Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, to bardzo byłbym rad, gdybyś zrobił taki test. ;-)

 

 

Poczułem się jak jakiś autorytet - to było straszne.

 

Ten teścik zrobię, ale za jakiś miesiąc - do końca roku szkolnego wyłączone mam ASG i inne pierdy - za dużo niedostatecznych proponowanych na koniec.

Link to post
Share on other sites

Kiedy moja replika była stokową (430fps) zrobiłem taki test aby przekonać się jakie kulki mam kupić. Kulki o wagomiarze 0,28 zdecydowanie okazały się najlepsze. Leciały najdalej i najcelniej. Wtedy nawet 0,30 które teraz używam (465fps) były za ciężkie a 0,25 za lekkie. Takie osobiście polecam.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Ajj pieprzycie 3 po 3 co niektórzy. Wykonanie bebechów [standard TM] jak i zewnętrzne CYMY stoi co najmniej na dobrym poziomie! :killer: Nie mówię, że CYMA chce się ścigać z CA albo VFC ale równanie cena do jakości jest bdb. Dostajemy za niewygórowaną cenę przyzwoite wykonanie jak na chiny! Zresztą CYMA poprawiła się bardzo, kałasze robi najlepsze z tych tańszych a repliki z serii CM.040 w górę są bardo udane!

Edited by Loganziom
Link to post
Share on other sites

Ajj pieprzycie 3 po 3 co niektórzy - no niektórzy na pewno :P

Od kiedy to bebechy wykonywane są w jakimś standardzie? To normalny gb v3. No chyba że mówimy (standard) jako jakość wykonania bebechów to Cyma wygrywa. Wykonanie zewnętrzne w tej serii nie jest Cymy jako że TM tylko standard VFC. Cyma od dawna wyścignęła CA na to jak wyścignie VFC jeszcze czekamy ;) .

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie tylko mnie ciekawiło z jakiego powodu od jakiegoś czasu krakmani zaczeli montowac m120.

 

od krakmanów:

Witam!

Jest to spowodowane, tym że nasz producent przesłał nam sprężyny, które po zamontowaniu okazały się 120-kami

Pozdrawiam!

 

Czy jakis z "lepszych" producentów produkuje sprężyny m125?

 

Z góry dzieki.

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie tylko mnie ciekawiło z jakiego powodu od jakiegoś czasu krakmani zaczeli montowac m120.

 

od krakmanów:

Witam!

Jest to spowodowane, tym że nasz producent przesłał nam sprężyny, które po zamontowaniu okazały się 120-kami

Pozdrawiam!

 

Czy jakis z "lepszych" producentów produkuje sprężyny m125?

 

Z góry dzieki.

 

Żaden. Guarder robi sp120, które powinno odpowiadać tym m125 chińskim (powinno nie równa się odpowiada)

Link to post
Share on other sites

A wie może ktoś jaki zasięg będzie miała ta cymka na sp120 guardera i gumce systemy?

 

Wiem że od takich pytań jest inny dział ale nie chcę tam śmiecić.

Czy repliki z serii cm.040/48 itp są bardziej wytrzymałe niż repliki PJ (m4ris,m16)?

 

Z góry dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

A wie może ktoś jaki zasięg będzie miała ta cymka na sp120 guardera i gumce systemy?

 

Wiem że od takich pytań jest inny dział ale nie chcę tam śmiecić.

Czy repliki z serii cm.040/48 itp są bardziej wytrzymałe niż repliki PJ (m4ris,m16)?

 

Z góry dzieki za pomoc.

Tak, repliki CYMA z serii 0.40 i 0.48 w stoku są mocniejsze bo wytrzymują M140 i M150 natomiast emki P&J niekoniecznie. W nowej CYMA wnętrze GB jest mocne i takie springi wytrzyma natomiast emki z P&J niekoniecznie maja tak mocne wnętrze GB. Ale to tylko moja opinia.

Pozdrawiam Chlor.

Edited by chlor
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Przymierzam się do zakupu AKMS-a cymki, przejrzałem więc kilka ofert tejże repliki w kilku sklepach. Zaskoczyła mnie rozbieżność cenowa replki na Zbrojowni (699 zł) i reszcie sklepów (739 zł). I teraz pojawia się pytanie (może głupie): czy to na pewno te same repliki? A jeśli tak, to z czego wynika taka różnica w cenie?

 

Link do kałaszka na Zbrojowni

LINK

Link do kałaszka u Krakmanów

LINK

Link to post
Share on other sites

Tak to te same repliki a różnica w cenie zależy od sklepu:D?Bierz na zbrojowni.Mają lepszy serwis,lepszy przegląd zerowy i są uber pro:D(o kozackim opisie na GG nie wspominam:X ;-) ) No i masz taniej.Polecam.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Siemka.

Wiecie gdzie można dokupić np. dekiel do kałacha z przeziernikiem od Suki ?

Interesują mnie także wszelkie wypuszczone na rynek "hamerykańskie" do AK.

Byłbym wdzięczny za wskazanie takowych.

 

Pozdrawiam forzamilan

 

PS Rozumiem, że kolby w serii CM.040 składa się poprzez lekkie podniesienie i "przyłożenie" do body ?

 

EDIT: Literówka :P

Edited by forzamilan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...