Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 CQB ( A&K )


Recommended Posts

Siema właśnie do mnie przyszedł M4 CQB A&K. Pierwsze wrażenie " ooo jaki super ".

 

METAL: przyrządy celownicze , wszystkie szyny R.I.S , prowadnica kolby , lufa , chaczyk (przedni) na zawieszenie taktyczne , spust , magazynek (300 BB's)

 

ABS: korpus, chwyt pistoletowy , kolba (w której jest bateria) , rączka taktyczna

 

Ten ABS jest bardzo trwały i mocny. Celność też super , zasięg około 45-50 m nie mierzyłem dokładnie. BARDZO POLECAM.

 

P.S. nie wiem jak dodać fotki :wink: :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

To nie zmieniaj korpusu i czekaj aż uskładasz tyle pieniędzy, żeby załatwić to za jednym zamachem.

 

EDIT: Co do konkretnej odpowiedzi na pytanie - tak, jeśli nie chcesz mieć problemów z nieszczelnościami (dużymi) i słabym działaniem hopka.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

Kolego, chyba nie do końca wiesz co piszesz.

 

Niby wszystko ok - jest tańsza i zła nie jest.

 

Ale na pewno nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że:

będzie dużo lepsza od firmowej.

Co najwyżej może być bardziej opłacalna, ale do lepszej jej sporo brakuje.

 

W szczegóły się wdawać nie chcę - w razie czegoś poczytaj tematy o obu komorach, a najlepiej porównaj je na żywo.

 

Druga sprawa - komora nie może Ci dać więcej fps. Co najwyżej może zlikwidować w mniejszym, lub większym stopniu powstałe już nieszczelności.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

moj kolega ma ten sprzet. wkladal replike do torby, nacisnal jakos na kolbe i..peklo mu body. strzelily zaczepy mowiac konkretniej. teraz z tego co wiem zamawia body GFC Tactical metal oczywiscie, cena chyba 149zl na allegro. ale replika ogolnie jest wporzadku mimo ze nie jestem zwolennikiem M4 ;) pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Walter, przypominam, że w naszym środowisku sporo osób zmieniało korpus na metalowy z plastikowego i wszyscy z nich (czyli np. BaaTT, WjesieK, Sajgon..) dostali komorę gratis, która okazała się być tak tandetna, że jej wymiana była obowiązkowa.

 

Heh, a wystarczyło trochę popracować nad ułożeniem stockowej... :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...