Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunsport.pl


Recommended Posts

Nie muszę chyba znów wywoływać z snu czyjejś inteligencji czy choćby zdrowego rozsądku by przypomnieć że opinie dodaje się w momencie, gdy można coś do tematu wnieść.

Postu pokroju "zamówiłem, wypowiem się później" są nic nie znaczącym zlepkiem spamu.

W wypadku tego tematu dopuszczam również inne informacje, ale trzymajmy się zdrowego rozsądku.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja założyłem w końcu konto na https://epuap.gov.pl i zgłosiłem na nich skargę do UOKiK, przygotowanie pisma wraz załączeniem maili z ich sklepu czy potwierdzenia przelewu zajęło mi jakieś 30 minut, jak będę wiedział więcej o tej procedurze, co źle wypełniłem co dobrze to tutaj wrzucę

 

no i ja po 3 miesiącach otrzymałem zamówienie, 3 z 4 przedmiotów, torba i pas takie jak zamawiałem tyle że olive zamiast black, rączka mod 2 zamiast mod 1 i też olive.. maski brak więc w plecy jestem 25PLN

 

oczywiście brak paragonu i jakiegokolwiek kontaktu mimo, że sklep dostał info iż odstępuje od umowy jeżeli nie są w stanie zrealizować całego zamówienia, zobaczymy czy UOKiK coś z tym zrobi i zaktualizuje tam sprawę o ostatnie wydarzenia

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cześć wszystkim poszukuje opinii o s sklepie gunsport.pl mam zamiar kupić tam fajną broń za 400zł w promocji niestety dla mnie to duża kwota i naprawdę nie chcę jej wyrzucić w błoto proszę o opinie o tym sklepie czy warto w nim kupować i ogólnie czy warto kupować egzemplarze promocyjne - czy nie są przypadkiem wybrakowane za odpowiedzi z góry dzięki

 

Zdecydowanie odradzam wszystkim ten sklep. Na zamówienie czekałem bardzo długo. Po jakimś czasie i po kilku ciepłych mailach, dostałem towar niezgodny w połowie z zamówieniem. Mianowicie zamiast kulek Guarder 0,25 g, 4000 szt., cena 39 zł dostałem kulki 0,20 g Gunfire 0,5 kg wartości 20 zł. Kulki gorszej jakości w cenie droższych, precyzyjnych. Dodam też, że kontaktu ze sklepem nie ma. Telefony podane nie działaja, na maila nikt nie odpowiada.

 

biedni ludzie, którzy kupują w tych sklepach...

ale od tego jest pobranie ;P

 

a to, że to to samo jest oczywiste, zobacznie na oferte, albo nazwy stron

(te które wyświetlają się na kartach)

 

http://www.gunsport....Sprezynowe.html

http://www.airsoftxt...Sprezynowe.html

 

(nawet końcowka jest taka sama, "cat-pol...")

 

Ciekawe co ci pomoże pobranie, jak z tego sklepu zamiast repliki za 1500 zeta, mogą ci przysłać jakiś tani szajs, a kurier nie pozwoli ci sprawdzić zawartości przesylki w jego obecności. Hę(?)? Takiś cwany?

 

Po pierwsze i najważniejsze - jeżeli chcesz, żeby twoj posty pojawiały się na tym forum, zacznij stosować się do ogólnie przyjętych zasad ortografii i interpunkcji. Nie jestem gramatycznym nazistą, ale do przebijania się przez dżunglę twojego niebalstwa i nowotworów językowych, to nie pomoże nawet maczeta. Tym razem jeszcze chciało mi się poprawić to i owo. Kolejny post napisany w takim stylu poleci. I każdy następny też.

 

O ile brak znaków diakrytycznych jestem w stanie zrozumieć w przypadku niektórych osób zamieszkałych na stałe za granicą, o tyle interpunkcyjne niechlujstwo nie ma szans. Postawienie kropki, czy przecinka trwa około 0,5 s.

 

Po drugie - bardzo mi przykro, ze ten sklep oszukał również ciebie, ale na przyszłość sprawdzaj, kiedy zostały napisane cytowane przez ciebie posty. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ci ludzie nie bawią się w airsoft już od paru lat.

 

W.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z tego co piszecie wynika że ten sklep to (***) w które łatwo wdepnąć. Kiedyś chciałem sobie kupić mauser m712 dobrze że nie kupiłem fajny asortyment tylko szkoda że oszukują

Nie interesuje nas co chciałeś, tutaj ważne są tylko konkretne informacje. Stosuj się do zasad interpunkcji. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...