Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Zamówiłem Walthera p99 w środę około 16, a w czwartek o 17 już miałem paczke w rękach, dostawa błyskawiczna. Zdziwiłem się jedynie, że w pudełku była także instrukcja od modelu gazowego, a dodatkowo na innej kartce sprężynowego :D

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
Sklep ten współpracuje z firma dostawcza DHL EXPRESS i wierzcie na slowo - dostawa jest blyskawiczna. Jeśli nie bedziecie w stanie odebrac towaru od dostawcy z DHL, dostaniecie taki świstek co sie zwie awizo i przy jego okazaniu dostaniecie towar w najblizszej siedzibie DHL

 

Jak u mnie na chacie nikogo nie bylo, to koles podrzucil staremu do pracy! Widac, ze zalezy im na zadowoleniu klienta i szybkosci dostawy :!:

Link to post
Share on other sites

Uważam, że jest to dobry sklep, ponieważ w niedziele zamówiłem Whalter P99 i pierwsze co było to potwierdzenie milem a następnego dnia kolejne potwierdzenie o tym że produkt został wysłany. We wtrorek o 16:05 (Kolesiowi zależało na godzinie) przyszła paczka. Problemów wogóle nie było.

UWAŻAM ŻE TO DOSKONAŁY SKLEP

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Właśnie dostałem moją gazową Berette HFC FULL METAL z tajganu i powiem wam, że jestem iście zadowolony. Obsługa była bardzo miła, a dostawa doszła do mnie Baaardzo szybko.

 

PS. Widział ktoś nowości w dziale "AEG'i" na tajgunie???? Sprzedają tam za 3 stówy te "tanie" Allegrowe repliki!!

Link to post
Share on other sites

Dobze, ze przynajmniej u nich można kupić również prawdziwe Aeg'i... Obsługa, miła dostawa ekspresowa, ale te Allegrowe repliki za ponad 300zł są już do bani... Za tyle można miec pożądnego gaziaka z blowbackiem a za 200zł więcej już można kupić glocka elektrycznego firmy Tokyo Marui...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Udana transakcja na kwote 700 zl (HFC full metal beretta + magazynek + gaz).

Szybki, 24h transport. Szybki kontakt.

Oblowilem sie gratisami, z czego jeden (tlumik) sie rozpadl po pierwszym strzale, ale gratis to gratis :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kupiłem w tajgunie w okolicach czerwca baterię mini (90zł.....nie dostałem paragonu nic takiego a specjalnie pytałem się co w razie jakiś usterek), której wytrzymałość kabli (dość "twarde" łamliwe) była wątpliwa. Po 3 miesiącach normalnego użytkowania jeden z kabelków naderwany:(. Pojechałem dziś do tajguna i od razu bateria została przyjęta do naprawy (do podania imię nazwisko i jakiś kontakt)

Kolejny duży + dal Panów z tajguna :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam

 

Zamówiłem u nich pół roku temu Walthera p99 HFC (od czegoś trzeba zacząć :) ). Na początku było dobrze, a nawet bardzo. Kilka razy zmuszony byłem wysłać do do servisu, ale przebiegało to bez problemu. Jednak od początku mój pistolet miał słabsze niż powinien osiągi i nie działający poprawnie spust (coś ze sprężynką ciągle było nie tak)... Z czasem usterki były coraz częstsze, przez co częstotliwość wysyłania do servisu się zwiększyła. Obiecali mi, że dołożą mi kilka paczek kulek i cośtam jeszcze, żeby wynagrodzić mi koszty poniesione przez ciągłe wysyłanie... Wysłałem więc ponownie, niestety po tych dodatkach nie było śladu, a i replika nadal strzelała beznadziejnie.

 

Po wymianie maili doszliśmy (ja i tajgun) do wniosku, że mój gun to jakaś wybrakowana sztuka... Zaczęli mnie olewać, bo chyba taz mieli dosyć tego servisowania. Zdecydowałlem, że umieszczę adekwatną do stanu rzeczy opinię produktu na ich stronie - i tu zawiodłem sie na nich najbardziej.

 

Panowie, słowo cenzura jest na ich stronie normalką... nie dopuszczają oni żadnych negatywnych opinii, odpowiadając mailem "proszę wysłać go do nas, a my po oględzinach stwierdzimy czy zamieścić opinię na stronie"... Wysłałem im replikę na te oględziny...

 

Niestety nic z tego nie wynikło. Piszę o tym dlatego, że wiem po swoim przykładzie - nowy w ASG rzucają się na WMASG, gdzie w dziale "Sklepy" zauważają tajguna i wchodzią... Zachęcają ich kupna niskie ceny i... właśnie opinie pod produktami (jaki ja byłem głupi...) do tego sklep na forum jest polecany co dopełnia dzieła zniszczenia i skłania laika do kupna replik, których posiadacze są zadowoleni (0 negatywnych komentarzy). Jednak nie sądzę, żebym tylko ja był niezadowolony z repliki. Zapewne wielu takich jak ja wysłało im negatywne opinie, które nie mogły się znaleźć na stronie z powodu sklepowej CENZURY.

 

Mam nadzieję, że mój post spowoduje, że ludzie nie bedą się już więcej podniecać dobrymi opiniami na sklepie, tylko zwórcą się do forumowiczów o radę... Wtedy wszyscy będą szczęśliwi :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kupiłem w tym sklepie klamke & okularki, i jestem w zadowlony :lol: .

Sklep solidny,szybka przesyłka i wszystko elegancko zapakowane.A co do kuriera z Tajgun'a też mam zastrzeżenia :| 10 zł mi doliczyli do przesyłki :)

Link to post
Share on other sites

Byłem u nich w sprawie mojego MAUSERA 7.65 pierw zadzwoniłem odebrał koles i był bardzo uprzejmy dal mi pare przydatnych rad pare dni pozniej byłem tam wymienic jedna czesac ,,,fachowa obsługa a zarazem nie duze ceny jak dla mnie to domena tego sklepu ,POLECAM

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Muszę pochwalić serwisanta z tajguna. Wysłałem na gwarancję zepsutego walthera p99 hfc. Pan naprawił go w około tydzień. Wszystko fachowo, bez głupich pytań w stylu machinegun.pl. No i nie zapłaciłem za przesyłkę zwrotną (do mnie).

 

Duży +

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra,paczka przyszła,gdzieś koło 13-14.I dobrze,bo musiałbym do środy czekać (jutro święto).

Sklep ogólnie jest bardzo dobry,ceny może nie są najniższe ale rekompensują to gratisami za punkty-jakby na to nie patrzeć,za replikę przepłaciłem 8 zł (o tyle taniej na snajperasg),ale dostałem gratisy za 30.Czyli 22 zł na czysto :) No i szybka przesyłka,w przeciwieństwie do snajperasg.Polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...