Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PanzerFaust III - Zlot Szczecin


Recommended Posts

ZUUPAA Z OGÓREM!!! I Z JAJCEM!!!

 

Impreza pierwsza klasa! Kontakt, organizacja, FAIRPLAY!!! Wszystko na wyśmienitym poziomie.

Jedynym minusem były rozkazy od dowództwa które wprowadzaly raczej zamieszanie.

 

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za świetny klimat!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jest dziękujemy serdecznie organizatorom za profesionalne i ciekawe przygotowanie imprezy mówiąc o całości był wypasior. 8)

Wiadomo że przy tylu ludkach nie da się opanować wszystkiego ale i tak było oki.

no i nie obyło się bez kradzieży ktoś na terenie obozowiska namiotowego ukradł flage SEKCJI G z Zielonej Góry wiszącą na namiocie :???: . Jedyny minus tego wszystkiego no ale złodzieje się zawsze znajdą.

 

Szkoda tylko że dopiero za rok się spotkamy :(

ps. do org. składam rezerwację na przyszły rok na sędziego Prince Mark-ów :D :killer: ;-)

Link to post
Share on other sites

Podziękowania dla organizatorów za ogarnięcie nas wszystkich.

Podziękowania dla Swoich (Royals) za miło spędzoną sobotę.

Barmanowi za to że dobrze resztę wydawał :D

 

Zlot polecam.

 

P.S. Kto wie że dostaje niech się przyznaje. Nie psujcie zabawy innym.

Link to post
Share on other sites

W miarę się ogarnąłem, więc zaczynamy wypisywać listę !

WIELKIE DZIĘKUJĘ dla :

1. Organizatorzy - Sfora+Przyjaciele :) za całokształt, za najbardziej klimatyczny zlot w kraju, za przygotowanie, za świetną otoczkę fabularną która naprawdę była bombowa !

2. Dla Sztabu Angryku w składzie McGregor, Misiek i okazjonalnie Troll ( jeśli akurat nie pił w obozie :P ). Chłopaki, szacunek za wielką pomoc i ogarnięcie tego "plugawego stada wieprzy" :) Także za bohaterską obronę podczas ataku wroga na nasz sztab!

3. Dla wszystkich którzy dbali o moje morale częstując mnie dużymi dawkami alkoholu w czasie zlotowych libacji - od woodstocku tak dobrze się nie bawiłem. Tutaj szczególne podziękowania dla Łysego, dla Alcocomando za wódzię i dodatki :P, dla Gefrajtera za bimberek, dla wszystkich którzy obdarzyli biednego studenta piwem :)

4. Dla wszystkich uczestników naszych sobotnich harcy w barze u Bolca - pań Darii, Dobrusi i Mayer, dla Melnikova za uwiecznienie tańca na stole, dla Madoga za taniec węża, dla Qraka - za bycie Quarkiem :D, dla chłopaków ze Stresu - za brutalny gwałt na Tomaszu, dla Grega - za to, że magicznym sposobem znajdował dla mnie dużo wódki :), dla Dobrusi raz jeszcze za jedzonko z grila, dla Ajgora i Shaw'a za bratanie się z nami podczas chlańska, dla wszystkich których w pijackim widzie pominąłem przy wyliczaniu.

5. Dla Lubelskiego Korpusu Ekspedycyjnego za masę dobrego żarcia i alkoholu. Czekam na kolejną okazję żeby zobaczyć Wasze plugawe oblicza !

6. Dla dzielnych żołnierzy Angryku! Panowie, dowodzenie Wami to wielkie wyzwanie ale równie wielki zaszczyt i przyjemność. Napływające przez radio meldunki, nieziemsko brzmiące odgłosy walki w tle podczas ataku Alby na Resp Klucz, kiedy to rozmawiając przez SEM'a z Wieczorkiem słyszałem ciągłę strzały, krzyki, wybuchy - coś niesamowitego :).

7. Dla sędziów strony angryckiej - Panowie August/Kuba, Wieczór, Obcy, Marek i Frau Mayer :*, za wielką pomoc w komunikacji. Szczególnie chciałem podziękować Kubie za pośredniczenie w razie braku zasięgu, naprawdę Kuba - kawał dobrej roboty !

8. Dla dowódców plutonów strony Angryckiej - Alba - Tonelock/Łysy, Angriff - Tomasz, Faust - Cris, Krone - RobRoy, Impera - Herr Filu ! Szacunek chłopaki!

9. Dla Rhino, za wychowywanie córeczki na przykładną angrycką kobietę :)

10. I wreszcie dla niezidentyfikowanego dzielnego Angrykanina, za napis Angryk Pany w toalecie - mianuję Cię osobiście ministrem propagandy! To właśnie takie zagrania tworzą nieziemski klimat tego zlotu :)

11. I dla Dianki za poratowanie mnie jabłkiem kiedy w gardle zasychało od darcia się przez radio, i dla Dobrusi za uwiecznianie sztabu i podtrzymywanie na duchu w stresujących chwilach. :)

12. Dla Calmlandii za ostre starcia z naszymi, akcja była mega dynamiczna - starcia o Resp Klucz, ciągle walki w rejonie Respa Środek, szturm trzech angryckich TFów na Resp Prochownia, najazd Calmlandii na nasz sztab ( gdzie zabawne było oglądanie szturmu calmlandii na zajęty przez calmlandię sztab :P )

13. Dla terminatorów Projektu Goliat - za odwagę otrzymywania miliona kul w siebie - mimo, że wykonanie pomysłu kulało, sama idea była genialna :)

14. Dla Wieczorka - za towarzyszenie podczas alkoholowej eskapady, za odwiezienie rano do domu, za ostre chlańsko wczoraj, przedwczoraj i przedprzedwczoraj ;p

 

In minus - Kostuha w ogóle nie wczuwa się w rolę :P chcęmy do sztabu kogoś z lepszym talentem aktorskim!

 

I coś co pośrednio doprowadziło do upadku sztabu - Panowie, gra ma jasno określone godziny rozgrywki - dezerterując przed zakończeniem ( np. oddział Impera w okolicy godizny 16 liczył już tylko 8 !! osób ) stawiacie kolegów w bardzo niekorzystnej sytuacji taktycznej - Angryk zaczynał grę z mniejszym stanem liczebnym, masa ludzi w czasie gry opuściła ją i wróciła do domu/obozu, kiedy zobaczyłem ilu Calmlandczyków atakuje nasz sztab zastanawiałem się, czy w Angryku jest w ogóle tylu jeszcze żołnierzy.

Jednakże, mimo znacznej przewagi liczebnej wroga, mam nadzieję, że natłukliście drani masę, co widać bylo przez większość gry :)

 

Jeśli pominąłem kogoś z imienia podczas wyliczania podziękowań, to tylko dlatego, że wróciłem do domu zawiany o 6.30 dzisiaj rano i jeszcze mam detox :P

Link to post
Share on other sites
kiedy zobaczyłem ilu Calmlandczyków atakuje nasz sztab zastanawiałem się, czy w Angryku jest w ogóle tylu jeszcze żołnierzy.

Jednakże, mimo znacznej przewagi liczebnej wroga, mam nadzieję, że natłukliście drani masę, co widać bylo przez większość gry :)

 

Buahahaha, byli tam tylko Peacemakers do których praktycznie po godzinie dotarła Górska - kłamliwy wrogu ;) ;) ;)

 

Dzięki wielkie chłopaki - zarówno z Angryku jak i Calmlandczyków. Angrycki przeciwnik to jeden z najuczciwszych przeciwników z jakim walczyliśmy. Jeżeli gra przebiega bez scysji znaczy że jest to dobra gra. Mam nadzieję że zarówno ja jak i inni Peacemakerzy dali wam się na tyle ostro znać że chętnie zawalczycie z nami za rok. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

napewno to do sztabu Angryków od strony drogi weszliśmy my Prince Mark w liczbie 7 osobowej i zajeliśmy sztab praktycznie nie wystrzeliwując ani jednej kulki :D poniewasz Angryki byli zajęci wymianą ognia z Peacemakers. Zabraliśmy co się dało i zlikwidowaliśmy radoi sztabowe i udaliśmy się do naszego sztabu. :D a co do Górskiej nic mi nie wiadomo.

Link to post
Share on other sites

napewno to do sztabu Angryków od strony drogi weszliśmy my Prince Mark w liczbie 7 osobowej i zajeliśmy sztab praktycznie nie wystrzeliwując ani jednej kulki :D poniewasz Angryki byli zajęci wymianą ognia z Peacemakers. Zabraliśmy co się dało i zlikwidowaliśmy radoi sztabowe i udaliśmy się do naszego sztabu. :D a co do Górskiej nic mi nie wiadomo.

 

Szturmowalismy bazę później, z rozkazem... wysadzenia radia. Z tym, że kiedy do niego dotarliśmy, było już zniszczone.

Nie da się ukryć, chaos był straszliwy.

Link to post
Share on other sites

"Po ciężkich, męczących godzinach, PanzerFaust III zakończył się.

 

Początek i środek rozgrywki był pełen ciężkich starć. Szczególnie ciężkie walki miały miejsce na punkcie 7 i wielu straciło życie w przyległych sektorach. Żadna z sił jednakże nie była w stanie definitywnie pokonać drugiej. Jednak od pewnego momentu Angryk, zdobywszy najważniejsze elementy zagadki podążył drogą raportu Stiler'a. W wyniku takiego obrotu sytuacji i braku sił by przeszkodzić Angrykowi, Calmlandia postanowiła porzucić ten wątek, skupiając się na zdobywaniu terenu i bazy Angryckiej. Decyzja okazała się trafna. Teren, który kontrolują Calmlandczycy jest dominujący. Angryk za swoje poświęcenie zapłacił słono, jednak tajemnica, jaką odkrył mogła być warta takich strat - Calmlandia w następnym starciu może bardzo żałować dopuszczenia dostania się Mutagenu 44 w ręce nieprzyjaciela. Będzie musiała mądrze wykorzystać przewagę kontroli terenu.

 

75c4fecf81ef7607m.jpg

 

Na podforach stron znajdziecie dodatkowe informacje kończące PanzerFaust III.

 

Nie sposób mi wymienić wszystkie ekipy, lecz dziękujemy wszystkim, tak lokalnym graczom jak i przyjezdnym z drugiego krańca Polski. W tym roku zebrało się nas koło 240 osób, w roku następnym mamy nadzieję, że jeszcze więcej ochotników zasili oddziały Angryku i Clamlandii. Z naszej strony obiecujemy, że za rok będzie jeszcze lepiej i jeszcze ciekawiej :) Zagadka Raportu została odkryta, lecz jeszcze wiele tajemnic leży w cieniu konfliktu narodów Angryku i Calmlandii...

 

Historia zaczęla się toczyć, lecz jaki będzie jej dalszy bieg, dowiecie się za rok..."

 

Na stronie vest.pl pojawiła się relacja ze zlotu, wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do lektury 8-)

 

http://www.vest.pl/news.php?id=1251142622

Edited by Sfora_Goose
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...