Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

REALTREE Patern


Recommended Posts

Dodałem kilka pasków z materiału w takim samym maskowaniu.

 

Cene za jaką kupiłem moje maskowanie była bardzo zblizona do tej z allegro. Ok 260 PLN.

 

Na tym z allegro jest zastosowane inne maskowanie REALTREE, moje to ADVENTAGE.

 

Allegro:

9e58dfaf2b93de4b.jpg

 

Moje:

aab85a4c2c48a27f.gif

 

Różni producenci.

Link to post
Share on other sites

Tylko ciekawe jak się to sprawuje na większe odległości. Bo przecież dobre współczesne kamuflaże np. fiński, mają mikro wzór na odległości niewielkie i makro wzór na większe. Wszystko po to by uniknąć zlewania się barw w jednokolorową - zgniło-zieloną bryłę. Zresztą pewnie sami to i tak dobrze wiecie :-) W tym wypadku sytuacja jednak wygląda trochę inaczej, bo zamiast różno- kolorowych plamek mamy do czynienia z nadrukowanymi rysunkami/teksturami, tak więc jestem ciekawy czy jest to camo cokolwiek warte z powiedzmy odległości kilku- dziesięciu metrów...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Piszę tylko w ramach ciekawostki, pierwszy raz to kamo widziałem na Kawe jak w linku poniżej, później były ciuchy do tego, później ten temat.

Kamo działa poziomo też Takiego quada pojechałem w ramach serwisu wyciągać i naprawdę słabo było bydlaka widać, miał jeszcze założone torby bagażowe w takim kamo.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam cały komplet Deer Hunter Rusky właśnie w takim kamuflażu. ale Rusky nadaje się tylko na zasiadke ja właśnie w takim celu go kupiłem bo wytrzymuje nawet duże minusowe temp. Ale według mnie u nas w lasach bardziej się sprawdzi kamuflaż Mossey Oak

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kupilem kapelusz w realtree za 15zl we Wroclawiu na targu obok Korony. Jakoscia wykonania nie zachwyca, ale liczy sie kamuflaz.

 

Dystrybutor:

Prom-bis

 

importer:

AJ group

 

duza metka z napisem - KAMELEON.

 

Moze maja wiecej podobnego stuffu w rownie okazyjnych cenach. Jezeli znajdzie ktos jakies inne ich wyroby, prosze o podanie linkow.

 

EDIT:

http://www.odi.pl/firmy/18/265/1107870637/

Edited by Filq
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...

No tak tylko ciekawe po co? Przed czym maja się maskować ci mysliwi, chyba przed podobnymi sobie, bo coś mi się tak zdaje że zwierzaczki to troszke inaczej postrzegają kolory niż ludzie...... naście tysięcy lat udawało się jakoś polować bez kamuflażu ;), a tu nagle da, jak się nie zamaskujesz to nic nie upolujesz.

 

Hmmm... Mi się zdaje, że jak będziesz wyglądał jak otoczenie (kamuflował się) to zwierzaczkowi jeśli postrzega inaczej kolory nie robi różnicy i na to samo wyjdzie. 8) :killer:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...