Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałem stockową kolbę, przez rok się pogłębiały luzy, w końcu zmieniłem śruby, 3 miechy takie rozwiązanie wytrzymało i sklejka nadawała się na śmieci. Osobiście zainwestowałem 40zł w ostrą kolbę, parę godzin na dopasowanie jej do repliki i baterii i teraz nie mam żadnych luzów, an problemów z rozpadaniem się sklejki. Polecam w ten sposób rozwiązać efekt luzów.

Link to post
Share on other sites

 

 

To znaczy, że te zacinki (puste wystrzały) mogą być zasługą g.wnianych kulek ?

 

Nie koniecznie - ja też mam czasami problem z podawaniem kulek - a używam King Arms'y - bynajmniej na jednym magu - jakby się zacinał...

 

a co do kulek panoczku - wrzuć precke jaką , gumke HU <polecam King Arms'a> i dobrej jakości 0,28gramówki będa śmigać jak po sznurku ;]

a jak będziesz miał naddatek kasy to mosfecik jaki i hulaj dusza :D !

Link to post
Share on other sites

@Lesio - współczuję takich negatywnych wrażeń z posiadania tej repliki. Generalnie z tego co można przeczytać w tym wątku to więcej pochwał niż negatywnych osądów. Mi ciężko porównywać bo nie miałem w ręku innej repliki. Ty masz innej, uznanej marki więc to coś już mówi. Ale nie bez przyczyny chyba ten model jest kategorii II nie ?

Mimo wszystko dla początkujących ten sprzęt i tak stoi na bardzo wysokim poziomie i chyba każdemu można go polecić.

A doświadczony jak widać (@zwierzu93) i z niedociągnięciami bez problemu sobie poradzi.

 

Ja się boję coś wyginać i pukać bo boję się, że zepsuję - póki co :)

Link to post
Share on other sites

Pokrywa - delikatnie puknąć tu i tam i będzie się trzymać. Pukaj/odginaj pod zatrzaskiem pokrywy.

 

odginanie nie jest za fajne :wink: - ja załatwiłem to podklejając w kilku miejscach filcowe podkładki takie jak np. stosuje sie w

podklejaniu nóg mebli , dodatkowy plus - nie stuka pokrywa i jest git :wink:

Edited by Bazyl_Wej
Link to post
Share on other sites

Czemu odginanie odpada ? Filc w końcu się wyrobi, a blacha nie tak łątwo.

Może i się wyrabia - ale jak już kolebocze - to nie stuka i nie puka :]

<a teraz kombinuje z wyciszeniem hi-cap'ów - pierwszy prototyp (jeśli tak można nazwać xD) oparty o skarpetke w środku

jutro będzie miał test w boju - już nie słychać bicia kulesków o metal , jeszcze tylko plastik - się popieści i będzie git :) >

 

A i jeszcze pytanko - wie ktoś czy jakaś kompozytowa stała kolba ak pasuje do cm.048m?

Link to post
Share on other sites

póki co jestem bardzo negatywnie zaskoczony cymą. U mojego kumpla zasięg 55 metrów, super skupienie, w moim egzemplarzu kulka lata gdzie chce, zasięg jakieś 35-40, batka zepsuta. Już nie mówiąc o luzach każdej części, które pojawiły się godzinę po rozpakowaniu. Koszmar ^^

 

Dysza do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

na kulkach 0,25 Guardera od krakmanów mój AKM ma starsznie duży rozrzut. I tu moje pytanie.

Jakie kulki lepiej sie sprawdzają w tych replikach? Dodam ze mam zamontowane sp120 co wg krakmanów daje 430-440 fps.

Lepsze będą 0.25 czy 0.28 G&G? Sprawdzał ktoś może jak sprawdzają się kulki Blaster Devil (lepsze/gorsze od G&G?) w tej replice?

 

Z góry dziękuję za pomoc :D

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

na kulkach 0,25 Guardera od krakmanów mój AKM ma starsznie duży rozrzut. I tu moje pytanie.

Jakie kulki lepiej sie sprawdzają w tych replikach? Dodam ze mam zamontowane sp120 co wg krakmanów daje 430-440 fps.

Lepsze będą 0.25 czy 0.28 G&G? Sprawdzał ktoś może jak sprawdzają się kulki Blaster Devil (lepsze/gorsze od G&G?) w tej replice?

 

Z góry dziękuję za pomoc :D

 

 

Najodpowiedniejsze kuleczki to będą 0,28g. Ja stosuje Guardera w Precce Systemy i jest okej :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...