Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Camo.prv.pl [ NIE POLECAMY ][ JUŻ NIE ISTNIEJE ]


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam!

 

Nie jestem z redakcji, ale odpowiem Ci krótko....... bo zasługuje :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .

Czy dobry kontakt telefoniczny jest wyznacznikiem tego, czy sklep jest godny polecenia czy nie?? Nie wydaje mi sie, ja też sugerowałem się doskonałem kontaktem w większości przypadków i chuja. Chyba nie czytales tego tematu, wystarczy cofnąć się strone dalej, gdzie dwóch klientów bylo wyraznie niezadowolonych ze sklepu. Ludzie piszą, kupiłem kulki i dostalem, ale zostawić u nich 36 zł, a zostawić 1500 to mała różnica, poza tym kulki się nie zepsują. Co do dotykania, jak idziesz do salonu mercedesa też możesz sobie w nim posiedzieć. :wink:

 

Jak mi sie gun zjebał drugi i trzeci raz tracąc gwarancje sam go sobie naprawiłem, bo do Camo strach wysyłać, a jeździć też mi się tam nie chce, wole ich nie widzieć i nie mieć z nimi nic wspolnego aż do końca mojej przygody z ASG.

 

Hitman, zapraszam do lektury tematu.

 

Pozdrawiam,

prusak

Link to post
Share on other sites

Drogi Konfederacie, chyba nie znasz dobrze mojego przypadku, żadnych części nie zgubiłem, nic nie ułamałem (jedynie selector plate musiałem dorobić, bo rzeczywiście go zdupiłem). Znam się, dlatego ruszam, naprawiłem i gun ma się dobrze, strzela i wogole zajebiście. A gwarancje z Camo mam obecnie gdzieś. I prosze nich mi już nikt nie pier.... głupot o moim "przypadku", bo widze, że rozprzestrzeniają się jakies ploty.

 

PS. Co masz na myśli mówiąc, że mój "przypadek" jest niby dobrze znany?

 

Pozdrawiam,

prusak

Link to post
Share on other sites

O renomie sklepu świadczy m.in. to jak skrajne ma opinie. I ile jest jednych i drugich. O renomie sklepu świadczy to, jak radzi sobie z wpadkami tak swoimi jak i swoich klientów.

 

Rzadko zdarza się, żeby burak, któremu nie udało się wyłudzić naprawy gwarancyjnej jeszcze to nagłaśniał.

 

Wystarczy spojrzeć po sąsiednich wątkach o innych sklepach. Nawet wielbiony przez 99% kupujących MG miał wpadkę z Pikace i pusciły mu nerwy. Ale innych przykładów brak.

 

O ludziach z Camo świadczą opinie na tym i innych forum, tak a propos prowadzonego sklepu jak i zorganizowanego ostatnio zlotu.

 

Opinie maja to do siebie, że są subiektywne i obejmują doświadczenia jednostki.

 

Panowie Hitman i Konfederat są zdaje się z Krakowa, mnie też byłoby wstyd robić dym na swoim podwórku.

 

BTW wstyd byłoby mi posiadać takie forum jakie ma Camo. Radio Maryja, normalnie Radio Maryja.

Link to post
Share on other sites
Wszyscy doskonale wiedzą że Camo jest nie polecane bo parę wpływowych osób z krakowskiego środowiska ASG ich nie lubi. Niestety ta strona ASG jest bardzo stronnicza. Niektórzy po prostu nie dorośli do pewnych spraw i zachowują się jak dzieci. Nienawiść i zawziętośc nie pozwala im na przyznanie sprawiedliwej oceny.
Z całym szacunkiem Hitman po raz kolejny wypowiadasz się z zastanawiającą zaciekłością w temacie już dawno nieaktualnym, próbując go od nowa rozgrzebać. Najdziwniejsze jest to, że tak naprawdę nie masz o nim zielonego pojęcia, bo niby skąd? Bacz na słowa i oskarżenia.

 

Są przewinienia i przewinienia. Ludzie się aż tak nie zmieniają jak Ci się wydaje, conajwyżej mogą się postarać o chwilę dobrego złudzenia, którym jedni mniej a inni bardziej niestety ulegają. Co do tej portalowej "stronniczości". Ciężko jest nie być stronniczym, jednak staramy się jak możemy. Jeśli nie odpowiada komuś polityka WMASG czy opinia portalu o czymś - wolny kraj...

 

Dobre imię łatwo stracić, znacznie trudniej je odbudować. A przedmiotowemu sklepowi wychodzi to różnie.

Link to post
Share on other sites

A mnie dziwi że co innego mówiliście strzelając z nami na Pasterniku a co innego mówicie teraz ...

 

Pamiętam że były jakieś problemy z G3....

 

A co do zlotu to chyba była to normalna usługa jaką oferował sklep ?!

 

Cytat ze strony sklepu: "Tylko w naszym sklepie do każdego zakupionego AEG'a bateria GRATIS !!!" Naprawdę ??

 

Poza tym wszystko już było o tym sklepie napisane... wiec nie zadawaj Hitman głupich pytań tylko przeczytaj wcześniejsze posty, jak kupiłeś coś u nich i jesteś zadowolony to napisz to tu a nie zaczynaj kolejnej głupiej dyskusji....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

narazie sprawa nie zamknieta ale w skrocie:

zamowilem w piatek MP5A4 CA z w/w sklepu, dostalem A2.

Po kontakcie telefonicznym dowidzialem sie ze mam zadzwonic jutro w celu pozyskania informacji czy jeszcze A4 sa, jezeli sa to zadeklarowali sie wymienic jezeli nie to mam dostac jakiegos bonusa zebym byl zadowolony :)

Co do samego aega to... sypie calkiem niezle :twisted:

zaniepokoila mnie tylko lekko luźna sruba trzymajaca Fore Gripa (sam fore grip trzyma sie dobrze) i lekko luźny Front Sight, czyli przedni przyrzad celowniczy, pomijam fakt ze high cup troche sie tnie ale to podobno w MP5'kach CA standard na poczatku. Mysle ze jezeli nie wymienie to pare domowych zabiegow i nic luźno juz nie bedzie

 

Ogolnie to narazie mam mieszane uczucia co do camo, zobaczymy jak sie dalej to potoczy.

Link to post
Share on other sites

Wiesz ja mam identyczną sytuacje , zamówiłem A4 a dostałem A2 !! czy oni naprawde nie odróżniają wersji czy zrobili o specjalnie ?? Ja coraz bardziej obawiam się że dostałem poprostu jakiegoś starego gnata co zależał się w magazynie :? , no cóż zobaczymy jak bedzie... jakby co to poprostu zwrot kasy :|

Link to post
Share on other sites

Wiesz jak zobaczyłem w pudełku A2 zamiast A4 to zbytnio się nie przejołem bo oba guny mi się bardzo podobały ( nawet A2 bardziej ) . Szczerze mówiąc nie chciałem robić z tego problemu , wszystko byłoby ok gdyby nie ten z... hop-up :? tłok też się raz zacioł i teraz poważnie rozważam wymiane na A4 ( juz do nich napisałem ) zobaczymy co powiedzą jak gun do nich dojdzie.

Link to post
Share on other sites

Ech, z tą złą zawartością paczki to już standard z tego co widze. Ale ja bym sie nie napalał na jakieś bonusy i inne duper szwance, ja 3 tyg czekałem na obiecywanego GR16 R4 i zaś dostalem to samo. A co do wymiany kumplowi wymienili bez problemu, ale tym MP5tkom z Camo bym sie blizej przyjżał, na waszym miejscu i reszcie, która je tam kupiła.

I te telefony, terminy.... i zawsze slyszalem jakies historie ciekawe :wink:

 

Ale co tam, ja już mam po ptokach...

 

PS. Widze że reprezantacja Camo na forum czuwa nad jak najlepszą opinią sklepu. To sie ceni :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

hasło usunięte dla TJ ktorego pozdraiwam <cmok> :D

 

ZAKUP w CAMO - M3 benelli TM

czas zakupu 2 lata temu - przezył 4 elektryki i dalej tak napie...a !!!!

 

Zakup w CAMO - Glock 19 KSC-Kwa - puszcza gaz--- dla czego ??? bo ładuje Propanem... i nie mam zamiaru truć Jacka żeby mi cos na gwarancji wymieniał czy objezdzac go tu na forum... jak ten poprzedni "maniak" ... ( bo sam zawaliłem sprawe ) a magazynek wypada?? mi tez wypada przy szybkim dobyciu pistoletu... dlaczego chyba za duże łapy mam.

 

Zakup 13 flaszek O.28 BB i cześci systemy itp - Jak wyglądała sytuacja ??? a opisze ją:

 

Czwartek telefon do Jacka - czy mozemy wpaść do krakowa bo mamy pare rzeczy do kupna. odp. Nie ma problemu tylko dajcie wczesniej znac!

 

Sobota: tel do Jacka czy mozna wpasc o 13:00 po pare rzeczy... odp. Przyjedźcie jak bedziecie w Krakowie dam znac gdzie jestem?

 

Przyjechalismy do Krakowa tel. o 13:00. J. powiedział gdzie jest itp. podjechalismy po niego, pojechalismy do sklepu (godzina 14:00). posiedzielismy w sklepie do 15:30-16:00 W SOBOTE !. zakupilismy odpowiednie rzeczy. Bez problemowo obejzelismy inny sprzęt.

WSZYSTKO TAK JAK MIAŁO BYĆ TAK BYŁO.

 

Zakup baterii 3300 mah SANYO - czas oczekiwania na baterie... długi był nie pamietam cos koło miecha albo i dłuzej... ? no cóż nikt nie jest doskonały tyle powiem.

 

Połowa z was nie wie co znaczą problem z sprzedawcami.

 

 

 

A jeszcze jedno dopalałem Mp5. Dzwoniłem do J. od rana do późnego wieczora! o wskazówki - nie było odzuconych połączeń a ni nic zawsze uzyskanie odpowiedzi...

Wysłałem mu GB do sprawdzenia czy dobrze poskładałem... GB otrzymałem i cena usługi 0.00zł ... bo nie było go trzeba rozbierac wystarczyło podpiąść mocniejszą baterie... wydaje mi sie ze inny sklep by sobie policzył za to podpięcie baterii dobre - 50zł !

 

(nie pisze tego do wszystkich maniaków) A propo bawicie się w ASG - rekonstrujecie dane jednostki wojskowe itp. a beczycie na forum że się wam AEG popsuł i bo mi pan nie uwzglęnił reklemacji... bo sam sobie go chciałem naprawić więc sobie go rozkręciłem !!!! ku... mać

 

dobra STOP Agressor moment

Link to post
Share on other sites
AIR SOFT NIE DLA IDIOTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oszczędź nam takich hasełek dodawanych do Twojej subiektywnej opinii o sklepie, bo implikujesz tym samym, że jest idiotą każdy, kto ma CAMO coś do zarzucenia (a problemy nie z winy kupujących też są dosc liczne - polecam lekturę całego wątku). Nie wchodzę tu w temat rzetelności sklepu, bo kilka stron temu już się wypowiedziałem.

Link to post
Share on other sites

Więc przeczytaj mój powyższy pozst DWA RAZY i zrozum, że nie piszę w nim o tym co czuje do sklepu CAMO, ale co myślę o nieprzemyślanych hasłach rzucanych na forum o tym sklepie ot tak sobie, a w sumie obrażających innych. Bez urazy

 

koniec tematu z mojej strony :roll:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...