Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki silnik polecacie do naciagniecia m150?


Recommended Posts

Witam, postanowiłem zainwestowac w nowy gb go aug a3, wiem już jakie części są potrzebne ale szkoda mi wydac 350 zł na silnik systemy jeżeli moze jest jakiś inny tańszy (tak ok. 200 zł, może więcej) który bez problemu pociagnie sprężynkę m150. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Żeś pojechał po bandzie :-F.

 

Ja polecam aku od samochodu, tylko na full auto uważaj, żeby Ci prowadnica oka nie wybiła...

 

A serio to najlepszym wyjściem byłby ICS 3000 turbo, tanie, niezawodne, uciągnie wszystko. Nie wiem jak się sprawa ma z tym silnikiem P&J, podobno ma najmocniejsze magnesy, ale to już sobie sprawdzisz, dla chcącego nic trudnego.

Link to post
Share on other sites

Stockowy który masz w replice wystarczy w zupełności.

 

Stockowy Od aug a3 (JG) pociągnie? Bo mój na batce 8,6V ma mizerną szybkostrzelnośc :/ I ledwo co idzie, słychac charakterystyczny dźwiek naciąganej sprężyny i zanim strzelę to "cel" zdązy uciec... :/ Chyba wole zainwestowac te 200 zł w lepszy silnik.

Edited by Xyanek
Link to post
Share on other sites

A ja polecam silniki A&K z taiwanguna. Stockowy, który mam w SR na sprężynie SP140 Guardera, przy baterii 9.6V naładowanej na full daje ROF na poziomie 14k/s.

 

EDIT:

Teraz zauważyłem, że chodzi o silnik do AUGa. A jeśli chodzi o krótkie silniki z A&K, to albo jakieś pechowe egzemplarze się u nas trafiały w środowisku, albo ich moc jest mniejsza niż tych długich, bo przy sprężynach 140 i 150, przy batkach 9.6V dawały przeciętny ROF.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od chyba 1991 roku kiedy Tm zrobił pierwszego Aega. Im większy rof to krótszy czas trwania pełnego cyklu, a im krótszy czas trwania jednego cyklu to tym szybciej pada strzał od naciśnięcia spustu. A im szybszy czas oddania strzału po naciśnięciu spustu to szybsza jest reakcja na jego naciśnięcie. Są to pojęcia które się pokrywają w Aegach które strzelają ze zwolnionej sprężyny. te które z napiętej to już inna bajka. Czasem pomyśl.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...