Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Franchi SAS 12 [ASG]


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

gwoli podsumowania - to nie żadne franchi sas 12, bo takowego czegoś nie ma w świecie żywych. Spas 12, Spas 15 - owszem. To co daje nam Zbrojownia od producenta Action Sport Games to jest "mieszaniec", tzn korpus benelli M3 super 90 z kolbą taktyczną, jaką zwykle posiada Benelli M4 super 90(m1014). Kiedyś pisałem do nich z ciekawości i przy okazji napisałem o tym, ale stwierdzili, że wiedzą, ale tak podaje producent i ich to nie obchodzi:P

 

m1014.jpg

Benelli M4

 

109.jpg

ben_m3s90.jpg

Benelli M3

 

http://world.guns.ru/shotgun/sh19-e.htm

 

zbrojownia oferuje nam coś co strzela 1 kulką, ma możliwość regulacji HU, posiada takie magi jak na standardzie TM, czyli właśnie shellsy.

To co mamy w taiwangunie to Double eagle, kopia TM posiadająca stałego HU, 3 lufy wewnętrzne daje potrójną frajdę;P. Moje M3 jest w stanie R.I.P. , ale M4 zajęła jego miejsce i jestem z niej zadowolony, tylko trzeba kolbę dokręcić mocno długim śrubokrętem, bo przy przeładowaniu się luzuje. Pzdr:D

 

PS: nie zauważyłem że na taiwangunie nie ma już M4 - teraz patrzyłem i mnie zdziwiło, jakiś czas temu weszła, a teraz znów jej nie ma...

Edited by HeadcrushCZ
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Sprawa przedstawia się następująco:

 

Pod nazwą SAS 12 (cokolwiek miałaby znaczyć) i szyldem ASGDK rebrandowane są 2 repliki:

 

SAS 12 Tactical (rozsuwana kolba) - rebrand repliki M183-A3 [GA] (strzela 1 kulką)

SAS 12 z pełną kolbą - rebrand M56AL [DE] (strzela 3 kulkami)

 

Obie repliki są dokładnie opisane w odpowiednich tematach na forum.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...