do ksc wśo odemnie

Link to post
Share on other sites

Nie czepiam się nikogo, a napewno nie Ciebie. Jeżeli już, to tych opisów. Interesował mnie Colt 1911 z KSC za nie małe pieniądze (full metal właśnie) i już mnie nie interesuje od czasu, gdy dowiedziałm się, że ten full metal to plastikowe: lufa zewnętrzna i kołek sprężyny powrotnej. Przy cenie tej repliki byłem przekonany, że ten metal nie może być inny niż FULL, a jednak :wink: .

Link to post
Share on other sites

Happy bierz tego colta. Nie zauwarzylem aby mial tam jakis platik, to raz druga sprawaa, 2 tygodnie temu wysiadlo wiele gaziakow m.in moj MEU WE, P226 TM, M1911 strzelal mimo chlodu jak marzenie

 

czy obaj mówimy o tym Colcie 1911 A1 z KSC ?:

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2106

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3136

 

nie ma go w żadnym z ww. sklepów. Myślałem jednak , że jak się pojawi, to, ze wzgledu na jakość, kupię go. Mam jednak infomację, z której wynika, z właśnie lufa zewnętrzna i kołek mogą być z abs. Jeżeli jednak to full metal w 100% to lepiej. Potwierdź proszę Yunior jak go masz i napisz jeszcze parę słów o nim. Blow-back, magazynek, jakość wykonania, grawery itp. Szukam klasyka 1911 A1, kóry byłby idealny, także kolekcjonersko. :-P Czy oba Colty podane w pow. linkach o ten sam pistolet - nie jestem pewien - skąd duża różnica wagi (1240 g. i 900 g)

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecił Colta M1911 Tokio Marui. Jest świetnie wykonany, bardzo celny, niezawodny, strzela dobrze również przy niskich temperaturach(choć oczywiści nie tak rewelacyjnie jak przy wysokich) i jedyny jego minus to plastikowe body. Z czasem można sobie kupić metalowe, ale to już większy koszt. Zewnętrznie wygląda tak dobrze, że ja postanowiłem zastąpić metalowe body Bella na plastikowe Marui...Jako, że lubię współczesne wersje M1911 to bym wybrał Tokio Marui Meu mimo, że jest też plastikowy...Pewnie nie wiele pomogłem, ale tania full metal full wypas, niezawodna zabawka....to chyba nie idzie wszystko w parze.

Link to post
Share on other sites

Jako, że lubię współczesne wersje M1911 to bym wybrał Tokio Marui Meu mimo, że jest też plastikowy...Pewnie nie wiele pomogłem, ale tania full metal full wypas, niezawodna zabawka....to chyba nie idzie wszystko w parze.

 

Akurat MEU odradzam ze wzgledu na kiepski stosunek ceny do jakosci wykonania

pozwole sobie przytoczyc sie z tematu o Force Reconie gdzie rozwodzilem sie o wadach i zaletach MEU wszelakich producentow

-wali plastikiem

-kiepskie bicia (brak producenta po prawej stronie zamka, bcia na szkielecie Madie in Japan Tokyo Marui itp wolaja o pomste do nieba

-plastikowe okladziny

Link to post
Share on other sites

czy obaj mówimy o tym Colcie 1911 A1 z KSC ?:

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2106

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3136

 

nie ma go w żadnym z ww. sklepów. Myślałem jednak , że jak się pojawi, to, ze wzgledu na jakość, kupię go. Mam jednak infomację, z której wynika, z właśnie lufa zewnętrzna i kołek mogą być z abs. Jeżeli jednak to full metal w 100% to lepiej. Potwierdź proszę Yunior jak go masz i napisz jeszcze parę słów o nim. Blow-back, magazynek, jakość wykonania, grawery itp. Szukam klasyka 1911 A1, kóry byłby idealny, także kolekcjonersko. :-P Czy oba Colty podane w pow. linkach o ten sam pistolet - nie jestem pewien - skąd duża różnica wagi (1240 g. i 900 g)

 

Witam :-P

 

Model Colt M1911 który wskazałeś w linkach ma oznaczenia KC72, jest to produkt rekomendowany jako KSC Full Metal, posiada trademarki National Match. Można go także znaleźć w sieci na airsoftglobal oraz WGC. Sam byłem zainteresowany tym Coltem. Powysyłałem zapytania odnośnie faktycznego stanu full metal i otrzymałem odpowiedź następującą:

 

"Dear Sir

 

Thanks for your enquiry

Yes, it is available and instock now

the Outer barrel is made by plastic and the recoil guide plug is plastic, but the inner barrel is metal

Yes, we do ship our product worldwide

You may place the order via our shopping cart system~!

Thanks"

 

Czyli sugerując się odpowiedzią sprzedawcy nie jest to jednak total full metal ;-)

Dla kogoś kto szuka full metal kwestia wyboru...Mnie ten Colt KSC KC72 nie przekonał z racji iż nie jest total full metal a sporo kosztuje ;-)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Lyfa zewnetrzna to maly problem, tak samo jak i zaslepka sprezyny powrotnej. Lufe zewnetrzna mozna dokupic metalowa pewnie za male pieniadze, a placisz za jakosc i solidnosc wykonania, i nie zawodznoisc dzialania. Poztym Full Metal oznacza ze ma korpus ze stopu a nie z kompozytu. Gdybysmy mieli isc Twoim tokiem myslenia to moj MEU(SOC) WE nie jest full metal bo ma okladziny na chwycie i stopke magazynka i kilka elementow mechaniki repliki z tworzywa.

Link to post
Share on other sites

Nie czaje 8)

 

Ja też. Mnie chodzi o klasycznego Colta 1911 A1 w idealanym wydaniu i za taki - podobnie jak MasterRebel - uważam 100 % full metal, z musu w znalu, a nie w stali.Choć i to mogłoby być, jak w tej berettcie, gdyby cena nie była tak astronomiczna http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=17933 Dla mnie powinno to być, jak w ostrym odpowiedniku, tylko i wyłącznie okładziny z plastiku. Mógłby to być oczywiście Colt z WE, aby był za oznaczeniami. Te z KSC może są lepsze mechanicznie od Colta z WE, który u mnie, po pół roku, lekko się zozklekotał (zamek trochę za luźno biega po prowadnicy) i blow back nie jest tak mocny jak w Hi Capie, ale lufa zewnętrzna i kołek sprężyny powrotnej z plastiku w KSC to jednak nie za tę cenę. Stopka magazynka ozdobiona plastikiem też nie jest pomysłem na klasycznego 1911, a to że różne klony tego pistoletu powstały mnie nie przekonuje, podobnie jak w Hi Capie nie mogę odnaleźć Colta.

 

Fajnych i tanich replik w nowym roku życzę,

Link to post
Share on other sites

Witam :-P

 

Model Colt M1911 który wskazałeś w linkach ma oznaczenia KC72, jest to produkt rekomendowany jako KSC Full Metal, posiada trademarki National Match. Można go także znaleźć w sieci na airsoftglobal oraz WGC. Sam byłem zainteresowany tym Coltem. Powysyłałem zapytania odnośnie faktycznego stanu full metal i otrzymałem odpowiedź następującą:

 

"Dear Sir

 

Thanks for your enquiry

Yes, it is available and instock now

the Outer barrel is made by plastic and the recoil guide plug is plastic, but the inner barrel is metal

Yes, we do ship our product worldwide

You may place the order via our shopping cart system~!

Thanks"

 

Czyli sugerując się odpowiedzią sprzedawcy nie jest to jednak total full metal ;-)

Dla kogoś kto szuka full metal kwestia wyboru...Mnie ten Colt KSC KC72 nie przekonał z racji iż nie jest total full metal a sporo kosztuje ;-)

 

Pozdrawiam

 

 

Potwierdzeniem powyższej odpowiedzi sklepu z US w kwestii plastikowych części Colta 1911 Full Metal KSC jest cytowany poniżej fragemnt opisu zamieszczony na RedWolf: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=22210

 

"The latest gas blowback pistol from KSC carries on this trend, with the release of this Full Metal 1911. The metal slide comes with authentic-looking laser-markings, and makes a nice sound as the slide action is recycled. Outer barrel and recoil spring plug are ABS made. The performance is decent, with 300fps out-of-the-box, and has an adjustable hop-up (with a metal crank included for adjusting the hop-up). "

 

Generalnie ja się nie czepiam Full Metal Colta KSC z oznaczenia KC72. Myślałem poważnie o zakupie tej repliki bardziej dla celów kolekcjonerskich niż rekreacyjnych. Gdybym myślał bardziej o rekreacji z pewnością kupiłbym TM.

Podobnie ja się wyraził Kolega Happy, przywiązuję wagę aby za proponowaną niemałą cenę Full Metalowego KSC replika rzeczywiście kopiowała wszystkie stalowe części oryginału wykonaniem ze znalu (lufa zewnętrzna musowo :!: ). Dodatkowo trzeba powiedzieć że ta replika KSC jest wykończona bardziej w czerni niż gunmetal..

 

 

Gdybym myślał o inwestowaniu na większą skalę wówczas zakupiłbym kompletnie i pięknie customowany pistol M1911 na bazie TM upgredem Guardera. Jedank tutaj są wysokie koszty gdyż trzeba położyć $320 za samą reckę + podatki i przesyłkę. Wolę jedank nie szaleć i kupić coś tańszego, nawet tańszego od KSC KC72 - a wcale nie gorszego w detalach; jedynie trademarki będą wykonane z gorszą klasą :cry:

 

Pozdrawiam i Życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym 2009 Roku.

Sławek

Link to post
Share on other sites

Piszę tu żeby nie zakładać nowego tematu. Znalazłem coś takiego:

http://www.sigarms.com/SigStore/ShowProduc...p;productid=234

i

http://www.sigarms.com/SigStore/ShowProduc...p;productid=235

 

i zastanawiam się czy to nie najbardziej realistyczne gaziaki. Full metal (według opisu), właściwa waga, oznaczenia (chyba dobre - zresztą jeżeli robione są dla SIGa to jakie by nie były będą oryginalne ;-) ). Tylko ten napis Made in Taiwan drażni (ale może da się usunąć). Ciekawi mnie kto to wyprodukował - ma może ktoś takie cudo albo coś o tym wie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...