Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opłaca się. Ja na chwilę obecną we wszystkich swoich replikach używam gumki SYSTEMA. Daje mi daleki zasięg bez względu na temperaturę. Jedyny jej "mankament" to to, że lubi ciężkie kulki jak na dana ilość fps w replice ale muszę powiedzieć uczciwie, że podkręca odpowiednio i kulka leci daleko. Polecam gumkę SYSTEMA.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak dla mnie jedyne słuszne magazynki to STARy. Podają znakomicie bez smarowania nawet najgorsze kulki.

PJ, elementy, Gunfire to jeden shit. Jak sie je często smaruje (przed każdym strzelaniem) rozciągnie troche sprężynę, wygładzi kanały, zaokrągli ten element pchający kulki to wtedy podaje.

 

I proszę nie pytajcie już wiecej o magi, dobrze?

Je można poznać po wyglądzie ze zdjęć ze to to samo, jak mają pin przy zatrzasku to znaczy ze shit (jeżeli to nie VFC).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sorki, że tu pytam, ale czy ma ktoś na sprzedaż przednie drewienka do AK74, lub czy można gdzieś takowe dostać w tej chwili ?

miki, rozłóż wszystko, wyczyść i porządnie złóż - jak nie pomoże to oddaj do jakiegoś serwisanta ;)

 

Pozdrawiam

 

PS W jaki sposób owinąć maga, żeby nie miał luzu ?:D

Link to post
Share on other sites

Zeby sie nie kiwał na samej górze maga przyklejasz po obu stronach taśmę.

 

P.S. Nie wiem co wam przeszkadza w tych kiwających sie magach, u mnie wszystko lata i mi to nie przeszkadza a dodatkowo pomaga w zmianie maga bo łatwo można go wypiąć/wybić.

Link to post
Share on other sites

Jakich batek używacie w swoich kałaszkach ?

Zastanawiam się nad 8.4v stickiem, ale w żadnym sklepie takowej batki nie widze...:/

Oprócz tego precke systemy 500mm, gume systemy i ewentualnie sp120 guardera(opłaca się grzebać w GB i stracić gwarancje tylko dla sprężyny ?)

 

Pozdrawiam forzamilan ;)

Link to post
Share on other sites

Miki - przypiłuj delikatnie prowadnicę dyszy

 

Forzamilan - w stockowej cymie 0.40b mam lipolka 11.1 15c 1350mah sticka - wyśmienicie

cm.048m 11.1v 35c 2200mah lipo - fenomenalnie :)

 

Nie opłaca się wymieniać sprężyny, Stockowa daje rade i w miarę dobrze i stabilnie trzyma FPSy. Jeśli zmieniać sprężynkę - to na mocniejszą.

 

Co do magów to najlepiej się sprawdzają u mnie magazynki Cymy, następnie "bakielity" MAG, a najgorzej podają waffle MAG.

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Zwierzu, zapomniałemm dodać że chciałbym mieć w miare "prawdziwego" tzn. zgodnego z oryginalnym ROFa :)

A LIPO dałoby troszke za dużego firepowera :D

Coo proponujecie, żeby ROFa obniżyć do około 650rpm ?

Myślałem nad opóźniaczem na zębatke tłokową....jeszcze jakieś pomysły ?

 

Pozdrawiam forzamilan ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...