Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie shotgun`ów


Recommended Posts

Jak będziesz o niego dbał to naturalnie, ze tak! smaruj lufę, spust, po dłuższym czasie rozbierz i posmaruj sprężynę, tłok. Gdy będziesz chciał padnąć na polu walki uważaj, żeby go nie przygnieść i nie uszkodzić-pamiętaj, że to nie jest prawdziwa broń cała z metalu.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Remingtona M47 Double Eagle, jest dla mnie czymś w rodzaju alternatywy dla AEGa jak batka padnie. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jest relatywnie tani, a prędkością wylotową nie specjalnie odbiega od Mossbergów AGMa. Ma także regulowanego Hop Upa. Mossbergi są natomiast celniejsze, lecz nie posiadają szyn montarzowych. Magazynki do Remingtona są tańsze i mają większą pojemnosć (2 kulki więcej to zawsze coś), ważne natomiast jest że magazynki od Remingtona podejdą do Mossberga AGMa. Trwałość obu strzelb jest jednakowa. Remington jest oferowany w 4 wersjach:

-z chwytem pistoletowym

-z krótkim chwytem z drewnopodobnego plastiku w stylu obrzyn

-z długą, stałą kolbą

-z kolbą taktyczną.

Osiągi obu strzelb tj. Remingtona i Mossberga nie odbiegają aż tak żeby przekreślać Remingtona. Moim zdaniem zależy co ci się bardziej podoba. Strzelałem z Mossberga (jest naprawdę dobry), lecz swojego Remingtona bym nie zamienił na Mossberga. Linki z Remingtonami M47:

-Short: http://www.gunfire.pl/product-yid-11495423...ington-M47.html

-Long: http://www.gunfire.pl/product-yid-11495413...ington-M47.html

-Sawed Off: http://www.taniemilitaria.pl/sklep/karabin...a-asg-paintball

Tactical znikł narazie z ofert sklepów ASG :???:

Link to post
Share on other sites

Też bym sobie kupił M47 ale po co? Jak dokupię magazynki i szybkoładowarkę to wyjdzie mi tyle co za longa z AGM z tymi rzeczami w zestawie. Shotgun z AGM jest celniejszy bo ma dłuższą lufę ale bebechy te same, awaryjność też. Chociaż z awaryjnością to różnie jak to z chinolami :D.

Edited by pixxel
Link to post
Share on other sites

To przypadek był najwyraźniej ;-). Ostatni jakiego widziałem, to był taki przywieziony dla jaj na zlot w Tomaszowie i wytrzymał, coś ze 3 godziny, dobra może 4.

 

@Pixxel: wiesz co nie pisz Ty już o konserwacji replik ja Cię proszę bardzo. Dodatkowo ja na swojego jakoś padałem i na glebę i nie tylko i replika jest cała, są znane przypadki w przyrodzie pękania gwintu na którym się trzyma rura imitująca magazynek, ale nie jest to strasznie nagminne i wynika naprawdę z jakiś konkretnych obciążeń.

 

@Burt15: bzdury Kolego prawisz. Miałem ze dwa DE M47 i mam AGM`a + EE(DE jak kto tam woli) Benelli M3 i z tego wszystkiego AGM ma najdłuższy zasięg i największą celność, oraz powtarzalność strzału. Osiągi AGM`a bardzo odstają od osiągów DE i ten drugi dopiero się do nich zbliża po dodaniu podkładki pod sprężynę i założeniu długiej castoprecki, co niestety skutkuje obniżeniem niezawodności i przebiegu możliwego do osiągnięcia przez replikę. Nadto magów od DE nie zapniesz tak, żeby dobrze i prawidłowo podawały kulki w AGMie niestety. Więc nie jest prawdą to co piszesz, że pasują od tak sobie.

Link to post
Share on other sites

Oj, mylisz się z tymi magami. Magazynki od M47 zawsze podają kulki Mossbergowi AGM, gdyż i M47 i Mossberg mają takie same rurki podajace kulki. Kumplowi jak w Mossbergu rozwalił sie gwint i sklejając go kompletnie zniszczył mechanizm wysuwajacy magazynek to zaczął używać tych właśnie magów od Remingtona. Nie było problemów. Ponadto piszesz że Mossberg jest od Remingtona "o niebo lepszy" a ja wciąż jestem zdania że to nie prawda, Mossberg jest co najwyżej tylko troszkę lepszy. Nie wiem o co ci chodziło z tą ,,powtarzalnością strzałów" rzekomo lepszej niż w M47. Obie strzelby to pompki z rapidem, więc jak niby Mossberg może mieć lepszą powtarzalnosc strzałów. :wink:

Edited by Burt15
Link to post
Share on other sites

Nie no, nie bronię ślepo M47.. Jak każda replika ma swoje zalety i wady. M47 jest jedną z moich replik i funkcja jaką u mnie spełnia wymaga kompaktowych rozmiarów. Miałem już wcześniej ładownicę, dlatego nie musiałem jej dokupywać, tak więc zakup M47 był dla mnie poprostu bardziej opłacalny niż Mossberga z wszystkimi dodatkami. Nadal utrzymuję swoja opinię że wybór zarówno Mossberga czy Remingtona jest w dużej mierze zależny od gustów przyszłego użytkownika. Są to w końcu repliki w granicach 50zł i szczerze powiedziawszy to nie ma się tu co rozczulać nad niewielkimi różnicami, bo wiadomo że ani tu, ani tu cudów nie będzie. :-P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam Remingtona M47 Double Eagle, jest dla mnie czymś w rodzaju alternatywy dla AEGa jak batka padnie. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jest relatywnie tani, a prędkością wylotową nie specjalnie odbiega od Mossbergów AGMa. Ma także regulowanego Hop Upa. Mossbergi są natomiast celniejsze, lecz nie posiadają szyn montarzowych. Magazynki do Remingtona są tańsze i mają większą pojemnosć (2 kulki więcej to zawsze coś), ważne natomiast jest że magazynki od Remingtona podejdą do Mossberga AGMa. Trwałość obu strzelb jest jednakowa. Remington jest oferowany w 4 wersjach:

-z chwytem pistoletowym

-z krótkim chwytem z drewnopodobnego plastiku w stylu obrzyn

-z długą, stałą kolbą

-z kolbą taktyczną.

Osiągi obu strzelb tj. Remingtona i Mossberga nie odbiegają aż tak żeby przekreślać Remingtona. Moim zdaniem zależy co ci się bardziej podoba. Strzelałem z Mossberga (jest naprawdę dobry), lecz swojego Remingtona bym nie zamienił na Mossberga. Linki z Remingtonami M47:

-Short: http://www.gunfire.pl/product-yid-11495423...ington-M47.html

-Long: http://www.gunfire.pl/product-yid-11495413...ington-M47.html

-Sawed Off: http://www.taniemilitaria.pl/sklep/karabin...a-asg-paintball

Tactical znikł narazie z ofert sklepów ASG :???:

Żeby było jasne-mosiek z agm'a i remington z de mają takie same 'flaki' czyli większość czesci w środku. Kolega miał remingtona i zacina mu się przy ładowaniu.Nieraz sama kulka wyleci z lufy bo sie zwalnia spust.

Chyba lepszy będzie agm..

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja zaś posiadam M47 DE. Posiadam go od marca 2008. Nie było praktycznie żadnych uszkodzeń. Raz zdarzyło się, że strzelał na 2 metry lobem. Replika została rozłożona. Zobaczyłem, że powietrze gdzieś ucieka i po prostu miał słabą kompresje. Wystarczyło bardziej porozciągać gumkę (silikonową?) znajdującą się na czubku tłoka. I do dziś strzela bardzo dobrze.

 

EDIT:

Kupiłem go za punkty na airsoftguns. Ze względu na to iż mam sentyment do strzelb i do zastąpienia elektryka jeśli bateria by padła.

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...